Skoči na vsebino

Ponudba avto.net Porsche 911 (996 in 997)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
353 odgovorov v temi
Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 72
  • Avtomobil: Race Car

:ok2

Pa sem ze mislil, da se v Slo nic ne proda.

Kako pa kaj avtor teme, se je ze kaj bolj odlocil, kaj ga zanima, med katerimi modeli se giblje!?

Sedaj imas priloznost, sem preprican da ce kontaktiras novo pecenega lastnika rdecega lepotca ti bo izpolnil zeljo in te zapaljal en krog. Pa bos lahko nekoliko bolj videl-razumel razliko med 996 osnovo in 997 legendo!

Med testom pa ga se prepricas, da ti proda 996, katera je ze kar precej postimana pa rastes, drugo leto pa napad na kaj novejsega-mocnejsega!?!

Urejal Underdog Motorsport, 11.09.2019, 10:54.

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 299

Dvomim da bos kej izvedel na testni vozni po vasi. Ko ga mal pritisnes nimas od tega nic. Tak avto je treba na pisti vozit na polno da pride do izraza. Ce gres en krog po obvoznici nic ne dobis obcutka.
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 376
  • Avtomobil: e46 323ci

Kako pa kaj avtor teme, se je ze kaj bolj odlocil, kaj ga zanima, med katerimi modeli se giblje!?

Sedaj imas priloznost, sem preprican da ce kontaktiras novo pecenega lastnika rdecega lepotca ti bo izpolnil zeljo in te zapaljal en krog. Pa bos lahko nekoliko bolj videl-razumel razliko med 996 osnovo in 997 legendo!

Med testom pa ga se prepricas, da ti proda 996, katera je ze kar precej postimana pa rastes, drugo leto pa napad na kaj novejsega-mocnejsega!?!

Aja? Kdo pa je ta novopečen lastnik? Nisem razbral. @bmw330cd?

Hja kaj pa vem. Glede na napisano in na budget nasploh bom mora gledat 996 ali pa kakšno bolj bogo 997.1.

Zdaj najprej bom spremljal 997. Zdaj je itak zima in grem stavit, da se bo teh avtov kar nekaj nabralo na avtonetu, ker kot spremljam malo zadnja leta se čez zimo bolj malo premakne teh avtov in se ponudba nabere.  Tako, da do pomladi bom sigurno nekaj našel zase. :)

V kolikor 997.1 ne bo ponudbe oziroma prepričljivega primerka bom moral sežt na 996, ki je glede na vse napisano ravno tako odličen avto za to kar pač je.

Z njim nimam namena hodit na pisto, nimam namena dirkat po semaforjih ampak zgolj in edino ga želim zaradi otroške želje.

Cayman mi vizualno ne potegne. Čeprav je za vozit verjetno bolj "drivers car". Se spomnim še, ko je bil v Cerknici eden srebrn sicer ameriški z bodykitom in predelanim avspuhom. Peljal sem se z njim enkrat pa mi ni dal vtisa takega kot sem pričakova. Tako iz strani pospeševanja kot česa drugega...enostavno ni isti občutek, kot ko sem se nekajkrat usedel in bil sovoznik v 996 recimo. TIp, ki je prodajal zlato 545i v Novem mesti je imel oziroma še ima tudi 996 in me je takrat ko sem 545i gledal peljal en krog. Brutalen avto. Mislim pa, da je bil 4S (nisem siguren!!!). Čisto drug občutek.

Ampak saj vemo... Sedet na sovoznikovem sedežu je nekaj, na voznikovem je čisto drugače. In dokler ne sprobam ne morem vedet.

Sem se pa vsekakor odličil da spremljam 911 2S za začetek 997.1, če ne bo do pomladi znotraj budgeta in kolkr tolk koristnega primerka pa presedlamo na 996.

Dvomim da bos kej izvedel na testni vozni po vasi. Ko ga mal pritisnes nimas od tega nic. Tak avto je treba na pisti vozit na polno da pride do izraza. Ce gres en krog po obvoznici nic ne dobis obcutka.

Ma meni to ne pride v upoštev. Piste avto pri meni ne bo videl. :)

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

Underdog
Underdog
  • Uporabnik

Nimas prav! Kaj bo izvedel in kaj ne bo je predvsem odvisno od njega in njegove zainteresiranosti. Nek obcutek  ali ti to pase ali ne se dobi, prav tako je drugacna izkusnja ce v avtu se nikoli ni sedel.

Pista, kaj pa bos zpoznal v avtu v enem ali dveh krogih ali pa desetih? Ne prav veliko. Navadno Carrero se da tako peljat da planice menjas, kaj sele vecje in mocnejse brate iz palete. Spravit avto na 100% ni tako lahko kot si vecina predstavlja, voznja z instruktorjem ti pa samo pokaze realnost predvsem o tvojih sposobnostih. Avto ni tezava, pa naj bo 911 ali M ali AMG divizija.

En res hud hill climb je dovolj da garantirano naredis soncnico na gatah. ;) :)

Naprej je pa na posamezniku kaj si zeli in kaj je za to pripravljen narest.

Tebi recimo ni zelja po drsenju in zivcnosti med ovinki, rocnem menjalniku, analognosti, meni pa res ne disi Turbaka preganjat po AC, se jebat z radarskih tempomatom in se ukvarjat z hlajenjem sedezev, boring as fuck.

Kdo ima prav, verjetno oba!

Urejal Underdog Motorsport, 11.09.2019, 12:04.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, BMW Deutschland in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 515
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Se proda...samo brez a.neta :)

Saj veš kaj smo vse obrnili ta mesec specifike, ki bi se valjala po a.netu in ob komentarjev znalcev lahko mesece in mesece. 

Je pa zanimivo to, da je SLO tako mala, da se tisti kupci, ki so ciljna skupina za bolj posebne avte poznajo med sabo praktično vsi tako ali drugače. In potem ni potrebe po objavljanju oglasov :)

Urejal bmw330cd, 11.09.2019, 12:05.

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter in Underdog uporabnikom je všeč to sporočilo

Underdog
Underdog
  • Uporabnik

Se proda...samo brez a.neta :)

Saj veš kaj smo vse obrnili ta mesec specifike, ki bi se valjala po a.netu in ob komentarjev znalcev lahko mesece in mesece. 

Je pa zanimivo to, da je SLO tako mala, da se tisti kupci, ki so ciljna skupina za bolj posebne avte poznajo med sabo praktično vsi tako ali drugače. In potem ni potrebe po objavljanju oglasov :)

Saj temu ni tako samo v Slo.  :metalc

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja se strinjam, sam med probno voznjo ne bo drsel po ovinkih. Na javni cesti ga itak ne mors peljat tako da bi zacutil bistvo tega avta. Za pocas vozit je slabs kot kaksen cist navaden avto. Uzitek je ce ta stiskas po kaksnih ovinkih. Ce tega ne pocnes je cenej met hrosca kot je Jerry povedal :-)
Prikaži več možnosti

Underdog
Underdog
  • Uporabnik

Ja se strinjam, sam med probno voznjo ne bo drsel po ovinkih. Na javni cesti ga itak ne mors peljat tako da bi zacutil bistvo tega avta. Za pocas vozit je slabs kot kaksen cist navaden avto. Uzitek je ce ta stiskas po kaksnih ovinkih. Ce tega ne pocnes je cenej met hrosca kot je Jerry povedal :-)

Potecijalni Kupec je rekel da Avto ne bo videl dirkalisca! Torej cesta, lepa ovinkasta cesta, nekaj obcutkov bo pa ze dobil, ni hudic!

Ce upostevas pravila in promet pol je vse kar je vec kot Multivan popolen idiotizem, pa vsi vemo da srcek dela za tistih nekaj vikendov na leto, podobno kot pri motoristih!

Urejal Underdog Motorsport, 11.09.2019, 13:17.

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 208
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Cayman mi vizualno ne potegne. Čeprav je za vozit verjetno bolj "drivers car". Se spomnim še, ko je bil v Cerknici eden srebrn sicer ameriški z bodykitom in predelanim avspuhom.

Tisiti je imel komplet Rinspeed predelavo

Bodykit, platišča, izpuh. Lep avto je bil.

Urejal dylan_dog, 11.09.2019, 13:52.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 376
  • Avtomobil: e46 323ci

Saj je še. Uvožen ej bil sesut. Se je pri nas obnovil kakor se spomnim.

Potem se je lep čas prodajal za bolanih 55k€ al kolk že in na koncu ne vem če je šel za več kot pol te cene (RES se ne spomnim...).

Sem ga pa videl še na C&C prvo leto v Piranu, potem pa nikoli več.

Je sploh še med živimi?

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 208
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ne vem kje je. Zato sem napisal "je bil" :)

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Dvomim, da bo kdo dal 10 let starega rabljenega porha za probno vožnjo nekomu, ki ne bo plačal are pa bi sam rad videl, kako leti čez ovinke zadeva. Men se zdi to precej neverjetno. Avto se da pogledat na servis če je tehnično ok in pol se kupi. Sem 99% da ne bo noben pristal na terjanje za probo, da vidiš, če ti to sploh paše.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 593
  • Avtomobil: new age e39

Da se tut na regionalki tole peljat, da je sopotnika fejst strah. Sploh takega, ki mu je m5 benchmark. Pa tudi obvoznica ima kak ovinek za zamizat. To vse iz prve roke govorim. Tako za 4s kot za gt3.

V 4s me je vozil pa tip ki je imel lupota in sva sla s fotrovim. Simpl avto za vozit. Sam dovoljmlad moras bit (beri dovolj pogumen, brezobziren...)

Urejal damirkos1, 11.09.2019, 14:31.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja no tako testno voznji bi pa rad videl. Namen probe rabljenega avta je, da vidis ce so kaksnj luftu, ce kaj skripa, trese, ce se menjalnik zatika. Ne pa da sele ugotavljas a ti pase met tak avto al bi raj multivana mel.
Prikaži več možnosti
    • SILVEKK in Underdog uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 593
  • Avtomobil: new age e39

Aja, o testni je govora :) sej ga lahko lastnik zapelje?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 792
  • Avtomobil: Becikl

Aja? Kdo pa je ta novopečen lastnik? Nisem razbral. @bmw330cd?

Njegov kolega kakor razumem. In ce ima zdaj gt3 doma mu 996 dela skifo in se je bo hotel znebiti.

In @underdog pomoje insinuira da je za tvoj budget to to kar se tice 911. Porihtano 996 za manj kot 30k, namesto vprasljive 997 za 50k.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in Underdog uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Tud porihtana 996 za 30k nisem zihr da obstaja ;-)

Tole je cist v teh okvirih. 10 jurckov se na stran ko zaropota motor pa si miren. Samo na pregled na porsche Lj obvezno prej. Tud stanje sklopke, motorja, elektronike, servise. Vse das pogledat in cao.

https://www.porsche....cenik_-_web.pdf

Mas do 15 let in do 200.000 garancijo, 1300 na leto plus pregled mislim da je 400. Pa si miren.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole sem mel v mislih

https://www.avto.net...asp?id=14557179
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 226
  • Avtomobil: BMW department

Sem govoril s prodajalcem slucajno, ker sva se srecala in se poznava. Avto je korekten, barvana samo vrata, motor porihtan, ims in podobno. Od enega starejsega gospoda je prisel v racun. Cist tolk za info.
Nisem ga preverjal niti gledal, njegove besede.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

997 za to ceno je ok. Dejansko vzames se porh garancijo in si 2 leti miren. Pol pa ze vidis a bo ostal al ga bos se znebil.
Prikaži več možnosti