Skoči na vsebino

P: 2008 BMW E87 116i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 429
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Znamka: BMW

Model: E87
Letnik 1. registracije: 5/ 2008
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2008
Barva vozila: Črna
Tip menjalnika: Ročni 6
Moč motorja: 1597 ccm, 90kW (122KM)
Kilometri: 229.000

VIN: WBAUE31070E167331

Realnost kilometrov: Kilometri so realni

Oprema vozila Strešno okno, Navigacija, HIFI ozvočenje, Gretje sedežev, cd changer, 4x el stekla, el zložljiva in ogrevana zunanja ogledala, samozatemnitveno notranje ogledalo, ksenon žarometi, več si lahko pogledate po VIN številki ki je priložena.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): DA

Tehnične napake vozila: ni

Vizualne napake vozila: ni poškodb, v moji lasti je bil barvan samo prednji odbijač zaradi luščenja laka spodaj, ostalo vse bp avto v prvi barvi,...

Pretekla omembe vredna popravila: Prejšni lastnik je menjal šobe pri cca 180 tisoč km(servis v avstriji Avtoservis Gady), jaz pa sem menjal pri cca 210 tisoč vse vžigalne tuljave, svečke in NOX senzor, oba zadnja abs senzorja in lambdo sondo  in pa še seveda potrošnji material ki paše zraven, olje se je menjal redno ne glede na KM....

Moj opis vozila: Zelo lepo ohranjena enkica, notranjost lahko rečem, da je NAD povprečno ohranjena, meni oz moji je super služila skoraj 5 let.

Pred kratkim menjano olje + filtri in menjava prednjih in zadnjih zavornih ploščic.

Vozilo je brezhibno in se prodaja izključno zato, ker je prišla priložnost za 8 let mlajšega Swift Sporta,... žena ni sicer navdušena jaz pa  :-D 

Slike vozila v oglasu  https://www.avto.net...asp?id=14528370

Cena: 5.000€  BREZ 18 col CLS platišč oz dogovor, lahko se vzame tudi s platišči, ki jih prodajam v drugi temi za ugodno ceno ob paketu :) https://www.avto.net...asp?id=14427696

Kontakt: 041 215 197  ali PM.

Urejal Martin ///M, 20.09.2019, 08:52.

Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 429
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

4.500  :beer

Vsak je svoje Tinkare Kovač!