Skoči na vsebino

P: F10 525d M Sport INDIVIDUAL

* * * * * 1 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
99 odgovorov v temi
PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 131
  • Avtomobil: /

Trg je s peticami žal prenasičen. Kolega ima 2013 525d, karavana, velika navi in bež leder s panoramo, menjana veriga. Pa ga 13 jurjev ne more prodat, v pol leta ni dobil več kot 5 klicev. Res škoda prodajat, razen če si pripravljen na veliko izgubo.

A je tvoj kolega slucajno de-mobil?

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 573

Ne. Ampak podoben avto kolikor primerjam, kolegov je 2013 proti koncu leta, torej FL, brez xDrive-a in bež notrnajost.  Menjana veriga in ojnični ležaji, športni sedeži, modern line... Za 12500 ga lahko proda. Za kupce smešno dober avto za nizko ceno, kot tale v tej prodajni temi..za prodajalca pa žalostno.

Urejal neicheq, 18.11.2019, 20:34.

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 532

Je tale od frenda?
https://www.avto.net...asp?id=14637663
Prikaži več možnosti
    • neicheq je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 813
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Žalostno ampak resnično dejstvo je, da ljudje nimajo več denarja za take avtomobile. Sem pred kratki kupil rabljen voz podobne vrednosti. Avto hiše so polne premium in manj premium znamk s takšno in drugačno opremo, transparento zgodovino, jamstvom 6 mesecev ali več, z ugodnim financiranjem... pa se avtomobili valjajo po oglasih mesece in mesece.

Res je da za zahtevnega kupca je prave ponudbe malo, vseeno pa se najdejo vmes dobri primerki, ki vseeno ne gredo v promet. Ker sem istočasno tudi prodal en a to Mobil, lahko zapišem, da so za kupce najbolj zanimiva vozila v vrednosti do 5.000 eur, ker toliko dobiš krede tudi če je plača malce nad minimalcem.

Veliko sreče in potrpljenja pri prodaji.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti
    • yamasaki in Borut30 uporabnikom je všeč to sporočilo

najs
najs

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 157
  • Avtomobil: F30 316D

Haha vedno mi je bilo zanimivo kako jokajo lastniki BMW, MB, VW... okoli prodajnih cen pa so dejansko avti ki jih najbolj držijo. Kolk pa naj je 6 let star avto z 200k? Včasih je veljalo tri leta 1/2 cene in po statistiki, ki sem jo zasledil zadnjič cene padajo počasneje kot so pred leti. Je pa tako da je tudi e60 hitro prišel na 10k z najcenejšimi primerki in se dolgo držal na tej stopnički kar je logično ker 10k lahko zbere vsak drug frajerček.
Drugače pa še ne vidim pretirane krize okoli mene :)

Je pa F10 za to ceno res kar makina ;)
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 814
  • Avtomobil: BMW

Jaz kle ne vidim nobenga problema, cena je več kot realna. Je pa res da sej je trg v 2-3 mescih spremenil in so cene padle. Taki so šibali med 17 in 19, danes pa je to to. Sploh na to da je ponudb z Celjskega konca med 10 in 13...

Opažam pa, da mi makajo ene 20col za doplačilo, da bi se avto prodal v šusu : )

Je tale od frenda?
https://www.avto.net...asp?id=14637663

Primerjat karavana in limo je kot hruška in jabolka, na netu je en kp karavančkov in že zaradi trga imajo nižje cene kot limo.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne bi se, tudi ta z 20 col se ne proda nikakor. Trg je dost mrtev. F serij 5k je na anetu 600 in razen v podnu cene, možen lizing za tujce..bolj ali manj stoji.

Urejal neicheq, 19.11.2019, 09:59.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 443
  • Avtomobil: LPP Urbana

podobnega je kolega kupil, cena 11.500 eur. edino česar nima napram temu je velika navigacija, njegov je 2014.

aja pa v račun je dal avto, vreden cca 1000 eur.

Urejal bancnik, 19.11.2019, 10:02.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 443
  • Avtomobil: LPP Urbana

Žalostno ampak resnično dejstvo je, da ljudje nimajo več denarja za take avtomobile. Sem pred kratki kupil rabljen voz podobne vrednosti. Avto hiše so polne premium in manj premium znamk s takšno in drugačno opremo, transparento zgodovino, jamstvom 6 mesecev ali več, z ugodnim financiranjem... pa se avtomobili valjajo po oglasih mesece in mesece.

Res je da za zahtevnega kupca je prave ponudbe malo, vseeno pa se najdejo vmes dobri primerki, ki vseeno ne gredo v promet. Ker sem istočasno tudi prodal en a to Mobil, lahko zapišem, da so za kupce najbolj zanimiva vozila v vrednosti do 5.000 eur, ker toliko dobiš krede tudi če je plača malce nad minimalcem.

Veliko sreče in potrpljenja pri prodaji.

Lp Tristan01

seveda so ti vozi najbolj zanimivi...eno je zaradi nizke nakupne vrednosti, drugo pa ker se ga hitro lahko znebijo, če kupcu tega avtomobila zagusti. pa hitro ga lahko da v račun za dražji avtomobil.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 081
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Ja fantje, trg je nasičen z pločevino. Ko odpreš avtonet..je 80% trgovcev v zadnjih 100 ponudbah. Vsak bi dandanes prodajal rabljen voz, z uvoza. Pa sej je bilo očitno, da bo enkrat počilo in prav je tako. Kot privat prodajalec skoraj ne moreš več prodati avta, ker pač ne moreš na hitro nuditi raznih kreditov oz lizingov in seveda garancije. Pa še trgovec ti našminka avto, da je na zunaj lep in kot nov. Kar se pa skriva pod plehom, pa je itak na začetku nepomembno. Ker ima danes 50% folka avto samo za "kazanje". 

Kupiti danes je pa nov avto skoraj smrtni greh, ker dobiš tri leta starega za pol cene. 

Prikaži več možnosti
    • soulfly je všeč

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Zame avtohiše ne obtajajo ko kupjem avto, tak da vedno od fizične osebe in preverjen avto, ker ostalo je 95% nateg. Mogoče je izjema kaka pooblaščena avtohiša.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

To so predsodki, veliko avtomobilov v avtohišah je od fizičnih, ki so delali menjavo. Kaj je s tem avtom narobe pol? Ker je uradno pisan na drugo osebo bo pa takoj nateg? Sej načeloma se ve od katerih dilerjev se ne kupuje.

Veliko jih deva tudi komisijsko, kar predlagam tudi tebi. Daš tistih 300€, pa naj oni sprejemajo klice zate in se pogovarjajo s kupci. Načeloma ga boš tudi hitreje prodal, večina folka bolj zaupa hišam kot privat, ker naj bi bil tak avto bolj preverjen...

Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

To so predsodki, veliko avtomobilov v avtohišah je od fizičnih, ki so delali menjavo. Kaj je s tem avtom narobe pol? Ker je uradno pisan na drugo osebo bo pa takoj nateg? Sej načeloma se ve od katerih dilerjev se ne kupuje.

Veliko jih deva tudi komisijsko, kar predlagam tudi tebi. Daš tistih 300€, pa naj oni sprejemajo klice zate in se pogovarjajo s kupci. Načeloma ga boš tudi hitreje prodal, večina folka bolj zaupa hišam kot privat, ker naj bi bil tak avto bolj preverjen...

Nevem če..sem prodal takim šmuglarjem Audia A4 Sline 379.000km..avto je romal v atohišo na Celjskem koncu..pridobil je nekaj opreme ampak samo na oglasu, ki je itak ni imel in očitno so ga vozil, driftal, letel 100x v rikverc do Celja, da je pol imel samo 200.000km prevoženih, nato je od tam romal nazaj v Ljubljano in spet v tretjo avtohišo..ja, če je pa to dil in odkup od fizične osebe kot sam zagovarjaš, pol se pa sploh ne splača več kupit od fizične osebe, ker v avtohiši dobiš za isto ceno z pol manj kilometrov in dosti več opreme

Urejal narra, 19.11.2019, 14:16.

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Še najboljši epilog pa je, da mi je poslal ponudbo tudi zdaj za BMWja..pod pritvezo, prva ponudba 12000, druga ponudba v razmaku 5min 11000..opaaa, se prav zgrabi prvo k je za jurja več..nakupna fora..čez eno uro pa ponudba 13500, kle sm pa že mnenja, da ne gre za iste šverkote.

Drugač pa je kar nekaj ponudb sam še resnega ni, da pride na ogled in se zacopa na prvi pogled.

Urejal narra, 19.11.2019, 14:21.

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Pravkar sem se vrnil iz Avtocommerca kjer je bil glik kar prodan 525 bele barve, karavan xdrive, mala navigacija, avtomat 213.000 km, športni sedeži delno usnje. Bil je videti lep, edino velike črne veltne mi niso bile všeč, koliko col so bile ne vem.

Stal jim je 6 mesecev, šel je za 12.500 letnik 2013

Urejal mika2023, 19.11.2019, 14:39.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 057
  • Avtomobil: Passat CC

Še najboljši epilog pa je, da mi je poslal ponudbo tudi zdaj za BMWja..pod pritvezo, prva ponudba 12000, druga ponudba v razmaku 5min 11000..opaaa, se prav zgrabi prvo k je za jurja več..nakupna fora..čez eno uro pa ponudba 13500, kle sm pa že mnenja, da ne gre za iste šverkote.

Drugač pa je kar nekaj ponudb sam še resnega ni, da pride na ogled in se zacopa na prvi pogled.

Ma ne poznam dobro lih tega sistema ponudb po sms-ih, mi pa  ne deluje resno - posebno ker je nezavezujoče,...... a če ti zdaj rečeš 13,5 OK prodam, bo res kupu po tej ceni , ali kaj, verjetnejše  je da bo na ogledu še  zbijal to in ono in potem ti spet ponudil 12.

Dejstvo je da če hočeš prodat avto ga boš prodal, če pa hočeš prodajat pa tudi prav.

Jaz sem mnenja, da če se odločim avto prodat (ponavad prodajam sicer starejše in cenjše)  mi je vseeno ali dobim 2k ali 2,2   ker bom raje pri novem se bolj potrudil in probal  zbit ceno recimo iz 18 na 16,  sem veliko več naredil in precej hitreje dobim novi avto ter se znebim starega,....recimo analogija, če prodajaš zato da si boš kupil nekaj novega za 40k potem je čist vseeno ali dobiš za tega 12,5 ali 13, če pa boš kupil drugega za 16 potem pa razumem tvojo dilemo,...

Urejal Zmago1, 19.11.2019, 15:11.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 511

J....

Opažam pa, da mi makajo ene 20col za doplačilo, da bi se avto prodal v šusu : )
.....

Imam ene izredno lepe 20” (dve novi gumi in dve s 6mm), sam kaj, ko sem jih zadnjič pral uro in pol. Menjam za 18”... obvezno z letnimi (skoraj) novimi gumami...

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Pravkar sem se vrnil iz Avtocommerca kjer je bil glik kar prodan 525 bele barve, karavan xdrive, mala navigacija, avtomat 213.000 km, športni sedeži delno usnje. Bil je videti lep, edino velike črne veltne mi niso bile všeč, koliko col so bile ne vem.
Stal jim je 6 mesecev, šel je za 12.500 letnik 2013

S karavani je brezveze primerjat..pol najbolš da še GT serijo vključimo not...glede na to, da se sestavlanke Moptik prodajajo med 15 in 18 je kle cena TOP. Gre za SLO vozilo, 100% 2.lastnik, originalni M sport paket iz tovarne podvozje zunanjost notranjost z Individual zadevcami.., brez ene same predelave v originalnem stanju..lahko pa komot prilimaš v temo kak podoben s približno podobno opremo ampak da je original Msport..mislim, da bo cena minimalbo za 2000 več, glede na to da spremljaš serijo Fxx
Ta se da primerjat..

https://www.avto.net...asp?id=14145078
Prikaži več možnosti
    • OffsummeR je všeč

malidarko
malidarko

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: E30cab,e39,f10

a je avto še na voljo?
lp.DObjavljena slika
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

a je avto še na voljo?

Prodano
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.