Skoči na vsebino

Polnjenje telefona

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

Se mogoce komu sanja,zakaj na F11,ne morem na nobeni 12V vticnici polnit mobilca?
Je kaka fora,ker ko priklopim kabel,z USB konektorjem se ne zgodi nic,oz ko sem probal isti konektor je na drugem vozilu delal,na F11 pa da kot ni elektrike v vticnici....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 596
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Poglej, če so vsi kontakti lepi, imajo stik, pomeri napetost na vtičnici, če je ni, lahko, da je kaj ''odklopljeno''.

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 878
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Se mogoce komu sanja,zakaj na F11,ne morem na nobeni 12V vticnici polnit mobilca?
Je kaka fora,ker ko priklopim kabel,z USB konektorjem se ne zgodi nic,oz ko sem probal isti konektor je na drugem vozilu delal,na F11 pa da kot ni elektrike v vticnici....

Vem, da je "longshot", ampak si prižgal avto?

Ko sem si jaz vgrajeval polnilce v E92 ni in ni delalo, še fusebox sem imel zunaj... potem pa mi 9 letna hčerka reče, če sem avto vklopil...  :fight(pri E46 je delalo tudi pri ugasnjenem).

Urejal bpavsic, 05.09.2019, 06:35.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

Probal vedno ob prizganem vozilu...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 087
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

varovalka v predelu prvega predala

Urejal PocesnkII, 05.09.2019, 07:13.

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 018
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Včasi je težava oblika polnilca in oblika vtikača v avtu. Imaš včasih tako čudno narejene kontakte da ni stika.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 525
  • Avtomobil: E61 535D

Nevem kako je točno pri F11. Pri E61 mi niso delovale dve vtičnici za potnike zadaj (v sprednjem naslonu za roke), te varovalke ni nikjer vpisane, je vpisano samo za sprednjo 12V v pepelniku  :napaka   Ko sem kupil avto mi je rekel prodajalec da pri panorami ne dela naklon, tako da sem se 1 leto tako vozil  :jok  Ker nisem našel katera varovalka je za tisti dve vtičnici, sem šel vse varovalke meriti in naletim na pokvarjeno v prtljažnem prostoru. Pogledam kaj je to po papirjih in bila je panormama. Zamenjam varovalko in od takrat mi dela panorama tako kot mora in tisti dve 12v vtičnici. Dejansko so vtičnici vezani na panoramo in nikjer tega ne piše  :fight  :fight  :fight

Moj nasvet, če neboš našel po navodilih katera varovalka je za 12V vtičnico in ti po menjavi še vedno nebo delovalo, izmeri vse varovalke...

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 103
  • Avtomobil: F10

Meni fila tudi pri ugasnjenem avtu. Je pa enkrat nehalo delat in sta bile fuc dve varovalki. Pri mojem so zadaj v prtljazniku skupaj s shemo. Predvidevam, da sta šle v franže zaradi reklamnega polnilca, ki sem ga imel skoz v vticnici innje imal se neko dodatno lucko vgrajeno, da si videl ali dela. Torej prvo varovalke pogledat, obe ne samo eno.
Lp
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti