Skoči na vsebino

Ponudba Porschejev 911 (996 in 997) na avto.netu

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1272 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 304

Vem da sem partybraker, me pa resno zanima kolk je kasko kraja 100% zavarovanje za recimo tole 997.2 od cca 40k eur ?

4 jurje? Sam to kasko skor ne das vec. Ce nimas kaskota je vecji adrenalin ko ga teras cez ovinke po mokri cesti :-)
Prikaži več možnosti
    • moebius je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 032
  • Avtomobil: new age e39

Pa dodatnega zdravstvenega tut ne smes met :ok2
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 304

Pol je dost da mas staro 911 z 210 konji pa adrenalin na max dela :-)
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 618
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ja k nisi rekel da ga bos ti vzel GT3? Je to tiste rdeč, ki je bil tudi na netu by Vidmar? :)

Ja, ta je bil Vidmarjev, je edini 997.2 GT3 v Slo (razen še en 4.0). 

Jaz bi vzel 991, ta je preveč hardcore za take softiče kot sem jaz, sem pa pred meseci ga tudi gledal, prej da je Jure se odločil  :)

Urejal bmw330cd, 12.09.2019, 05:07.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 976
  • Avtomobil: prdalica

Uf ne vem ce glih res tako. Boštjan Šifrar ima zavidljivo zbirko gt RS modelov garaži na slovenske tablice.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: F15

Tole je prva serija 997.2 osnovne carrere! Vedno predstavitev novega Porha pride ko je se stara v pogonu in se zacne pri osnovni carreri. Kasneje pa pride se razlicica S itd po lestvici. 

ne bo držalo. 991 je bila prvo 400 KM verzija šele potem 350

enako je pri 992. Najprej S sedaj je osnova zunaj

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 278
  • Avtomobil: BMW

Ja, ta je bil Vidmarjev, je edini 997.2 GT3 v Slo (razen še en 4.0). 

Jaz bi vzel 991, ta je preveč hardcore za take softiče kot sem jaz, sem pa pred meseci ga tudi gledal, prej da je Jure se odločil  :)

En rdeč GT3 je imel odtrgano kolo v karambolu in je bil včasih dnevno parkiran na rudniku ! Je to ta isti avto? 

Prikaži več možnosti

Sharkman
Sharkman

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 258
  • Avtomobil: Audi Q5 TDI

En rdeč GT3 je imel odtrgano kolo v karambolu in je bil včasih dnevno parkiran na rudniku ! Je to ta isti avto? 

tisto je bil 991.1 gt3

kupit ću ga pa se provozat kroz Portorož
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Race Car

ne bo držalo. 991 je bila prvo 400 KM verzija šele potem 350

enako je pri 992. Najprej S sedaj je osnova zunaj

Imas prav, narobe napisano iz moje strani! Se oprvicujem ;) Priznam da me 991 in 992 serija res ne zanima in sem povrsen!

Urejal Underdog Motorsport, 12.09.2019, 08:05.

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 278
  • Avtomobil: BMW

tisto je bil 991.1 gt3

:ok

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Imas prav, narobe napisano iz moje strani! Se oprvicujem ;) Priznam da me 991 in 992 serija res ne zanima in sem povrsen!

Za to obstaja sigurno razlog. Si jih vozil? So jih res tolk dodelali, da so bolj prijazni vsakdanjiku, kot predhodniki? Ali zaradi manjko Mezger-ja? :laugh

Drugace se pa spomnim, da ko je 997 prisel ven sem bil navdusen, ravno zaradi skoka nazaj v designu od serije 996, ki je za puriste veljala dolgo kot "nepravi" Porsche (vsaj videz, ce se je danes spremenilo, ne vem). Ko je prisla 991 ven..hm, ja lep, zaobljen, usminkan, vendar mi ni nobenih emocij vzbujal. Se danes ne, ko ga pogledam. 992 pa je bolj evolucija 991 predvidevam?

Urejal MajoR, 12.09.2019, 08:24.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Race Car

Za to obstaja sigurno razlog. Si jih vozil? So jih res tolk dodelali, da so bolj prijazni vsakdanjiku, kot predhodniki? Ali zaradi manjko Mezger-ja? :laugh
Drugace se pa spomnim, da ko je 997 prisel ven sem bil navdusen, ravno zaradi skoka nazaj v designu od serije 996, ki je za puriste veljala dolgo kot "nepravi" Porsche (vsaj videz, ce se je danes spremenilo, ne vem). Ko je prisla 991 ven..hm, ja lep, zaobljen, usminkan, vendar mi ni nobenih emocij vzbujal. Se danes ne, ko ga pogledam. 992 pa je bolj evolucija 991 predvidevam?

Sem, 991 gt3 Rs in gt2 RS!

Same superlative, narejen u nilo se nikoli prej noben tako lepo narejen kot 991, tehnika vrhunska, zmogljivosti nore...skratka vse top!

Bi ga imel, nikoli!!! Not mine cup of tea!

Avto z katerim je vsak hiter, odpusca napake, dela odlicno oziroma najbokje ko ga pustis v auto, elektronika nora, skrtaka vse super!
Ne steinjam se z novo filozofijo postavitve motorja, ki je seveda boljsa za vse, razporeditev teze, boljse vodenje in predvsem vecja medosna razdalja!

Ampak...za mene osebno dolgas, pa ceprav zelo hiter dolgcas!
 "Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 265
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

bom neki napisal sam ne me tepst ;)  se pravi kaj za recmo 60 flik, stopim do Kreativnih in na dojč tablce dobim kaj, glede na to da sem fizična oseba? oz. kako je z temi operativnimi oz. poslovni leazingi, plačuje se mesečno in po tok ali tok letih rečeš lep pozdrav, moraš avto v celoti odplačati? sprašujem ker mi je to vse prvič in nisem imel takih "problemov" do sedaj pri avtih. vedno kupil od fizične osebe, sel na ogled, odštel in odpeljal.

Je sploh smiselno tak avto dejansko skeširat? @leon ti maš to ziher v malem prstu - SIG... saj morda kje že piše samo nimam časa brskat, kje je pa @rottie in verjetno vse ve. :)  

oz. glede na to da bi se več al manj vozil sezonsko, je boljše da ga najamem čez leto-recimo poletje (2-3 mesce plačam najem in pol vsako leto drugega tipa oz. model, se ne obremenjujem z servisi in gumami, samo tankam,....) ?

številke so hudič, bom spravil v eno xls. tabelo (joke) ;) morda pa res najboljs da se človk samo ujezi, gre in kupi, pol s tem kar ima ali veseli ali pa bemti do amena :)

Urejal Taucher, 12.09.2019, 12:16.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: F15

Skoda ker vas je tukaj veliko, ki gledate nekaj za svojo duso in srce skozi denar. Samo 1x zivimo.
Buy,ride, enjoy
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 411
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Problem lahko nastane, če daš ves denar za dušo in srce, in ti potem zmanjka za življenje :ok2

To si tako napisal, kakor da s(m)o vsi butlji, ki si ne nabavimo P911... kakor da gre za kilo kompirja :crazy

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 728
  • Avtomobil: E46 320Ci

bom neki napisal sam ne me tepst ;)  se pravi kaj za recmo 60 flik, stopim do Kreativnih in na dojč tablce dobim kaj, glede na to da sem fizična oseba? oz. kako je z temi operativnimi oz. poslovni leazingi, plačuje se mesečno in po tok ali tok letih rečeš lep pozdrav, moraš avto v celoti odplačati? sprašujem ker mi je to vse prvič in nisem imel takih "problemov" do sedaj pri avtih. vedno kupil od fizične osebe, sel na ogled, odštel in odpeljal.

Je sploh smiselno tak avto dejansko skeširat? @leon ti maš to ziher v malem prstu - SIG... saj morda kje že piše samo nimam časa brskat, kje je pa @rottie in verjetno vse ve. :)  

oz. glede na to da bi se več al manj vozil sezonsko, je boljše da ga najamem čez leto-recimo poletje (2-3 mesce plačam najem in pol vsako leto drugega tipa oz. model, se ne obremenjujem z servisi in gumami, samo tankam,....) ?

številke so hudič, bom spravil v eno xls. tabelo (joke) ;) morda pa res najboljs da se človk samo ujezi, gre in kupi, pol s tem kar ima ali veseli ali pa bemti do amena :)

http://www.kreativni...najem-vozil.php

Jaz še nimam takih problemov, ampak pomojem edini avto, ki ga je smiselno skeširat je kak redek primerek, npr GT3 RS ipd., kjer dejansko pridobiš na ceni oz. je vreden več ali enako čez nekaj let.

Vse ostalo se bolj splača najet.

Razen če se preseliš v klaifornijo in ga lahko voziš celo leto :)

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 668
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Zakaj pa mora biti nek ultra redek avto za dušo? To je za naložbo. Če boš razmišljal, da ga lahko popraskaš in bo zaradi tega zgubil na vrednosti za vsaj 7k€ potem to ni avto za dušo ampak mučenje.  

Avto za dušo je lahko stara zlupana e30 ali pa GT3 RS, pod pogojem, da ko se vsedeš v avto ne razmišljaš, koliko vrednosti boš zgubil ampak se odpelješ tja kamor želiš in odvoziš kakor želiš brez sekiranja o stroških. 

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 411
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Zakaj pa mora biti nek ultra redek avto za dušo? To je za naložbo. Če boš razmišljal, da ga lahko popraskaš in bo zaradi tega zgubil na vrednosti za vsaj 7k€ potem to ni avto za dušo ampak mučenje.  

Avto za dušo je lahko stara zlupana e30 ali pa GT3 RS, pod pogojem, da ko se vsedeš v avto ne razmišljaš, koliko vrednosti boš zgubil ampak se odpelješ tja kamor želiš in odvoziš kakor želiš brez sekiranja o stroških. 

450 € + gorivo :ok2

https://www.youtube....h?v=LvAA2jy44uo

Urejal LEO37, 12.09.2019, 12:48.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Fleko in airmike uporabnikom je všeč to sporočilo

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 265
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Po eni strani razmišljam naložbeno, pa ne zaradi mene ampak imam 2 sina, seveda če bo to kdo od njiju ko bodo pretekla leta (da prideta do izpita-15+ let) znala cenit in spoštovat sam bog ve :),  po drugi strani pa pri teh svojih letih iz principa ne mislim dat zadnjega centa za četrti avto pri bajt, morda čez nekaj let ko bom star 50, bom rekel podvojim znesek na 100). 

GT pri meni osebno ne pride v poštev, ker mi zadnji spoilerji niso sprejemljivi, kot tudi ne "cevi" za vratom, na pisto ne bom hodil, za dvoseda imam že Zajca, čeprav v porhu ni nekega pretiranega prostora zadaj, se pa vsaj lahko za par km usedemo in zapeljemo mi štirje (4) na "izlet", kufe ali v štacuno po najnujnejše (k placa niti nima za kaj več kot rahle fasunge ;) ). Tako da serija S ali z turbo napisom bo čisto dovolj.

Seveda se enkrat živi-še kako to z leti še kako dobro vem in se zavedam, a vseeno sem-želim sigurnost v vsakdanjiku, zato ne živim brezglavo kar se soldov tiče da bi jih razmetaval od danes na jutri, kot morda velika večina počne po svetu in pri nas, ki se "špoga" preko realnosti - pač ni to zame (morda sem čuden je*at ga . Bo čas bo pokazal kaj in kako. 

Za po snegu, zimskih parkingih in "hosti" ali še kje, imam jaz e46 + dobre gume :ok

Urejal Taucher, 12.09.2019, 13:11.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 668
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

O tem govorim. Če pa si lahko privoščiš enako zabavo z 70k€ vrednim avtomobilom pa ve vsak posameznik  :)

Tudi sam sem se najbolj zabaval z avtomobili, katere so se vštele dve/trimestne cifre.

Winterwagon clio za 150€, swapal na 1.4 da se je vsaj kam premaknil uživancija na polno  :-D , čeprav ni delalo gretje, brez klime, brez servota,...

Brat je za 6n polota plačal 50€, gor sva obesila semislick gume + gewinde ki so se valjale po delavnici in šli na raceland. Užival cel dan, še brat se navdušil nad tem, hkrati pa postaviš še čas RS Cliota double win - vse to z avtomobilom za 50€. 

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč