Skoči na vsebino

Dobava avtomobila pri A-Cosmosu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 721
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ubistvu ni... še slabše... novinarka je...

Ne mešaj povprečnih debilnih, levaških, zafrustriranih, nepismenih in nedonošenih FDV-jevčkov z našo anitko. Tako kot velika večina forumašev je tudi ona kul, ne glede na to kaj je po izobrazbi in s čim se ukvarja.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • zaxxon, anita_a in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 359
  • Avtomobil: E39-525i & F11-525xd

Mislim da se boš načakal... Srečno!
Prikaži več možnosti
    • MonkeyHead je všeč

aiko
aiko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: opel vectra, e46 320d

Ma neki je hudo narobe, znanec caka na kose za popravilo ze cel mesec, ta cas bi iz kitajske na ladji ze prsli ne pa iz nemcije

Naši zamujajo z plačili, zato BMW "zamuja" z dobavo. Če naročam kose pri Autostar Trst, čakam nanje 1-2 dni s tem, da jih vedno naročim po službi (to je malo pred 17h)

Prikaži več možnosti

teodor
teodor

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 583
  • Avtomobil: CLSZ4AD

ACosmos je v riti. Tudi računov ne plačujejo...

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21
  • Avtomobil: E90, B8

Menim da tale Lench zavaja in pljuva po Cosmosu...Tako slabo pa spet ni. Imam odlične izkušnje pri njih zadnjih 10 let.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 399

Menim da tale Lench zavaja in pljuva po Cosmosu...Tako slabo pa spet ni. Imam odlične izkušnje pri njih zadnjih 10 let.

Eno so izkusnje iz servisa,drugo pa financno stanje podjetja....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Nama so bp uredili podajšanje BSI-ja. Ostalih izkušenj z njimi nimam. O tem, kaj pa delam, poglejte na Linkedinu, so vse informacije tam. Novinar nisem že sto let, a radovednost ostaja, itak.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 878
  • Avtomobil: prdalica

Ah Anita moja, ker te poznam vem, da se ne sikiras za mnenja. Carica si. Bova kmalu obnovula kakšen road trip.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Ej, kje si bil danes.  :damn

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 974

Ubistvu ni... še slabše... novinarka je...

Bil je hec. Zanimivo kako so msg vedno drugace razumljeni kot pogovor v zivo. Cisto drugacna interpretacija. Hja novinarji so danes vsi od faliranih ekonomistov do strojnikov, tehnikov s 5 stopnjo. Ne rabis vec namenskega faksa. Ce je solana po starem, je verjetno kul. No slaba verjetno ni.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 646

Kolega je dobil novega narocenega cist tako kot je bilo zmenjenk, je pa cakal 4 mesece na x5.
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 544
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Kolega je dobil novega narocenega cist tako kot je bilo zmenjenk, je pa cakal 4 mesece na x5.

Meni se tudi zdi, da je ta zgodba mal iz trte zvita....da od lanskega decembra še ni avta....? Bi bilo treba malo bolj detajlno predstaviti v čem je problem. Da te odslovijo z odgovorom da ni še avta, ki je že skoraj 1 leto plačan, ne verjamem.
Prikaži več možnosti
    • sokol je všeč

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 324
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

ne vem kako je pri njih,jaz vse nadomestne dele za bmw naročam pri selmar in vse pride v 1-3 dni...

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

ne vem kako je pri njih,jaz vse nadomestne dele za bmw naročam pri selmar in vse pride v 1-3 dni...

Saj je povsod tako tisti kateri so redni placniki in nimajo lepih stevilk samo na papirju. Ce gre iz drugega skladisca je kak dan vec.

Z cosmosom sem ze leta nazaj prekinil sodelovanje ker so bi roki dobave delov predolgi(neplacniki) in pa kar kaksen drugi kos so nabavili pa so dobili vedno vse kataloske po emailu samo copy/paste(nimam pojma kako ti to lahko uspe ampak zgleda da lahko.

Saj je bil forumas tam na polozaju,bral tukaj vse njihove faile pa kaj je naredil...NIC...ce bi bil jaz tam bi postrojil vse na hitro samo zgleda ni bilo in se vedno ni interesa.

Ze ko prides v salon cutis/vidis/slisis da so skregani in se drkajo vsi med sabo vprico strank...

Delavce tudi menjujejo kot po tekocem traku...

Urejal blackberet, 15.09.2019, 22:04.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 417
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Lej, ko smo kupovali Opel Astro na Avtotehni Vič v Ljubljani za 12.000 eur, in se je dobava zavlekla za cca dva meseca od pogodbenega roka, so mi za ta čas lepo dali nadomesten avto. Probal sem se spogajati za zimske gume, ampak ni šlo, tako da smo se zmenili za nadomestno Astro, nov model.

Da pa ti BMW A Cosmos ne da niti nadomestnega avta kot nadomestilo je pa totalno neprofesionalno in nesprejemljivo, pa je nabavna cena avta verjetno veliko večja od 12.000 eur kot smo dali mi za tole našo Astro.

Urejal umavri, 16.09.2019, 07:21.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

tsa90
tsa90
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6

Pozdravljeni,

ali ima kdo probleme z dobavo novega avtomobila od A-cosmos-a? Namreč sam imam že plačan avto od decembra 2018 in še vedno niso dobavili avta. 

lp

si dobil avto ali te še vedno nategujejo?

Jaz bi na tvojem mestu zahteval kupnino nazaj z obrestmi, tako kot je po zakonu. Če si avto že plačal v celoti bo kar nekaj obresti, zakonske obresti so 8%.

Če ti ne bodo hoteli vrniti z obrestmi jih lahko prijaviš tržnemu inšpektorju, kar sledi kazen med 3000 in 40 000 eurov.

Pokliči na zvezo potrošnikov ali na tržni inšpektorat in ti bodo razložili kako izpeljat postopek.

Urejal tsa90, 19.09.2019, 11:43.

Prikaži več možnosti
    • zaxxon in dogg1410 uporabnikom je všeč to sporočilo

filtech mpak
filtech mpak
  • Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: bmw 530

si dobil avto ali te še vedno nategujejo?

Jaz bi na tvojem mestu zahteval kupnino nazaj z obrestmi, tako kot je po zakonu. Če si avto že plačal v celoti bo kar nekaj obresti, zakonske obresti so 8%.

Če ti ne bodo hoteli vrniti z obrestmi jih lahko prijaviš tržnemu inšpektorju, kar sledi kazen med 3000 in 40 000 eurov.

Pokliči na zvezo potrošnikov ali na tržni inšpektorat in ti bodo razložili kako izpeljat postopek.

Ja jaz ze 11 mesecev cakam dobavo ,na BMW pri A Cosmos Ljubljana.

Ja imate kaksne izkusnje z tržno inšpekcijo in Zveto potrošnikov ,Fursom in kazensko ovadbo za taki primer ...........

Ja imate kaksne izkusnje z tržno inšpekcijo in Zvezo potrošnikov ,Fursom in kazensko ovadbo za taki primer ...........

Saj je povsod tako tisti kateri so redni placniki in nimajo lepih stevilk samo na papirju. Ce gre iz drugega skladisca je kak dan vec.

Z cosmosom sem ze leta nazaj prekinil sodelovanje ker so bi roki dobave delov predolgi(neplacniki) in pa kar kaksen drugi kos so nabavili pa so dobili vedno vse kataloske po emailu samo copy/paste(nimam pojma kako ti to lahko uspe ampak zgleda da lahko.

Saj je bil forumas tam na polozaju,bral tukaj vse njihove faile pa kaj je naredil...NIC...ce bi bil jaz tam bi postrojil vse na hitro samo zgleda ni bilo in se vedno ni interesa.

Ze ko prides v salon cutis/vidis/slisis da so skregani in se drkajo vsi med sabo vprico strank...

Delavce tudi menjujejo kot po tekocem traku...

Ja imate kaksne izkusnje z tržno inšpekcijo in Zvezo potrošnikov ,Fursom in kazensko ovadbo za taki primer ...........

Prikaži več možnosti

filtech mpak
filtech mpak
  • Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: bmw 530

Ja imate kaksne izkusnje z tržno inšpekcijo in Zveto potrošnikov ,Fursom in kazensko ovadbo za taki primer ...........

Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 494
  • Avtomobil: /

Počaki še kakšno leto, boš že nov model dobil. 

Prikaži več možnosti

tsa90
tsa90
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6

filtech map

če napišeš 1x bo kar zadosti  :crazy

Kaj si pa naročil Rolls-Royca, da čakaš toliko časa?

Prikaži več možnosti