Skoči na vsebino

M3 G80 2020

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
71 odgovorov v temi
Skip
Skip
  • Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: E34&E39

Sej to so avti delani za ljudi, ki gledajo v prihodnost in ne za folk, ki jim je e39 še vedno najboljši avto in bi najraje živeli v socializmu ;)

65d805fe91b2105782aa2366a6a376a6.jpg

Prikaži več možnosti

gastrbajtr
gastrbajtr
  • Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: Taljan

Čez 10-15 let bo pa vsem všeč.

Prikaži več možnosti
    • mzidy je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 794
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

E60 je enako ogaben kot ko je bil nov, E65 je pa grši od Multiple. Te svinjske maske pa sploh ne morem komentirat ker za tako stopnjo faila in ogabnosti še ni izraza.

E60 ima en velik plus. Jaz bi rekel tak agresiven styling...ni tipicen BMW, niti prej niti pozneje jim ni to uspelo. In boljse se stara kot F10, to je dejstvo, govorim za zunanjost. Cez 10 let da pridem in vidim M paket E60 pa navdnega F10, nebi vedel, kateri je prej, kateri pozneje prisel iz tovarne. Ok F10 M5 in pa M550d malo popravita vtis ampak vseeno.

Drugace pa je meni mimo avto odznotraj, zato ga nisem nikoli maral. Pri M5 pa mu je vse odpusceno ;)

Tale nos, razen na prasicjega, me bolj asociira na Bugattija. Sej ni bil Audi prvi s tem grilom.

https://images.app.g...UAuQAvnFkrJVAt5

Čez 10-15 let bo pa vsem všeč.

Sej sadje pa zelenjavo tud cakamo da dozori preden ih jemo :ok2

Urejal MajoR, 11.09.2019, 11:27.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • BMW_V10 je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 849
  • Avtomobil: F82 ACS

-Cez 10 let da pridem in vidim M paket E60 pa navdnega F10, nebi vedel, kateri je prej, kateri pozneje prisel iz tovarne.-

MajoR se strinjam s tabo. Imam enako mnenje.

Prikaži več možnosti
    • BMW_V10 je všeč

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 129
  • Avtomobil: e91

z e60, e65... so dosegli oblikovalsko dno.

upam da res ne bo tistih ogromnih ledvick... 

alpina je to naredila 100x boljse

Pripete slike za predogled

• alpina.jpg

Urejal ily, 11.09.2019, 13:35.

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 333
  • Avtomobil: 325d F31

Kera tuga mora bit te feltne pucat na slik
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 213
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Dexal za 1,8€ iz Eurospina te reši muk.

Urejal dylan_dog, 11.09.2019, 14:13.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 834
  • Avtomobil: prdalica

Pa krtacka za wc.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 513
  • Avtomobil: E46 320Ci

Dexal in krtačko sem kupil, zdaj šparam samo še za avto.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • nixx, x-driver, perko in 2 ostalim je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 772
  • Avtomobil: /

Zanimivo kako kontradiktoren je E60 v smislu dizajna. Meni je pa to eden najlepših petic nasploh, sploh če je FL ali M paket. Še danes mi zgleda avto čist sveže in bi ga kamot danes imel, čeprav je star že 15+ let. Recimo E39 je res konkretno zastarela škatla, to bi vsak rekel, tudi tisti ki se na avtomobile ne spoznajo. Če bi dal pa E60 skupaj z F10, madona no..nevem če bi vsi uganili kater je novejši.

Urejal neicheq, 11.09.2019, 15:34.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Edino varnost mu je na psu. Ze takrat je komaj s popravki dobil komaj 4 zvezdice na EuroNCAP. Pa notranjost.... Ima kolega E65, ga je zelo pohvalil kaksen napredek je v smislu proti E38 (imel je 3 ze do zdaj, vsaj 12 let lastnistva), lepse pozira luknje, lepse lezi, se ne nagiba, bolj gre itd. Ampak sam prizna da je design tudi noter katastrofa. Se pa navadis, to je sigurno.

Sem peljal to njegovo sedmico E38, se preden jo je prodal...pa je bila v dobrem stanju...fantje, E39 je tolk modernejsi avto da je joj kar se tice vozne dinamike. E38 je blizje E34, ce mene vprasas.

Ampak malo sem zasel iz teme, me spet vlece na "staro nazaj. Kak je E39 zastarel po designu?? To je BMW soon to be klasika! :cool
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 752
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Tudi meni je e60 eden izmed najlepših bmwjevih modelov. Je vsaj za moje pojme ogromen preskok napram e39 v dizajnu. Očitno je res kakor komu.
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 267

z e60, e65... so dosegli oblikovalsko dno.

upam da res ne bo tistih ogromnih ledvick... 

alpina je to naredila 100x boljse

Za e60 nimaš pojma kaj govoriš, pri e65 je pa bmw res šel full bangle ampak že samo če pogledaš primerljivo S klaso ali A8 iz tistega časa vidiš da niso toliko ustrelili mimo. Če pa že govorimo o oblikovalskem dnu, pa prej pridejo na vrsto e36 touring, vsi compacti, druga generacija serije 1 in seveda x4.

Pri novih bmwjih je najbolj zaskrbljujoč dizajn platišč, že sama možnost izbire, mislm da je e34 imela na voljo nekje trikrat več felten kot pa danes nova serija 5, še bolj kot pa da enostavno nimaš več dizajna, ki bi sedel kot ata na mamo, primer klasike all rounder style 37 na e39. Pri e60 je bila izbira odlična: style 172, 135, 124, pri f10 že zelo švoh, samo style 331 in dizajn od stare m6, ki je v bistvu star že 15 let, no pri novi g30 serijsko ne obstajajo niti ene feltne, ki bi lepo sedle.

Urejal portland, 11.09.2019, 19:49.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 379
  • Avtomobil: e46 323ci

Alpinke vedno sedejo ;) na vse

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 227
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Edino varnost mu je na psu. Ze takrat je komaj s popravki dobil komaj 4 zvezdice na EuroNCAP. Pa notranjost.... Ima kolega E65, ga je zelo pohvalil kaksen napredek je v smislu proti E38 (imel je 3 ze do zdaj, vsaj 12 let lastnistva), lepse pozira luknje, lepse lezi, se ne nagiba, bolj gre itd. Ampak sam prizna da je design tudi noter katastrofa. Se pa navadis, to je sigurno.

Ni še probal e38ke z EDC-ji  :nana 

Sem peljal to njegovo sedmico E38, se preden jo je prodal...pa je bila v dobrem stanju...fantje, E39 je tolk modernejsi avto da je joj kar se tice vozne dinamike. E38 je blizje E34, ce mene vprasas.

Si ok?  :confused  :) 

Ampak malo sem zasel iz teme, me spet vlece na "staro nazaj. Kak je E39 zastarel po designu?? To je BMW soon to be klasika! :cool

Kdo pa je sedaj glavni dizajner pri BMW-ju?

Urejal blackberet, 11.09.2019, 21:32.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 632
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A ni Hooydonk še vedno?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Bos rekel da je E38 raketa skozi ovinke? :cool

Na EDC-jih jo res nisem probal ampak navadno podvozje je bilo bolj tak tak, niti ful udobno niti sportno. Poznas koga da ima E38 na EDC-jih? :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 834
  • Avtomobil: prdalica

Jaz sem jo imel. Najvecja tezava so se bile samo balonaske gume (16col) ker je avto polesaval zaradi le teh. Drugace je podvozje dobesedno UAU.

Urejal mihaing, 12.09.2019, 06:28.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 271
  • Avtomobil: 330i

A, potem sem samo jaz razočaran nad njimi. Med C, E in S klaso praktično ne moreš ločiti, notranjosti so tudi bolj razočaranje kot ne.

Notranjosti razočaranje lol. Si pa mal brcnu u temo zdele.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 632
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj ti ni jasno? Ne govorim o kvaliteti izdelave, ker tle je govora o oblikovanju. In njihove notranjosti so bohpomagej. Tist ekran nekam raztegnjen, 2kraki volani kot v kakem starem Citroenu, fast and furious šobe za prezračevanje, ... :rolleyes
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti