Skoči na vsebino

Ugoden pooblaščenec za servis

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
Ice runner
Ice runner

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 275
  • Avtomobil: Made in EU

Vidim, da je tema zašla totalno iz poti.... pač vprašanje je bilo kje naredit ugoden servis.
zdj eni mislite, da inženirji osebno iz Munchna v belih rokavicah dostavijo olje za Vaš avto, me veseli, da ste takšni optimisti, moje mnenje je, da ne mislim preplačevat isto olje po 6x marži.

Drugače pa sem poklical naokoli servise, cene se glibljejo od 400-450 €

lp
Prikaži več možnosti
    • fury je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 109
  • Avtomobil: 523i

Saj je ze bila afera ko so mislim da v Rusiji nasli celo skladisce ponaredkov, so se slike nekje.

Sej ammm ves da rusija ni v EU a? Poleg tega - tko kot sem rekel, bla bi ultra afera...
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik
  • Sporočil: 99

To je lahko debata v nedogled spet.. vsak hvali svoje olje, vsak hvali svoje cene....
Nekdo nardi 300k km z Castrol, nekdo z BMW, nekdo z mobil oljem...
Tukaj ni konca...
Je pa res, da cene pooblaščencev so navite definitivno... Ampak naj bodo, tisti ki misli da imajo tam nevem kaj, pač gre tja, tisti ki pa ne vidimo potrebe pač ne gremo.. Jaz vem da meni ne bodo vsak šrauf ki ga odvijejo posebej zaračunavali.. določi se tarifa ure in to je to... ne pa da se računa izgradnja vgradnja pokrova motorja, izg. vgr. filtra in tako naprej....
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 515
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Original.olje raje kupi v malih embalazah,ker z temi 205l sodi se je ze marsikaj caralo na nekaterih servisih.

Z mahle/mann ne zgresis nic razpadel.ne bo jih delajo tudi za origibal. Razne Filtron,Wix itd. Se na veliko.izogni ker tam sem.ze videl.ga v kosckih,pa.tudi ze v dveh avtih sem jih videl in se pokrizal ko sem ga zamenjal,servisirani pri znanih serviserjih ,z prstom kazal ne bom ker lahko je bila zelja stranke vendar jaz kot serviser takega filtra stranki ne bi vgradil pa ce me na kolenih prosi.

Vcasih se je kupovalo/prodajalo predvsem MANN zaradi kvalitete in pa ker je bil.Mahle bistveno drazji ali pa.celo nedobavljiv. Kasneje so se cene izenacile oz. je postal.celo Mahle cenejsi.

Filtron spada v Mann grupo že par let, določeni so dejansko isti in delajo v enaki tovarni, samo da je znak Filtron namesto Mann. 

Mahle pa so kar nekaj proizvodnje selili v jugo in je kvaliteta občutno padla. Vem za dva primera, ko je filter s kovinskim ohišjem puščal na tesnilu. 

Sem pa za oljne filtre jaz pri BMW izključno za original in jih imamo na zalogi zmeraj. Za druge znamke pa kvalitetna alternativa.

Ker recimo Kia original ima mislim, da Blueprintove, ki so najnižji cenovni razred, isto ploščice zavorne. Tega ne bi montiral v avto.

l,m

Prikaži več možnosti

DMM
DMM
  • Uporabnik
  • Sporočil: 54

Imel včeraj servis pri Molku in ga lahko samo pohvalim. Odnos in storitev super. Cena se mi je zdela tudi ugodna. Sem pa imel vmesni servis(olje in filter).
Prikaži več možnosti

sokol
sokol

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 97
  • Avtomobil: BMW F30 318i

Imel včeraj servis pri Molku in ga lahko samo pohvalim. Odnos in storitev super. Cena se mi je zdela tudi ugodna. Sem pa imel vmesni servis(olje in filter).

In koliko si plačal?

Prikaži več možnosti

DMM
DMM
  • Uporabnik
  • Sporočil: 54

Dobrih 160€.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 515
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Dobrih 160€.

To je to, cca olje 65-75, filter 28, pa ostalo delo z vpisom. 

Urejal bmw330cd, 11.09.2019, 19:39.

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

vettefan
vettefan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25

Ravnokar dobil ponudbo za olje, filter olja in mikrofilter od Makome - 165 €. Je pa avto f31 320 lci, ma pa 140.00 km kar pomen da je ponudba Service 6+, tko da naj bi blo nekj popusta upoštevanga.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč