Skoči na vsebino

Ponudba Porschejev 911 (996 in 997) na avto.netu

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1006 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 199
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ja sam dizl v porša je pa greh da večjega ni.

Nikdar ne bi kupil porha dizla pa naj bo cayenne al pa panamera... bog ne daj 911 haha.

Kompletem čas avtomobila ubit z 4500rpm redline.

men pa bi prav blo zanimivo imet panamera cvičkar, 911 petrol, bavarce za zimo in v sam sneg, + z4 za poleti streha dol in na pir + barvo lovit z kapco ;)

Urejal Taucher, 10.10.2019, 11:53.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 994

Cayenne je itak dizel ful boljsi za vozit v vseh pogledih. To je tko kot touareg sam da je mal nasminkan in seveda drazji.

Panamera tastara je bolj tko tko, jest je ne bi mel, vzemi raj audi a7 za pol dnarja pa bos bolj zadovoljen, tanova je hud avto ampak za moje pojme brezvezen, sportak je 911 boljsi, limuzina pa bmw 7 boljsa, ce hoces met limo. Panamera je glih nekaj vmes, v resnic nima nekega smisla.
Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Cayenne je itak dizel ful boljsi za vozit v vseh pogledih. To je tko kot touareg sam da je mal nasminkan in seveda drazji.

Panamera tastara je bolj tko tko, jest je ne bi mel, vzemi raj audi a7 za pol dnarja pa bos bolj zadovoljen, tanova je hud avto ampak za moje pojme brezvezen, sportak je 911 boljsi, limuzina pa bmw 7 boljsa, ce hoces met limo. Panamera je glih nekaj vmes, v resnic nima nekega smisla.

mah vage in krogce ne maram, sem se odločil da ostajam na bmw ali še dodam kak porsche znakec... ostale niti ne grem gledat ker mi niso tok všeč in jih niti ne bi imel... bom pa vsekakor v bližnji prihodnosti potem morda vzel še eno limo petko ali pa se petko karavancka za family, z4 pa 911 pa bo kok že pravijo moja dnevna soba ;) obstoječa f31 bo pa za flakarije, mesto, vrtec da ga bo moja imela predvsem v roki, e46 pa ali bo še ostal za v sam sneg in zimo ali pa ga bom kakemu primernemu dal iz rok (zanj itaq ne bom ne vem kaj dobil). k 4 avte je pol že zalogaj, če ne drugega zaradi placa in parkinga.   

Urejal Taucher, 10.10.2019, 12:32.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Pol je cist zadost da mas enega druzinskega ki ga vozi zena in 911 zate za celo leto. Bos vsaj izkoristil. 4 avte met pa 1 vozit je res huda. 5 karavan ali x5 za gospo in 911 zate pa si zmagal. Ce je kabric bo se namest z4, ce je pa se 4x4 bo pa za wintereagen. Meni top kombinacija
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 900
  • Avtomobil: new age e39

Vsakomur svoje. V mojih oceh nesmisel. Raje malo resnejese zadeve pa malo veckrat na pisto, kot pa 4 povprečne pa cele vikende prat na roke in preparkiravat, ker sr je sonce pokazu v nedeljo... But that's just me.

Urejal damirkos1, 10.10.2019, 15:26.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam. Pol je saj kej od tega. Drugac mas pa skoz sam delo in skrbi s temi kantami, uzivas pa bolj malo.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Pol je cist zadost da mas enega druzinskega ki ga vozi zena in 911 zate za celo leto. Bos vsaj izkoristil. 4 avte met pa 1 vozit je res huda. 5 karavan ali x5 za gospo in 911 zate pa si zmagal. Ce je kabric bo se namest z4, ce je pa se 4x4 bo pa za wintereagen. Meni top kombinacija

Trenutno je stvar taka da e46 bore ni kaj dosti vreden, med tem ko ga vzdržujem in negujem kot se za gre in zadnje leto z njim ni veliko km delanih in ne predstavlja nek strošek razen benza, zav, in reg. pa je tudi ugodna. Sploh pa je moja sedaj doma in je nuja imet tak avto da k gre v vrtec da sta zadaj lahko dva sedeža. Zajc je bil v prometu preko poletja, ga imam tudi že več k deset let, ga po svoje spedenal, kar je zgubil na vrednosti je zgubil, še vedno pa ne prosi jest in ga nimam namena prodat, ker streha dol in ugasnjen radio mi še vedno nariše nasmeh zunaj in znotraj kabine.

Glede F31 ima malce več placa sedaj k smo 4je prav pride, je pač novejši avto, se malce bolje pelješ, vse je bolj na novejši ravni, zadušeno in je nepožrešen k je pač cvičkar, z njim pa tudi sedaj štepam vsakodnevne km po AC. Dejansko pa klub vsemu, imam v podzavesti več zaupanja v e85 in v e46 kot v f31, glede na to da eni gorijo, drugi imajo tako ali drugačno smolo, pol opevane ketne, dpf,.... in v kolikor kaj zagusti je še vedno tle e46 za zlato rezervo, čeprav imam na vseh avtih asistenco in nadomestno vozilo za nekaj dni. Četud grem e46 prodat ne bom dobil nit za kake dobre felge ali dober par gum, tako da trenutno obstoječi avti ne prosijo jest. Zajc pa je itak reg. le sezonsko.

Na samo pisto z porhom za enkrat nimam namena it, morda bom kdaj zašel tja morda ne, SUV-i mi pa trenutno niso všeč-mi ne dišijo, morda potem čez nekaj let k mi bo prijala višja sedeča vožnja in položaj za volanom. V kolikor se odločim, da katerega prodam, bo naprej šel e46, e85 bo ostal in se bo staral z mano, F31 pa sam bog ve koliko bo zdržal in ga lahko nadomesti morda v prihodnje kak 5 karavan (zaradi več placa). 

Skratka morda komu nesmiselna situacija, ampak tako pač je, ne perem vsak vikend vsakega in tudi eden drugemu niso v napoto. Zajc pa bo itaq počasi romal v garažo na vikend in bo lepo pazil na vino. ;)

Urejal Taucher, 10.10.2019, 20:10.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 489
  • Avtomobil: e46 323ci

Morda ze kdo reku....
Kaj je s tisto 996 iz Ilirske bistrice ki je kao GT3 look za 17k al neki tazga?
Po slikah zgleda “neotolcena” notri “nezmatrana”

Sicer sem relativno blizu bom sel za vikend pogledat samo ce kdo kaj ve bi bil hvalezen za info ;)
Za tak denar verjetnu tud ce je treba 5-10k vlozit v par letih to ni tko hudo al kaj?! Al je?

Nobeden? :) Da se malo vrnemo na 996 in 997 ne pa na GT3, GT2,.. :)

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 909

Pojdi na ogled in poročaj. :)

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

ok :) will do. V nedeljo zvečer poročam :)

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 909

Bodi pozoren le, če je res 2003 letnik. Sicer piše, da je 320hp 3.6l motor, ampak 2002 je 996 dobila facelift, ta ima pa še stare luči. Glede na to, da se na mobile.de 2003 letniki z ročnim menjalnikom začnejo pri 26.000eur, je tale sumljivo poceni. Bi prej rekel, da je 2001 letnik ali starejši, preveri tudi, če sploh ima 3,6l motor, ali to piše samo zaradi avto.net vnosa pod letnik 2003.

Prikaži več možnosti

PussyWagon
PussyWagon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 715
  • Avtomobil: Clown shoe, 1275 turbo

Nobeden? :) Da se malo vrnemo na 996 in 997 ne pa na GT3, GT2,.. :)

Sem jo šel pogledat pred kakim tednom. Kot osnova za projekt je ok, vozil se pa z njo ne boš preden gre nanjo cca 10k€. Kljub temu me matra, če prideva s prodajalcem skupaj s ceno.

Podatki na a.netu ne držijo (z izjemo kilometrov). 3.4, 300ps, 2001, zgodovina praktično nepoznana, vse rekla kazala. Avto stoji kake tri leta pod milim nebom, lastnik živi v nemčiji, jaz sem kontaktiral direktno samo z njegovim sosedom.
He who shall be last, shall be sideways and smiling :-D
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 998
  • Avtomobil: 330d F31

Zanimivo, da si po vseh informacijah, ki si jih pridobil, še vedno zainteresiran za nakup. Ponavadi se komplicira že pri avtomobilih z nizko nabavno ceno, kjer skoraj narediš generalko na motorju za ceno enega malo večjega servisa na Porscheju. :)

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

PussyWagon
PussyWagon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 715
  • Avtomobil: Clown shoe, 1275 turbo

Lušta se mi novega projekta in Porscheji se lepo šraufajo. :-D
He who shall be last, shall be sideways and smiling :-D
Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 485
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Sem jo šel pogledat pred kakim tednom. Kot osnova za projekt je ok, vozil se pa z njo ne boš preden gre nanjo cca 10k€. Kljub temu me matra, če prideva s prodajalcem skupaj s ceno.

Torej je zariban, al je res 911 tak šrot?

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Glih berem avtobild. 997 naj bi meli se vec tezav z motorji kot 996. Obnova motorja je 20 jurjev.

Sraufajo se vsi avti lepo, kjer das motor ven za skoraj vsak servis. Ko ga mas na mizi je simpl :-)

C13D0D8B-8099-4BE2-81B8-714F3822325A.jpeg
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 333
  • Avtomobil: BMW department

Podatki na a.netu ne držijo (z izjemo kilometrov). 3.4, 300ps, 2001, zgodovina praktično nepoznana, vse rekla kazala. Avto stoji kake tri leta pod milim nebom, lastnik živi v nemčiji, jaz sem kontaktiral direktno samo z njegovim sosedom.

Pozabite, to je imel frend ze pred pol leta zaarano, ko so prisli na prepis je gospa rekla da dmv ni placan. Ker ga je nemc lepo izvozil in si povrnil dmv. Kljub slo dokumentom, ki so verjetno duplikat. Letnik ne drzi, konji ne drzijo pa dmv vas caka. On je zahteval in dobil aro nazaj.
Ce koga zanima, se da dobit vehunsko 996 z 320ps in 70k km prevozenimi za cca 26k. To je to.

Urejal Debitel, 11.10.2019, 15:40.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 485
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Ce koga zanima, se da dobit vehunsko 996 z 320ps in 70k km prevozenimi za cca 26k. To je to.

Ce tole drži... BMW4everafter, tistega za 17k niti gledat ne hodi...
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 186
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

@BMW4everafter, to bi bilo nrkaj za pogledat kar je @debitel povedal...

To nabavis, ko se navelicas, oz. ko se bos upgrade-al bos prodal za isto ce ne visjo ceno kot si kupil..

Za 26k se mene zanima (pa tudi dober locitveni odvetnik, ce bi to naredil) :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Cel vikend nisem bil na forumu....

Sem klical prodjalca v soboto je rekel, da je prodan. V nedeljo ni bilo več oglasa...

Tko, da nisem šel gledat...

Pozabite, to je imel frend ze pred pol leta zaarano, ko so prisli na prepis je gospa rekla da dmv ni placan. Ker ga je nemc lepo izvozil in si povrnil dmv. Kljub slo dokumentom, ki so verjetno duplikat. Letnik ne drzi, konji ne drzijo pa dmv vas caka. On je zahteval in dobil aro nazaj.

A je to FL? Ki imal luči že kot turbo ozrioma 4/4s? Ne več teh na dol potegnjenih?

Lp

Prikaži več možnosti