Skoči na vsebino

Porsche 911 (996 in 997): ponudba + splošna debata

* * * * - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3246 odgovorov v temi
e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 426

Zato ker ti nobena banka ne bo dala leasinga za vozilo, ki je ob izteku pogodbe starejše od 10 let. Če hočeš vozit drago staro kanto, moraš pač imeti denar, zato so mi butasti tvoji komentarji, ker če ima človek 35k gotovine za nakup drugega avtomobila, potem tudi vzdrževanje ni problem.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 620
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Pa včasih je boljše da sam doma kaj narediš kot pa da voziš okoli "mojstrom". Ask me how i know :)
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ve kdo bi mi dal lizing na 6 let za poršeja brez da bi morau dat kasko ker ravno kasko mi finančno ne gre skoz.
Obrok za lizing so mi že zračunali 829eur kar mi gre skozi ker mam jurja plače in ni problema.

Jz ti lahko razkrijem skrivnost. Samo, ce obljubis, da ne bos vec na plano spravljal teh starih “hudih for”. Sploh, ker je avtor osnovnega vprasanja jasno naposal kaj in kako. 

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 065
  • Avtomobil: 523i

Hja na 20 let stari trojki ok, na poršu k gre 300 je pa to ze kr mal neumno, ce nisi vešč
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 581
  • Avtomobil: star Bmw

Zato ker ti nobena banka ne bo dala leasinga za vozilo, ki je ob izteku pogodbe starejše od 10 let. Če hočeš vozit drago staro kanto, moraš pač imeti denar, zato so mi butasti tvoji komentarji, ker če ima človek 35k gotovine za nakup drugega avtomobila, potem tudi vzdrževanje ni problem.

Ti nimaš pojma o avtih, ker še banke vedo, da so nekateri stari avti več vredni, kot tvoje premoženje skup s premoženjem tvoje žlahte do osmega kolena.
Itak dans nobedn pametn ne kupuje avto na keš, ker lahk z tem denarjem ful zaslužiš, avto se pa odplačuje na obroke.
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 620
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Hja na 20 let stari trojki ok, na poršu k gre 300 je pa to ze kr mal neumno, ce nisi vešč

Kdo pa pravi da slicker ni vešč? Pravzaprav je Sonik napisal ravno nasprotno, da ima znanje in orodje potem pa so začeli z hofer batnimi obročki in gumami iz karitasa.
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Ti nimaš pojma o avtih, ker še banke vedo, da so nekateri stari avti več vredni, kot tvoje premoženje skup s premoženjem tvoje žlahte do osmega kolena.
Itak dans nobedn pametn ne kupuje avto na keš, ker lahk z tem denarjem ful zaslužiš, avto se pa odplačuje na obroke.

Naj uganem, tvoj star BMW ni kakšna e36 ali e39 v vrednosti 1-2 povprečnih slovenskih plač, ampak voziš Z8 na leasing, ker banke vedo, koliko je vreden, ti pa medtem obračaš keš in ful služiš in boš počasi kupil še 507? :napaka Ne da nimam pojma o avtih, znam prebrati pogoje.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in fp4492 uporabnikom je všeč to sporočilo

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik

Če pa že hočemo bit vsi pametni:

-nov ali star športni avto se kupuje samo, ko imaš 2kratnik gotovine nakupne cene vozila na računu pripravljen za nakup tega vozila
-to ne pomeni, da imaš 70 jurjev na računu, ampak imaš 70 jurjev viška na računu
-ta avto ne bo prinašal profita ampak samo izgubo tudi s prodajo vred
-ko boš na hitro rabil gotovino, ga ne boš dobil s prodajo le tega
-to ni avto za na šiht, če nisi ravno mehanik in imaš vlečno službo v službi
-to ne leti na kupca porscheja zgoraj, ker ne poznamo njegovo finančno stanje, ampak na tebe ki to bereš in nimaš vsaj 5 jurjev plače, prišpraranih vsaj par 100 jurjev in pošlihtano življenje.

Ne pa da živiš pri mamici, ki ti pere gate, hrani z žlico in plačuje položnice, da ti lahko od dobre plače ostane več kot jurja, ki jih zapraviš za lepega bmwja.

Urejal antasi, 29.11.2020, 16:51.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Torej ker imam 20 let star avto za 50k in nimam še 50k na računu to po tvojem pomeni kaj, da sem lačen in bos? Daj skrij se pa pametuj o financah, ko boš dejansko kupil avto v cenovnih razredih o katerih tukaj pametuješ :napaka

PS na tvoj dodatek: Jaz svoji mami mesečno nakazujem denar, ne pa da bi ona mene živela, ne sodi drugih po sebi, če si sam luzer.

Urejal e60va, 29.11.2020, 16:53.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 149
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Če pa že hočemo bit vsi pametni:
-nov ali star športni avto se kupuje samo, ko imaš 2kratnik gotovine nakupne cene vozila na računu pripravljen za nakup tega vozila
-to ne pomeni, da imaš 70 jurjev na računu, ampak imaš 70 jurjev viška na računu
-ta avto ne bo prinašal profita ampak samo izgubo tudi s prodajo vred
-ko boš na hitro rabil gotovino, ga ne boš dobil s prodajo le tega
-to ni avto za na šiht, če nisi ravno mehanik in imaš vlečno službo v službi
-to ne leti na kupca porscheja zgoraj, ker ne poznamo njegovo finančno stanje, ampak na tebe ki to bereš in nimaš vsaj 5 jurjev plače, prišpraranih vsaj par 100 jurjev in pošlihtano življenje.
Ne pa da živiš pri mamici, ki ti pere gate, hrani z žlico in plačuje položnice, da ti lahko od dobre plače ostane več kot jurja, ki jih zapraviš za lepega bmwja.

Pameten tu hoces bit samo ti, sam ti ne ratuje prevec. Izpadas bolj kreten, ki izliva svoje frustracije cez tipkovnico :ok
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 307

Nic pametnega nismo izvedeli. Jest bi pa bil vesel ce bi en lastnik 996 tle pisal o vsakodnevnem zivljenju s porhom
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik

Smo se očitno prepoznali tukaj, da na račun nekoga ali več njih, živimo lajf nekoga drugega in ne sebe s predragim avtom.
Kolikor tule berem, ste tukaj v večini otroci, ki se primerjate z parimi forumaši, ki si res lahko privoščijo tak lajf. Pa kdo sem jaz, da sodim.
Takšni cajti so, pa forum je tudi primeren.
Ti racionalni bogataš-zgornji post, pa se ne norčuj iz revežev, ki bi bili radi kot ti. Da ne bo karma poskrbela, da bodo tvoji otroci čez par let tudi taki, kot večina forumašev tukaj.

Urejal antasi, 29.11.2020, 17:16.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 125

A se lahko prosim ena tema o kakšnem zanimivem avtu ne pokvari s predsodki in kompleksi? 

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • imprezoo, porsche in coffa06 uporabnikom je všeč to sporočilo

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Zdaj, ko si ti zabluzil, je pa forum kriv. Ok...

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 746
  • Avtomobil: F15

Res škoda, prav veselil sem se, da preberem kaj ste napisali v dveh dneh, ko me ni bilo na forumu.

Glede odstranitve prvega pogona na 4s me zanima, če je dejansko izvedljivo?
Kako bo PSM reagiral?
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 299
  • Avtomobil: Nemški

Res škoda, prav veselil sem se, da preberem kaj ste napisali v dveh dneh, ko me ni bilo na forumu.
Glede odstranitve prvega pogona na 4s me zanima, če je dejansko izvedljivo?
Kako bo PSM reagiral?

Je izvedljivo. Jih je že dosti naredilo to.... se skodira :ok
Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 149
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Smo se očitno prepoznali tukaj, da na račun nekoga ali več njih, živimo lajf nekoga drugega in ne sebe s predragim avtom.
Kolikor tule berem, ste tukaj v večini otroci, ki se primerjate z parimi forumaši, ki si res lahko privoščijo tak lajf. Pa kdo sem jaz, da sodim.
Takšni cajti so, pa forum je tudi primeren.
Ti racionalni bogataš-zgornji post, pa se ne norčuj iz revežev, ki bi bili radi kot ti. Da ne bo karma poskrbela, da bodo tvoji otroci čez par let tudi taki, kot večina forumašev tukaj.

Ti si samo sebe tu prepoznal, da si poln fousije.

Jst si porha ne morem privoscit, pa kaj za to. Sem pa vesel za vsakega, ki si lahko, sploh pa nekoga, ki bi ga se sam rihtal, kar je res redkost in je to pravi avto entuzijast, ki mu prvemu privoscim tak stroj, ti ga pa jebes da je revez ipd :crazy

Tebe ocitno zelo grize da si nekdo lahko, ti pa ne in ti je verjetno cel svet kriv za to, ane. Jebi ga....delaj na polno, fusaj, dilaj, karkoli....ne pa pri mamici zivet, kot si druge oznaceval :beer

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 125

Je izvedljivo. Jih je že dosti naredilo to.... se skodira :ok

Nič se ne skodira..samo polosovine se ven poberejo pa dajo čepi spredaj noter in je to to. Dela brez problema pri 996.

lp,m

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 746
  • Avtomobil: F15

Kardan tudi dol? Pri 997 še gre to?
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 299
  • Avtomobil: Nemški

Kaj pa elektronika proti zdrsu pogonskih koles...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.