Skoči na vsebino

Ponudba Porschejev 911 (996 in 997) na avto.netu

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1531 odgovorov v temi
e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 093

https://www.porsche....tDISQ9FDkXnbThM

Akcija :ok2

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 432

To je bolj turisticno, ampak tudi fina zadeva. Ne pa racunat na kaksno dirkanje po progi. Bolj bi rekel da so to demonstracijske voznje v koloni za instruktorjem.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 412
  • Avtomobil: new age e39

Tut u redu. V biStvu je dobra cena
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma pa porh track expirience na nurburgringu, tist je pa na mrtvo tiscanje dva dni, sam je pa 6 jurjev :-) je pa res da vsak dan skuris en komplet gum in zavor.

Tale cena je ful dobra, 700 je samo avion in hotel. Dejansko je bolj promocija porha, voznja je skoraj free...
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 889
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

https://www.porsche....tDISQ9FDkXnbThM

Akcija :ok2

Jaz sem bil v eni izmed prvih skupin l.2015. Na kratko: razočaranje. Voziš v koloni za inštruktorjem, še celo zelo široko pisto so pred vstopi v ovinke nalašč zožali s kegli, tako da res ni bilo šanse tiščat.
Na koncu je bilo pa žrebanje za "hot lap" na desnem sedežu ob inštruktorju, sem pa izžrebal Panamero Turbo S....polomija; dve toni težak avto s cestnimi pnevmatikami...sem mislil, da bo gume s felten sezul....
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej pravim to je reklamna voznja sam da jo moras sam placat...
Prikaži več možnosti

jurekmetek
jurekmetek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 054

Ma pa porh track expirience na nurburgringu, tist je pa na mrtvo tiscanje dva dni, sam je pa 6 jurjev :-) je pa res da vsak dan skuris en komplet gum in zavor.

Tale cena je ful dobra, 700 je samo avion in hotel. Dejansko je bolj promocija porha, voznja je skoraj free...

Joj Leon, a si ti sploh od blizu vidu kdaj Nurburgring? Če ti tam uspe vsak dan skurit zavore in gume, potem boš tudi motor in sebe. Res ni treba pretiravat...

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 398
  • Avtomobil: bmw 328i f30

nov turbo s :ok

https://www.autobild...n-16472235.html

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Odlicno. Pocakam da zato cene 991 turbo s pocepnejo, jansa odpravi dmv in gremo v akcijo :-)
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 236
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Odlicno. Pocakam da zato cene 991 turbo s pocepnejo, jansa odpravi dmv in gremo v akcijo :-)

In se Porsche da popuste za folksdojcerje ker je tudi sam Ferninand bil folksdojcer tako da oni stekajo kako je to.....

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ze zdaj so turboti 991 od 90k dalje, turbo S pa 100k. Jeseni bo se mal dol usekal pa smo ready...
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 390
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Jaz sem bil v eni izmed prvih skupin l.2015. Na kratko: razočaranje. Voziš v koloni za inštruktorjem, še celo zelo široko pisto so pred vstopi v ovinke nalašč zožali s kegli, tako da res ni bilo šanse tiščat.
Na koncu je bilo pa žrebanje za "hot lap" na desnem sedežu ob inštruktorju, sem pa izžrebal Panamero Turbo S....polomija; dve toni težak avto s cestnimi pnevmatikami...sem mislil, da bo gume s felten sezul....

Večinoma je res tako, mi smo imeli srečo in dobili mladega inštruktorja, starega 25 let z 20 let dirkaške prakse. Pa je rekel, da naj vozimo, kolikor zmoremo, on pa bo že prilagodil tempo. Jaz sem si vsekakor dal duška in prišel na svoj račun. Tudi na poligonih (slalom, drsenje, pospeševanje). Meni je bila super izkušnja. Izžrebal sem našega inštruktorja z 911 Turbo in doživel drsenje v ovinek pri 240 km/h. :ok2

Ena zanimivost glede uvoza in stroška pri sosedih, avstrijcih. 2007 911 Turbo ima 16 % uvoznih dajatev. Če bi bil novejši, kupca udari še dražja NoVa (izračun). A to še ni vse. Mesečni strošek takšnega lastništva je 240 € oz. slabih 3000 € letno. Plus obvezno zavarovanje. Plus kasko, ki je nekje 1700 € z 2000 € odbitne franšize. Tako da slovenski DMV morda ni tako neprijazen. :skrbast Saj vem, slaba tolažba. :laugh

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.