Skoči na vsebino

Ponudba Porschejev 911 (996 in 997) na avto.netu

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1002 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 903
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Potem pa pride na en track day Alan z Alfo za par jurjev in nabriše družbo z avtomobili ki presegajo vrednost fejst dobrih bajt. Ma to se je za pohvalit in meni osebno priceless.  :metalc

Ja, enim je cilj da jim ego zraste.

Meni je pa vseeno če sem zadnji, gre se za to da uživaš.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Mrcina, bmw330cd, porsche in 3 ostalim je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 581
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ja, enim je cilj da jim ego zraste.

Meni je pa vseeno če sem zadnji, gre se za to da uživaš.

Točno to, zmeraj se najde kdo hitrejši, nekdo, ki ima boljši avto, lepšo ženo, večjo firmo, daljšo barko... 

Jaz poznam človeka, ki je hobi dirkač, dirka v določeni seriji in letno zapravi za to ogromno denarja. Vozi pa se 2-3 sekunde na krog za predzadnjim. Star je dobrih 50 let, na vse dirkaške vikende pride z ženo in uživata skupaj. To je to.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, mitja155, ily in 3 ostalim je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 883
  • Avtomobil: new age e39

Točno to, zmeraj se najde kdo hitrejši, nekdo, ki ima boljši avto, lepšo ženo, večjo firmo, daljšo barko... 

Jaz poznam človeka, ki je hobi dirkač, dirka v določeni seriji in letno zapravi za to ogromno denarja. Vozi pa se 2-3 sekunde na krog za predzadnjim. Star je dobrih 50 let, na vse dirkaške vikende pride z ženo in uživata skupaj. To je to.

Evo to je lajf. Pot je cilj. Ne cilj

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 647
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Če si hobi dirkač je pomembno samo da uživaš nič drugega. Če si zadnji/prvi ne igra vloge - vsaj pri meni. Je pa super za moralo, če kakšen bolj vreden avto prehitiš hkrati pa opažaš napredek tako na tehniki vožnje in glede avtomobila samega. 

Zadnjič sem bil v enem Bike parku in srečal starejšega gospoda (verjetno čez 60 let), tip še vedno raztura, mu ni problema se kjer koli zapoditi, večje so korenine bolj uživa - noro.

Urejal Fleko, 08.11.2019, 09:23.

Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 048
  • Avtomobil: OOOO | \X/ | ⚡

Tega je precej. Ko smo s kolegi vozili nule na gorskih dirkah, smo za hec primerjali čase in je bilo od naših 'civilnih' avtov počasnejših en kup dirkačev, ki so vozili v konkurenci.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 148
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Ja. In to se mi zdi zelo nepravično. :skrbast

Na slalomu, na enem od Porsche eventov, sem bil drugi najhitrejši. Inštruktor je vsakič, ko sva sedela skupaj, smeje podajal opazke: "Ah, you will be fast" in "Looks like you have a lot of track experience". Ja, imam, iz Need for speeda. :laugh

In verjetno sem bil edini tam, ki si ni mogel kupiti nič od ponujenega voznega parka. :ok2

Če to ni nepošteno, potem pa res ne vem, kaj je. :blah

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 675
  • Avtomobil: E46 320Ci

Na slalomu, na enem od Porsche eventov, sem bil drugi najhitrejši. Inštruktor je vsakič, ko sva sedela skupaj, smeje podajal opazke: "Ah, you will be fast" in "Looks like you have a lot of track experience". Ja, imam, iz Need for speeda. :laugh

In verjetno sem bil edini tam, ki si ni mogel kupiti nič od ponujenega voznega parka. :ok2

Jaz sem tudi nedolgo nazaj videl črno M4ko, na novo spolirana, na rdeči luči sva bila obadva prva vsak na svojem pasu, madona ko speljeva sem ga pa jaz prehitel, sploh nisem slišal nič od tiste M4ke, to bi mu mogli avto vzet al pa omejit na 1 in 2 prestavo :crazy  :laugh 

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 212
  • Avtomobil: Race Car

Ce si najpametnejsi (najhitrejsi) v sobi (dirkaliscu), po tem nisi v pravi sobi (druzbi na dirkaliscu)  :ok2

P.S. Je pa "full dober" za ego...  :-D ... do hladnega...  :)

Urejal Underdog, 08.11.2019, 11:12.

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in bmw330cd uporabnikom je všeč to sporočilo

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 148
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Niste ravno razumeli heca. :kava

Ne gre zato, da si najhitrejši (ker vedno obstaja nekdo, ki je boljši), ampak da imaš pa športni avto in v bistvu ne veš, zakaj ga imaš, razen da lahko rečeš, da ga imaš in da lahko kdaj pritisneš 300 na AC (pa še takrat cvikaš) - je pač v hecu rečeno - nefer. :-D

Navezoval sem se pa na @naliMov post. Imaš ljudi, ki imajo in ne znajo izkoristiti.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 955

99% lastnikov sportnih avto jih nima zato ker so sportni. Ampak pac ker se jim fajn zdi.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 922
  • Avtomobil: prdalica

Normalno...saj tudi ura za 10k EUR je samo zato, da jo imaš za dokazovanje statusa in ega. Pri cunjah ipd je enako. Tako pač je in pika

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • mitja155 je všeč

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 277
  • Avtomobil: e90 M3

Jaz sem tudi nedolgo nazaj videl črno M4ko, na novo spolirana, na rdeči luči sva bila obadva prva vsak na svojem pasu, madona ko speljeva sem ga pa jaz prehitel, sploh nisem slišal nič od tiste M4ke, to bi mu mogli avto vzet al pa omejit na 1 in 2 prestavo :crazy  :laugh

Ne da se vsakemu 24/7 nažigat 500m od semaforja do semaforja.

:mznak

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 716
  • Avtomobil: Nemški

Kok pa pride ta all inclusive hec?

V sloveniji free of charge :ok
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 675
  • Avtomobil: E46 320Ci

Ja ja, sem samo nadaljeval sarkazem od gerchy-ja :beer

Čeprav, meni se da. Ne pričakujem pa to od ostalih :laugh

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 856
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Potem pa pride na en track day Alan z Alfo za par jurjev in nabriše družbo z avtomobili ki presegajo vrednost fejst dobrih bajt. Ma to se je za pohvalit in meni osebno priceless.  :metalc

Se strinjam, da bi tudi meni tole dobro dvignilo ego - če res primerjaš samo sekunde na pisti.

A nekaj je namenski dirkalnik, olajšan vsakega luksuza, naštiman na sekunde in ne na udobje, na semislick ali slicksih...katerega moraš pripeljati na prikolici.

Drugo pa je, ko se ti zalušta in en vikend vzameš avto, se pelješ na izlet, dopoldne odpelješ par krogov na Grobniku, zvečer pa greš z istrim avtom še na večerjo v Opatijo. Vse to ob udobju radija, klime, mehkih sedežev, mehkih amortizerjev, ...

Drugi odstavek se sicer dobro sliši, ampak česa takega si v kaki 911tki ali M_ ali AMGju še nekaj časa ne bom mogel privoščiti, pa niti ne vem, če mi je to cilj v lajfu.

Si pa zlahko predstavljam prvo opcijo, zato mi je tudi bliže po mindsetu.

Nazadnje pa še vedno večina samo sanja kukuruz in muti izgovore, sej za track day spet ne rabiš nevemkaj. Nadgradiš bremze, hlajenje, daš kake boljše gume, pa lahko uživa vsak.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 393
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Korinthia "tuning"

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 458
  • Avtomobil: e34

Se naveličaš ja.

Boljši avto, ko imaš, večje kret... se mi zdi, da privlačiš. Vsak drugi z 1.8, 2.0 in čipom misli, da vozi najhujši voz na temu svetu in vsak, ki vozi konkretno konjažo in prostornino je "pussy", ker ga ne zahodi v naselju, na semaforju, kjer je omejitev 50. Zakaj ima nekdo športni avto in kako ga vozi je čisto njegova stvar.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 955

Jest vozim cist u izi zadnje case.
Folk mi pa blenda zadaj. Dejansko se navelicas terat po ravnem.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 175
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

sicer ni porh, samo so pospeski da dol pades...zavore pa tudi baje niso slabe, kolikor sem gledal po spletu... si je kdo kdaj lastil ali imel na testu? tale mi je padla v oči.. kako je to z baterijo in domet eno polnjenje recimo max ali min km? 

https://www.avto.net...asp?id=14653577

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 478
  • Avtomobil: e46 323ci

Daj tole v temo o Tesli premakni tole res nima kaj iskat v temi o porhu.... ;)

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti
    • sash, BMW Deutschland in PussyWagon uporabnikom je všeč to sporočilo