Skoči na vsebino

Dobava avtomobila pri A-Cosmosu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
299 odgovorov v temi
Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 858
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Obratovalni stroški takega servisa so verjetno gromozanski. Sploh če je treba še celotno investicijo odplačevati. Novih bavarcev se glede na zdajšnje cene verjetno v Sloveniji proda bore malo, tistih par delavcev v delavnici pa takega koloseja tudi težko drži nad gladino.
Koliko pa imajo kaj dela in strank, bi pa verjetno vedel kdo drug, ki pozna razmere.
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 506
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Pa kakorkoli obrneš mi jih je škoda, sploh era so mi pri roki.

Bomo pa spet v Trzin hodili po novem.

Urejal umavri, 02.11.2019, 12:52.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 274
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Zanimivo pa, da zaprtje casovno sovpada z odprtjem novega Sparovega centra na sosedni parceli..
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 858
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Sicer pa dvomim, da ga bodo dejansko fizično zaprli. Pomoje ga bodo samo resetiral, po domače rečeno, in štartali z nule....Nekaj bodo že spalamudili, kakor je pri nas v navadi. Novo ime, staro vodstvo pa idemo dalje....
Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 226
  • Avtomobil: Vespa-Cannondale

Pa kakorkoli obrneš mi jih je škoda, sploh era so mi pri roki.

Bomo pa spet v Trzin hodili po novem.

Saj so tam že skoraj vsi iz Cosmosa...

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 788

Glede na do da bi moral Avto Aktiv,ze zdavnaj naresti salon v Lj.,dvomim da lahko kaj naredijo sploh ce so ze ostali brez Bmw-ja v prihodnje.

Urejal yamasaki, 02.11.2019, 13:48.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Kita
Kita

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13

Evo pri nas se je srečno izteklo. Žena je včeraj končno prevzela avto.

Škoda, da je bilo toliko komplikacij in praznih obljub, ker bi lahko že na začetku enostavno povedali, da se bo na avto čakalo malo dlje in bi nam bilo prihranjenih ogromno živcev, nijm pa slaba reklama.

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl, DrKo in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 590
  • Avtomobil: Z4

Kako je zdaj z naročenimi vozili, so vam vsem dobavili ali se je zadeva še dodatno zapletla?

Prikaži več možnosti

Prema
Prema
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Na forum sem se registrirala izključno, da napišem svojo zgodbo in opozorim ostale kupce (vidim pa, da imajo tudi drugi podobne izkušnje).

Na kratko:

Maja 2019 sem naročila nov avto pri A-cosmos (BMW) in plačala aro. Avto naj bi bil dobavljen julija 2019. Nato so rekli raje avgusta. Avgusta so rekli oktobra, ampak da za zamudo prejmem za isto ceno prenovljen model. Zaenkrat še vse nekako razumljivo in sprejemljivo. No, oktobra so rekli decembra in nato stoodstotno zatrdili, da bo dobava do srede januarja 2020. Od srede januarja vsak teden rečejo, naslednji teden, kar še vedno traja.

Trenutno stanje: avto je obljubljen do konca tedna (21.2.2020). Ker jim ne zaupam več, zahtevam nazaj dvojno aro, sicer se obrnem na tržnega inšpektorja.

Situacija na a-cosmosu je katastrofalna, ekipa (kljub temu da se navidezno trudi) je očitno nesposobna.

S svojo zgodbo samo opozarjam druge kupce, čeprav verjetno res človek težko podvomi v takšno avtohišo in jo ne gre preverjati na forum. Dejansko bi mediji morali opozoriti javnost na takšno nesprejmljivo ravnanje.

Prikaži več možnosti
    • BISSON, Mat xxl in dMe3 uporabnikom je všeč to sporočilo

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 579

A-cosmos v Novi Gorici je sedaj prevzel Avto-aktiv.

Sodelavec je imel tam na toyoti že nekaj časa naročeno corollo in je bilo kar nekaj mesecev zamude, sedaj pod aktivom pa je hitro steklo in avto prejel...

Prikaži več možnosti
    • Prema je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 719
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Sploh nevem zakaj cakate halo sej je usran bmw ne pa pagani, ce ne vrnejo are, svet na kanalu a, zbombare skupi 3-4 primere tle na forumu pa akcija. Oni komaj cakajo da porocajo o nategunih, pa se dobro podlago za inspekcijo mas
Prikaži več možnosti
    • mihaing, Zelenc in Prema uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 529
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Ne vem zakaj čakate, razen če Slamnik še vedno tala takšne popuste kot jih je pri Avto Select?  :laugh   Po moje imate vsi ki jamrate konkretno nižje ponudbe, kot pa ste jih dobili pri konkurenci.  :cool

Ker čakat na fucking avto ki ima 3 mesece rok dobave, 2x, 3x dlje.. meni to ni normalno.  :crazy Jaz še tri mesece ne bi čakal, vedno je nekaj pametnega na lagerju.  :ok

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 646
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pa a ni tako da ob naročilu avta dobiš kako kodo da bi spremljal v kateri fazi je izdelava tvojega vozila?

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 709

to nebi vedel...kolikor pa vem ni problem v tem kje bi avto bil ampak kako priti do njega...

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 396
  • Avtomobil: e91

baje so sranje naredili na rabljenih avtomobilih... preden so odkrili so zabredli konkretno.

Prikaži več možnosti

boripi
boripi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 243
  • Avtomobil: Bmw 3er

Pa a ni tako da ob naročilu avta dobiš kako kodo da bi spremljal v kateri fazi je izdelava tvojega vozila?

Včasih je bilo tako.Dobil si št sasije ..

Prikaži več možnosti

Prema
Prema
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Kratek update: aro so mi vrnili v celoti, zagotavljajo pa, da avto pride do konca tega tedna (28.2.2020). Ne gre samo za moj avto, težave imajo z dobavo večjega števila avtov. Točno se ve, kje je, ampak jim BMW ne da zelene luči za prevzem. Menda morajo kar nekaj pogojev prej izpolnit (vprašanje, kaj je bilo v preteklosti, da je BMW sedaj postavil strožje pogoje).

Skratka, ekipa se resda trudi, je pa to posledica verige napačnih korakov in napak v preteklosti.

Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 202
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Težave imajo z denarjem, ker ga nimajo, zaloga je financirana na lizingih, lizingi pa ne dajo dokumentov dokler ne poplačajo financiranja, poplačat pa nemorejo ker denarja ni ....

Dobil tako info že z 3 popolnoma nepovezanih virov, med drugim tudi od stranke ki je plačal avto, potem so mu dali pa nadomestni avto za 2 meseca, pa čeprav je kupil avto iz zaloge...

[SIZE=2][/SIZE]
Prikaži več možnosti
    • boripi in Prema uporabnikom je všeč to sporočilo

Carterena05
Carterena05
  • Uporabnik
  • Sporočil: 9
  • Avtomobil: E61, F07

A-Cosmos je precej večji BS kot si lahko predstavljate. Njihove umazane lovke pa segajo tudi čez meje SLO (tudi BMW Slovenija jih ščiti - pod kakšnimi pogoji pa samo oni vejo...)

Kdor ima rad svoj avto naj ga ne pelje na  servis k njim ker nimajo blage veze (razen da znajo govorit in obljubljat) 

Dovolj bo če si pogledate kdo so lastniki in direktorji ter kateri pravnik jih v vseh tožbah zastopa (in po kakšnem naključju vozi BMW...) Skratka premajhni smo mi tuki s temi debatami da bi kaj spremenili, ker imajo vse pod "kontrolo"

Moja izkušnja:

Pelješ avto na tester k njim (avto je deloval normalno brez kakih lučk ali opozoril...), ugotovijo napako, predračun cca. 700 EUR, rečejo 2 dni in bo fertik... Po 4 dneh klicanja avto ni fertik nakar rečejo, da je nekako popravljen??) grem po avto in ko se odpeljem dobim novoletno jelko na armaturi (še na njihovem dovozu) WTF, grem nazaj in rečejo ja zdej je pa zanič pol glave motorja koštalo bo okoli 4.500 EUR, nato čez dva dni dobim nov predračun za 5.200, pa potem spet nov predračun ker so prej neki pozabil... in ne vejo a je to vse... Skratka iz 700 EUR predračuna za popravilo (kljub temu da je bil na testerju) mi sesujejo pol mortorja in naračunajo več kot 5.000 za servis.... bil več kot 1 mesec brez avta (brez nadomestnega vozila..) njim se jebe ko boš plačal dobiš avto.... 

Ko pridem po avto (po več kot 1 mesecu) pa novi šok! Na avtu jim uspe narediti za več kot 3.000 EUR škode (ko je mehanik popravljal avto je drgnil po avtu in luči...) Seveda rečejo; pa ga pusti še kle pa ti bomo pobarval avto in mal pobrusil luč WTF???

Človeku odpre glavo! Greš na BMW SLO, kjer rečejo da je vse tako kot mora biti in da naj se jeb... naj grem na zavarovalnico in naj tam popravim...

Greš k odvetniku (ki ima take zadeve) ja in ugotoviš , da te ne sme zastopat ker ima z njimi dogovor... 

Se obrneš na BMW v Nemčiji kjer rečejo da ne morejo nič in da naj se z njimi zmenim... Skratka BS od BS

Torej če vam je mar do vaših avtov ga peljite kam drugam, ker so pri njih same težave...

Imam pa vse dokumentirano pisno, tako da če bo kdo hotel kaj bolj podrobnega lahko tudi dobi...

p.s. mi bo pa v veliko veselje če prenehajo delat (še bolj pa če vodstvo ne dobi drugih firm v roke)

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 957
  • Avtomobil: BMW

Sam sem žal eden tistih, ki skoraj nov avto - cca. prevoženih 35k km ne vozi na pooblaščenca ampak k Miholdu.

Zaradi slabih izkušenj na pooblaščencih - ne samo BMW, sem že obupal. Namreč vedno sem se bal, da bo avtomobil nazaj prišel v polovičnem stanju.

Ne bom trdil tega za vse pooblaščence - še najboljši je VW/Audi ampak večina pa.

Nekaj prigod :

a) slabše delujoča zavora zadaj na voznikovi strani - pooblaščenec popravil na sovoznikovi strani

b) nujno preglejte zadnje zavorne ploščice z diski - če je potrebna zamenjava zamenjajte. Pooblaščenec : vse BP. Čez 3k km sredi nemčije ruži.

Pooblaščenec gladko : pozabili smo pogledati notranji del.

c) Leta nazaj - audi a6 nov - servis na 15k km. Pooblaščenec ga prevzame. V tistem kraju imam sestanke. Ob 12h grem na kosilo v lokalno pizzerijo, nakar se pripelje Audi z delavci na kosilo. Muzika na ves glas, beige sedeži - na njih pa tuta...

Ne vem no.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.