Skoči na vsebino

K: e39 navigacija

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Pozdravljeni,

kot novi lastnik bmw 5 e39, bi rad zamenjal navadni radio za tistega z navigacijo. Ima kdo navigacijo na prodaj?

Lp

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 472
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pozdravljeni,

kot novi lastnik bmw 5 e39, bi rad zamenjal navadni radio za tistega z navigacijo. Ima kdo navigacijo na prodaj?

Lp

To ni tako enostavno, če želiš imet original navi je treba potegnit cel kup špagetov po avtu. Priporočam ti da raje nabaviš kitajca, obstaja dosti modelov za E39 ki jih lahko krmiliš tudi s tipkami na volanu, kateri model je trenutno najboljša izbira ti bojo pa forumaši svetovali, jaz jih ne spremljam.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 429
  • Avtomobil: E39 525i

Se strinjam. Jaz sem vzel Eonon. Vse je plug and play, priklopis konektorje in vse dela tudi tipke na volanu
Priklopljeno imam tudi kamero za vzvratno in obd2 adapter
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 026
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Eonon-a imam tudi jaz v moji l96 limo, delujo v nulo z tipkami vred. navi, bluetooth telefoniaranje, wifi itd...

Zvokovno je zadeva tudi solidna. Sam imam vgrajene DSP zvočnike po celem avtu, custom woofer v sredinskem naslonu zadaj in ojačevalec v prtljažniku.

Montaža je enostavna, v bistvu plug&play in tudi sam izgled naprave je zelo soliden. Odziven touchscreen, hiter uporabniški vmesnik, kvalitetne tipke.

Res vredno nakupa. Priporočam.

Prikaži več možnosti
    • airmike je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 937
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Se strinjam.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Aha, super se vam izredno zahvaljujem za odgovore. Potem pa raje tudi jaz pogledal v smeri aftermarket solucij. 

Lp

Prikaži več možnosti