Skoči na vsebino

Kateri tiskalnik izbrati?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
115 odgovorov v temi
Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 277

@Plavi, glede tiskalnika HP OfficeJet Pro 9013, priporočam ti nakup care pack-a, da imaš 3 leta garancije.

Čas imaš mesec dni od nakupa

Priložena so setup (zagonska) črnila pri novem tiskalniku

Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 291

A se splača popravit HP officejet pro 8000? mam enega starega pa ene original še neodprte glave, ker so stare ziher posušene. al je to za v kanto?

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 246
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Kaj pa je narobe z njim? Sicer se mi zdi so zasloni oz. tipke radi crkovali na tem modelu.

Pa verjetno nimaš glav ampak kartuše. Ta model ima fiksno glavo(OK ,lahko se jo tudi menja, če smo natančni).

Če so bile kartuše ves čas vstavljene, je manjša možnost za zasušitev glave. Zalaufaš zadevo, itak na zaslončku piše nivo barv in če niso prazne narediš poizkusni tisk, pa se takoj vidi v kakem stanju je.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 339
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Nam pa že kar nekaj let star laserski HP P1102 zdaj pušča neke madeže na papirju, vsakih nekaj cm pride enak madež, ponavlja se pa čez cel papir. Toner menjan (neoriginalni), kar se je dalo očistit, se je očistilo, problem pa ostaja. Je rešljivo ali gremo kar po novega?

Kaj se danes splača kupit od črno-belih laserskih tiskalnikov? 

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik

Težava je v fiksirni enoti, verjetno je folija poškodovana. Se ne splača matrat..

Samsung je danes zanimiva izbira, v primerjavi z konkurenco so tonerji ugodni. Po kvaliteti tudi niso bili problematični, ne vem pa kako je od kar jih ima HP čez.

Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 277

Samnsunga ni vec @coti, oz laserjev ne dela vec, je prodan ta segment
Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik

En mesec nazaj jih je Avtera še imela v ponudbi, sem ga še za kolega zrihtal, zdaj pa vidim da jih nima več..

Itak je bilo smešno, je z Samsungi HP sam sebi konkurenco delal..

Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 199
  • Avtomobil: E60

@Mat xxl kaj pri novejših canonih se kartuše ne zasušijo, če malo tiskaš? 
Rabim tiskalnik za res malo tiskanja, 1-2x na mesec :) 

Gledam tega: https://www.bigbang....izdelek-619146/

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 946
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... tega je meni skurcal ko sem ga nabavil ene 2 meseca nazaj, ker so original kartuše drage....

.... jaz nimam pripomb in tistih 39€ enkrat na leto za bč xxl cartiše za 1000 printov bom pa že dal...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik

Hay!

... tega je meni skurcal ko sem ga nabavil ene 2 meseca nazaj, ker so original kartuše drage....

.... jaz nimam pripomb in tistih 39€ enkrat na leto za bč xxl cartiše za 1000 printov bom pa že dal...

lp

joda

Saj to ravno, ne moti me če so original malo dražje, ker res extremno malo rabim printer, ko pa ga, je nujno :D 
Bolj me skrbi, če so novejši printerji še vedno občutljivi na redko uporabo, se zasušijo kartuše ali ne? :) Joda?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 091
  • Avtomobil: BMW

Ma težko kaj veliko rečem, če bo redno v uporabi tudi samo za 2 lista na mesec, se ne bo zasušil v to sem prepričan. 

Sam sem 2 meseca nazaj zaradi korone potegnil en printer od svoje matere, na katerega že vsaj 4 leta ni printala nič, bil je Canon ink jet in ja sem pričakoval, da bo nujno potrebno izpiranje glave, pa sem bil zelo presenečen, glavo sem odstranil obrisal zoc okoli glave, dodal nove kartuše in 1 x  globinsko čiščenje in je lepo speljal čez, brez kakega izpiranja glave. 

Pazi samo, da ne boste potem printali 500 printov mesečno, ker potem je treba drugače gledati pri nakupu !

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 946
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Saj to ravno, ne moti me če so original malo dražje, ker res extremno malo rabim printer, ko pa ga, je nujno :D 
Bolj me skrbi, če so novejši printerji še vedno občutljivi na redko uporabo, se zasušijo kartuše ali ne? :) Joda?

. za enkrat ok, samo se je printalo skoraj vsak dan, do sedaj za enkrat vse skupaj cca 200 strani in tiste dve kartuši ki jih dobiš zraven in so nafilane do 20% še delajo...

... meni je bil glavni pogoj višina, da gre v predal, cena, ki je bila nižja od tvoje, pa vseeno višja po koliko so se prodajali v hoferju, mislim, da 45€, dvostransko tiskanje, tfoto in wifi...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik

Ja, mi je žal da nisem takrat kupil v Hoferju, po 49 € so bili :) 

Če prav razumem je prednost laserskega v tem, da se ne zasuši zadeva ker nima kartuš, pa dosti dlje zdržijo same barve...slabost pa da so za 100 € dražji  od najcenejših brizgalnih...

Prikaži več možnosti

amacar
amacar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 794
  • Avtomobil: taboljši

Laserja dobiš poceni (jaz in sestra imava xerox 3020 kupila pred leti za 50€, starši doma xerox 3025, kupljen za 105€). Edini minus je, da poceni laser printa le črnobelo.

Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik

3v1? Če že kupujem naj ima še skener in kopirec...če printa samo črno belo me ne moti. 

Prikaži več možnosti

amacar
amacar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 794
  • Avtomobil: taboljši

Starši imajo tega, pa je čisto ok: https://www.mimovrst...rkcentre-3025bi

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.