Skoči na vsebino

Izpušni sistem za MINI Cooper S (R53)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: Bangle box

Na MINI-ju bi rad zamenjal izpušni sistem. Iščem nekaj kaj bo zdržalo več let in kar bo dodalo nekaj zvoka.

Mi lahko priporočite kak tak sistem oz. koga, ki jih izdeluje sam?

Trenutno še nisem odločen kolikšen del sistema bi menjal (celotnega, ali samo od katalizatorja dalje ...)

Kakršnkoli nasvet je dobrodošel, ker iskreno povedano o teh zadevah ne vem prav veliko.

Hvala.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 33
  • Avtomobil: 330 xi

Inox sistem ti bo zdržal za skos , jaz bi na tvojem mestu kupil homologiran zadnji lonec (200evrov+), da nimaš težav na tehničnem. Izpuh ti nekdo skup zašvasa za 200-300evrov pri lokalnem majstru . Sam bi zamenjal navaden katalizator s športnim , vendar moraš biti previden ter vzeti takega , ki podpira tvojo cifro euro motorja. Vzameš 200cel stem še narediš tehničnega.Cena za tvoj avto nevem , se pa začnejo pri 100evrih. Priporočam nakup v tujini. Druga opcija je cev namesto katalizatorja , ki jo enostavno prešravfaš pred tehničnim. Bo pa avto ZELO glasen brez njega , če imaš veliko avtoceste odsvetujem to možnost seveda bo pridobil največ konjev. Če dubiš še ugoden športni izpušni kolektor si pa sploh zmagav , zamenjaš še tega ter pridobiš par konjev ter navora.
Za cene glej informativno , verjetno bo za dotični avto vse dražje.
Sam sem avto peljav k dr izpuhu , ki je use naredil odlično ( zamenjal kolektor priredil katalizator naredil srednji lonec , zadnjega je spoliral ter vse povezal) predvsem pa na dogovorjen datum kar je prava redkost.
Prikaži več možnosti

Nebomgabiksal
Nebomgabiksal
  • Uporabnik
  • Sporočil: 54
  • Avtomobil: Mini R53 JCW

https://www.ebay.co....r-/122679427588

Price - performance; samo za pošiljanje se moraš zmenit ali pa naročit Eurosender.

bmw-mini-cooper-s-r53-20.png

Urejal Nebomgabiksal, 09.09.2019, 10:54.

Prikaži več možnosti