Skoči na vsebino

F10 535d ali raje F30 335i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
Uros.vinko
Uros.vinko
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Dober dan. Zanimajo me prednosti in slabosti teh avtomobilov ker v kratkem bi si rad enega od teh dveh kupil.

Hvala.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Z4

To sta si tako različna avtomobila, kot bi primerjal piškote in špagete med seboj :)

Za kakšen namen se bo uporabljal in koliko km prevoziš letno ter kakšen je proračun glede nakupa (ti bomo na podlagi tega lažje svetovali kaj vzeti, da bo primerneje tvojim potrebam).

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 904

Najprej se vprasaj ali so ti vsec sivi sedezi. Potem bo lazje za nadaljno debato.

Prikaži več možnosti
    • DreamBMW, dylan_dog, bedolin in 2 ostalim je všeč

Uros.vinko
Uros.vinko
  • Uporabnik

Letno delam cirka 25.000 km. Vem da se mi dizel bol splaca ampak sem slisal kar nekaj kritik glede teh dizelskih motorjev. Zato me zanima ce si kdo lasti katerega od teh dveh modelov da malo pove svoje mnenja ter probleme.
Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 901
  • Avtomobil: 1er

Katere letnike gledas in s koliko prevozenih? Delas 25kkm po avtocesti ali ovinkasti regionalki? Kaj je pogoj od opreme, sploh glede podvozja? Lahko kupis gokart varjanto ali pa skatlo:) si vsaj sedel v obeh? Ti je prostornost pogoj? Kupi crnega M look max oprema.

lpS

Prikaži več možnosti

Uros.vinko
Uros.vinko
  • Uporabnik

Gledam od 2013 letnika dalje do max 125.000 prevoženih. Vozim 80% po avtocesti. Ja sedel sem samo v seriji 5 f10. V 335i še nisem imel priložnosti.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Z4

Nujno probati v vožnji še tadrugega in se potem že v štartu odločiti kateri ti bolje ustreza, da že takoj veš kaj iskati, ker sta si res totalno različni vozili. :)

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 721
  • Avtomobil: bel traktore

Če si večinoma na ac, potem petica. Če pa uživaš v dinamični vožnji po ovinkastih regionalkah, potem pa raje trojka. Pa s5 odvisno koliko prostora si želiš, bombončkov...Skratka, sprašuješ nekaj, kar moraš razščistiti sam pri sebi. Forumaši lahko samo nabijamo, pa nabijamo, nazadnje se bo pa itak pisalo le še o porabi...

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč