Skoči na vsebino

K: BMW F36 20/25/30d ali 28/30i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
foxbat
foxbat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Pozdrav,

Sem nov na forumu in se obračam na vas. Po lastništvu E90 320d sem si zaželel serijo 4, F36. Na avto.net se našel nekaj zanimivih oglasov ampak ne vem kaj iti sploh gledati. Nekako ne zaupam sploh nobenem prodajalcu po vsem prebranem na forunu. Moj budget je nekje 20k € (tudi kakega tisočaka več). Na leto delam cca. 15k km večinoma relacijsko. Želim si da ima avto naslednjo opremo:
-motorji 20/25/30d ali 28/30i
-avtomatski menjalnik
-navigacija proffesional
-usnjene sedeže (športne)
-vse papirje (realni km, servisna knjiga, prva barva).

Vesel bi bil pa če ima še šibedah, F1 prestave, el. sedeže. M optik mi ni obvezen, bolj se nagibam k luxury.

Opcijsko bi kupil tudi F30 ali F10 z zgoraj navedeno opremo, ampak mi je prioriteta F36.

Da ne smetim na drugih straneh sprašujem če pozna kdo ta avto:

https://www.avto.net...e Luxury Lin...

Lp, Igor
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 299
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Za 15k km, ki jih delas na leto, se ti po mojem mnenju nikakor ne splaca jemat dizla. Vse ostalo, kar si nastel pa je stvar okusa in zelje. En vikend si vzames cas, izberes par avtov na a.net, ki so ti vsec in se dogovoris za oglede. Zraven peljes se kakega kolega ali mehanika, ki ti bo pomagal v kolikor se sam ne spoznas dovolj. Mogoce se pogledas med oglase tukaj na forumu, bi se verjetno kaj naslo, kar ti bo vsec ;)
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 855
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

F36 je super avto, vendar precej drazji od F30, za tak denar bo tezka sploh z nekaj opreme in 3.0d v nosu :ok
Prikaži več možnosti

foxbat
foxbat
  • Uporabnik

Za 15k km, ki jih delas na leto, se ti po mojem mnenju nikakor ne splaca jemat dizla. Vse ostalo, kar si nastel pa je stvar okusa in zelje. En vikend si vzames cas, izberes par avtov na a.net, ki so ti vsec in se dogovoris za oglede. Zraven peljes se kakega kolega ali mehanika, ki ti bo pomagal v kolikor se sam ne spoznas dovolj. Mogoce se pogledas med oglase tukaj na forumu, bi se verjetno kaj naslo, kar ti bo vsec ;)

Tudi sam se zavedam kako je glede dizlov. Super bi bil bencinar 3.0, 6 cilindrov. S ceno si pa težko zraven pridem. Glede uvoza je pa da plačaš za te motorje 2k € DMVja. Se bom poskusil potrudit glede ogledov. Nekako nimam veliko časa, ker veliko delamo, na srečo tudi nekatere vikende.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 299
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Ce nimas casa potem se obrni na njih, so tud na forumu prisotni. Poves zelje in budget in cakas. Ko najdejo kaj primernega te obvestijo, ce ti je ok, placas in je to to.
https://narociavto.si/
Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

foxbat
foxbat
  • Uporabnik

F36 je super avto, vendar precej drazji od F30, za tak denar bo tezka sploh z nekaj opreme in 3.0d v nosu :ok

Se strinjam s tem. Veliko več kot je napisano pa tudi ne bi dal. :)

Ce nimas casa potem se obrni na njih, so tud na forumu prisotni. Poves zelje in budget in cakas. Ko najdejo kaj primernega te obvestijo, ce ti je ok, placas in je to to.
https://narociavto.si/

Hvala za link. :)
Prikaži več možnosti