Skoči na vsebino

Porsche 911 (996 in 997): ponudba + splošna debata

* * * * - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3246 odgovorov v temi
_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 467
  • Avtomobil: Becikl

Meni so te cifre še vedno bolane ... Js sm bremzal na 130m s 40km/h nižjo hitrostjo pa če sm hotu še malo kasnej, se ni dobro končalo ... :D

Je to razlika v soferju ali razlika v tehniki( ma pagani neke vanzemaljske žlajfe)?

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 125

Je to razlika v soferju ali razlika v tehniki( ma pagani neke vanzemaljske žlajfe)?

Gume in aero.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ je všeč

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 81

Gume in aero.

Bremze se upam it stavit, da so tu tu po zmogljivosti ... imajo pa gume kr nekaj več površine + aero brake ima, ki je brutalen.. + višjo hitrost lahko skozi ovinek nese zaradi gum in malenkost tudu aerota.. Sem prepričan, da je pilot vozil avto na 90% ali pa še manj, pa že to je mind-blowing.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Pogacnik je tiscal, ali je peljal revijalno?

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 825

ZeNi tko simpl tole z garancijo. Najprej moras najt 911 ki je mlajsa od 9 let in ima vse servise narejene na porsche pooblascencu, potem placat 250 eur pregled in pri njih odpravit vse ugotovljene napake ( npr ce ugotovijo da je slab amortizer ga moras menjat, ce je ims lezaj slab ga moras dat pri njih menjat). Ko avto popravijo v piko pa potem placas 1500 na leto za podaljsano garancijo. In pri porscheju moras se naprej servisirat in v okviru servisov odpravit vse sproti ugotovljene obrabe.

za vse majstre za tipkovnice sem doma našel brošuro glede garancije, pa si jo lepo preberite pa vam bo vse razumljivo, če ne, pa veste kje je salon ali pokličite na navedene cifre in vam bodo vse lepo razložili  :)  

Priponka  Porsche garancija.pdf   1,16MB   67 Število prenosov

Urejal Taucher, 23.10.2020, 06:50.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 320
  • Avtomobil: new age e39

za vse majstre za tipkovnice sem doma našel brošuro glede garancije, pa si jo lepo preberite pa vam bo vse razumljivo, če ne, pa veste kje je salon ali pokličite na navedene cifre in vam bodo vse lepo razložili  :)  

attachicon.gifPorsche garancija.pdf

Čemu cinizem? Debata je čist kulturna. Al to pride zraven nakupa 911?

Torej mlajša od 14 let.
Prikaži več možnosti
    • veloce, cruiser, DreamBMW in 9 ostalim je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 426

Torej mlajša od 14 let.

Tudi jaz sem to opazil. Vsak komentar se začne bodisi v smislu "življenje je prekratko, privošči si, dokler si lahko" ali pa "kupite si raje avto, ne komplicirajte in ne berite preveč interneta", sam je pa tako dolgo kupoval 911 in klofal po tipkovnici, da so se nekateri začeli že norca delat. Sedaj je pa taglavni za talat nasvete.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland, SILVEKK, Fleko in 2 ostalim je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Mal skromnosti vsaj v besedah ne bo nobenmu škodilo. Ne glede na to kaj je v garaži. :ok
Prikaži več možnosti
    • porsche, BMW Deutschland in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik

Pogacnik je tiscal, ali je peljal revijalno?

Pogačnik je bil kr odkrit glede tega, da ga ne bo v smrt tiščal, je pa kr nekaj krogov naredil, po moje razen supertrofeota največ od lambotov! Pa zvok na bremzanju v T1 ima brutalen ... straight piped V12 je od boga poslan! :D 

Prikaži več možnosti
    • dylan_dog, SILVEKK in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

V12 donwshifting. Me like
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 308

Sej smo ze prilimali:

Za vstop v program mora bit mlajsi od 9 let in vsi servisi pri porsche
Potem pregled pri njih in odprava vseh napak ki jih ugotovijo
Potem placilo garancije in servisi pri porsche
In to laufa do 15 leta

S tem da je ful stvari izkljucenih iz garancije, to tud preberite ;-)
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Hotel sem povedat da določene stvari k napišete niso povsem točne oz. se križajo z dejanskim stanjem. Tudi med vrsticami so lahko skrite fore, zato je od primera do primera odvisno in je najboljše da če želite garancijo, se direktno zglasite pri njih in dejansko dobiš vse odgovore na vprašanja če jih potrebuješ za tvoj primer avta. Sploh ker si lahko kak odstavek vsak spet razlaga po svoje.

Ob posameznike se ne bom ponovno spuščal ker ste spet prišli na plano in prosim ne pogrevat stvari, da tema ne bo zašla v maloro. Statistika je pa živa "ku***rija" sploh v današnjih časih, ko mora biti razlog za vse covid, kajti očitno tudi piknika ne bo mogoče organizirati. @Sonik baje že čaka na dobavo ///  ;)

@leont: če misliš brošuro, sem se že prej zanimal o tem pri njih ko sem tudi pri njih bil v vrsti, če bodo dobil noter kak meni zanimiv avto, da me kontaktirajo. Je pa tako, da če ima avto garancijo in da se prodaja ter da jo je želja podaljšati, je bolje da jo stori pred teboj že prodajalec (lastnik avta), ker ti kot novi lastnik tega ne moreš takoj urediti in mu strošek potem tudi ob nakupu povrneš. Eni se odločajo za garancijo nekateri spet ne, možnosti so, vsak pa ve zase kako se odloči. :ok

Kar pa se tiče IMS, al porihtaš ali pa živiš s tem, jaz za enkrat bom pustil tako kot je, kaj bo pa drugo leto oz. v prihodnje pa bom videl sproti.   

In kdo je vzel pol tistega turbaka, kak forumaš? Sem pa opazil da se pojavljajo v prodaji (oldi) primeri preko luže, nekateri novejše pripeljejo iz Qatarja oz. še kake druge destinacije in pol k jih vidiš po delavnicah, se sestavljajo iz vseh vetrov. Počakajmo da vidimo kaj bo prinesel čas oz. novo leto ali bodo dražji ali cenejši.  

@jurez: imas ps... :)

@bmw330d: kaj sedaj z tistim iz avstrije? sem ti poslal sms, si spregledal ali nisi dobil?

Urejal Taucher, 23.10.2020, 10:23.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

pokojnine bodo že šle gor pred novim letom, vse ostalo pa bo tudi temu verjetno sledilo... plače bodo šle pa dol... bo še pestro :)

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Pokojnine bodo sle prej ali slej dol ker ne bo od kje dajat
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 980
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ja, to se vedno reče, na konc pa Kahl zmeri zrihta. :damn Če ne gre pa vlada pa poskusijo še enkrat z naslednjo. 

Anyway, Porsche ...

Urejal Nixxon, 23.10.2020, 11:00.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 398
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

Torej mlajša od 14 let.

Se strinjam. Odkar je kupil porscha se je ful spremenil njegov odnos tukaj.

Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan, dylan_dog, BMW Deutschland in 3 ostalim je všeč

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Se strinjam. Odkar je kupil porscha se je ful spremenil njegov odnos tukaj.

cakaj da pride se rolex pod smrekco :-D
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in SILVEKK uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

A ni to drugac veljalo za kupce bmwjev :-)
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 125

@bmw330d: kaj sedaj z tistim iz avstrije? sem ti poslal sms, si spregledal ali nisi dobil?

Težka bo  :frown  1 kos pride, več pa pred pomladjo ne. 

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik

Evoga, eden izmed 1:45.x  krogov. Nekaj očitnih napak, nekje sem premalo suveren, ampak počasi bo!

Urejal JureZ, 23.10.2020, 19:35.

Prikaži več možnosti
    • cruiser, alanq4, bmw330cd in 10 ostalim je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.