Skoči na vsebino

BMW G 310 GS

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
piki.jakob
piki.jakob
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4
  • Avtomobil: f31

Lep pozdrav vsem skupaj

Zanimam se za nakup tega motocikla. Je mogoce med vami kaksen voznik/lastnik? Rada bi slisala pristno uporabnisko izkusnjo. Partner ni najbolj navdusen nad izbranim modelom zaradi porekla in kubature, meni pa je vsec zarad teze in oblike.

Se oddolzim s pivom/sokom

Lp, M

Urejal piki.jakob, 02.09.2019, 10:11.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 817
  • Avtomobil: LPP Urbana

narejen v Indiji z bmw pedigrejem. če je kolikor toliko "podoben" bmw-ju bo ta motor imel dobro ciklistiko. za moje pojme je podhranjen.

morda bi bila boljša izbira ktm.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 057
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Zelo odvisno od tega ali je kaj izkušen in kakšne so želje in pričakovanja.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

piki.jakob
piki.jakob
  • Uporabnik

Sem bolj kot ne zacetnik. Rada bi visok motor, ker sem tud sama visoka. Iscem pa nekaj udobnega, lahkega, lepega, primernega za kaksno daljso turo in tudi za ubrat kaksno bliznjico cez gozd ali med polji.

V ozjem krogu, zraven tega baby gs se imam ducati hyperstrada 821, f700gs, mogoce tud nov ktm 390 adventure, ki pa pride ven baje novembra. Duke 690 mi je rahlo premajhen oziroma nimam udobnega obcutka. Pri f700gs pa me teza rahlo odvraca.

V glavnem, sem kar zagreta za tega baby gs, prebrala sem tudi par stvari glede vpoklicev in problemov. Zanima pa me se slovenska izkusnja, ce je kak voznik, ki je naredil vsaj 1000km in kako se mu je zdelo, kaksne probleme je imel in podobno.
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 868
  • Avtomobil: bel traktore

Kolko si pa visoka, če smem vprašati? Če si začetnica, nevajena motorja, ter se misliš voziti tudi po bljižnicah, bo tale "bejbi bmw" kar prava izbira za sezono ali dve. potem pa kaj močnejšega...

https://www.avto-mag...avanturistke-2/

Prikaži več možnosti
    • piki.jakob je všeč

piki.jakob
piki.jakob
  • Uporabnik

Kolko si pa visoka, če smem vprašati? Če si začetnica, nevajena motorja, ter se misliš voziti tudi po bljižnicah, bo tale "bejbi bmw" kar prava izbira za sezono ali dve. potem pa kaj močnejšega...
https://www.avto-mag...avanturistke-2/

1860 mm merim. Mislim, da bi ta baby se bil lih za lih.
Prikaži več možnosti

intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 506
  • Avtomobil: tcr

Jat sem za isto visino vzel tracerja 700. Mokra teza 196 kg, za povratnika na sceno odlicen motor, se ga znas pa hitro navelicat.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137

Hehe s to visino bos kot podhranjen martin krpan na kobili. Predvidevam, da nimas 90kg. Kupi kaksno yamaho tenere 700, glih nov model je prisel ven. Pa je bolj za visokorasle.

Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 318
  • Avtomobil: Citroen AX

narejen v Indiji z bmw pedigrejem. če je kolikor toliko "podoben" bmw-ju bo ta motor imel dobro ciklistiko. za moje pojme je podhranjen.

morda bi bila boljša izbira ktm.

Tudi Ktm-i so narejeni v Indiji. Vsaj tisti do 390ccm. Pa vsaj Duke je ful majhen. Kaksen bo 390 Adventure, ce res pride, pa ne vem. 

@piki.jakob: pejt probat GS-a. Saj morda ga imajo testnega, kje pri nas? Ko je bil nek Bmw tour pri nas, je gs310 bil v testni floti. Ne vem pa, ali so to bili nasi motorji, ali so jih pripelljali s tujine. Mnogi ti bodo modrovali, da je 34km premalo. Realno pa, se z njimi lahko cisto lepo peljes. Tudi po avtocesti bo slo. Ce ti je motor za pogledat kul, ga pejt, kot receno sprobat. Ali pa vsaj gor se usest in potem raziskuj naprej, ce bo se v ozjem izboru. 

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137

Ne modruj. Gre se za visino in tele majhne prdulje so narejene za indijce ipd ki imajo max 165cm. Navaden z eu clovek izgleda cudno na njih. Enduro motorji normalnih prostornin imajo ze tako visok sedez in so normalnih dimenzij tako, da punca 186cm ne bo izgledala cudno. Konjev pa tudi nima prevec, pa se mapa je off road tako, da je voznja relaksirana.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Nakup motocikla je čisto enostaven. Če imaš možost sprobaš enega,drugega,tretjega. Kupiš pa takega kateri je všeč tebi in se ne oziraš za mnenja drugih.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

piki.jakob
piki.jakob
  • Uporabnik

Iz odgovorov sklepam, da ni nobenga lastnika omenjenega motocikla. Hvala vseeno ;)
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 947
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kot kaže. Če ga pa slučajno kupiš bo pa sigurno kdo vesel povratnih informacij. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 717
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Glede na to, da sva podobne višine oz. imam kak cm več lahko povem, da Duke 690 ni premajhen. Res, da imam R verzijo kjer so dimenzije nekoliko drugačne, drug je tudi sedež in stopalke za noge vendar letos sva skupaj z mojo prepeljala do Dubrovnika v enem dnevu brez nekega blaznega mučenja. Ne pravim, da s kakšnim drugim ne bi šlo udobneje bi šlo pa z ostalimi manjšimi verjetno še toliko težje.

Sedaj ne vem, če je kje testen vendar v kolikor ga imaš možnost bolje stestirat ga daj, ti ne bo žal. Je pa seveda to drugačen način vožnje kot s kakšnim polikanim Japoncem.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti