Skoči na vsebino

15. tradicionalno AmericanCARS srečanje v Ljubljani "Piston RIOT 2019"

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
111 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 423
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Če kdo ve za kakšno c3, projekt v slabšem stanju, prosim na zs :)
Hvala.
Lp

Ne vem kakšen budget si mislil ampak cenejše tako boš kar težko dobil. Ne želi si najcenejšega primerka ,ker kosov ni kar tako dobiti za američane,kar se rezervnih delov tiče je najbolj pokrit Ford Mustang tam res dobiš vse in ugodno pri Moparjih lahko kar pozabiš.         Oz. kakšen je namen le tega oz. kaj je to zate v slabšen stanju?

https://www.avto.net...orvette C3 1980

Urejal blackberet, 16.09.2019, 19:59.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 740
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Za amerikance je čist normalno da žrejo 15,25..30l.Sam običn folk ki vozi avte s 5l...po možnosti dizle,za njih je pa to pregreha.Mene ko vprašajo,kok pije,zanalašč rečem 20iber..

Jaz sem na taka vprašanja vedno odgovoril da vse spije, nič ne ostane.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • mic70 je všeč

powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 274
  • Avtomobil: Megane, Mondeo, Scarabeo

Jerry oz. kdo drug - se kakšna preverjena C4 z novejšo armaturo prodaja ali pač bo naprodaj ter da so papirji ter vsaj kaka zgodovina? ne zanima me kup odpadnega železja ampak dober avto,

Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 609

Če boš kupil C4 in boš rabil kakšne dele,vem za eno kompletno za dele
Prikaži več možnosti
    • powerslide je všeč

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 810
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

A ljudi ne sme zanimat koliko spije en tak amerikanc? Saj, če vpraša po porabi še ne pomeni, da je to zgražanje temveč zgolj informacija ker si marsi kdo težko predstavlja kakšna je poraba pri 5.0+ kubaturi takega starega avtomobila.

Ni treba bit prec vsi pametni. 

Še najbolj zagriženi so očitno prišli z dizli na srečanje tako, da.....

Lp, Samo

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 608

Samo; isto sem jaz mislil, pa sem bil raje tiho... Povprečni opazovalec pri takšni stari zadevi drugega kot letnico, težo, velikost motorja in porabo si niti ni predstavljat. In če nekdo vpraša koliko pije zadeva, zakaj ne znate enostavno odgovorit? Je treba bit frajer in težit, da to je avto za dušo, da ni važno koliko pije in nevem kaj vse?

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in nightmare uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa kaj vi res verjamete ,da lastniki vedo koliko pije saj nimajo teh avtov za vsak dan pa tudi naredijo mogoce ravno tistih 100km dk srecanja,nekateri jih pripeljejo na srecanje na prikolici.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

Pol pa nej rečejo ne vem, nimam za poln tank goriva kaj šele, da bi ga lahko izpraznil pa bo. Ne pa delat budal iz ljudi, ki pridejo na dogodek iz zanimanja do avtomobilov katerih ne poznajo in je poraba ena izmed lastnosti avtomobila, ki bi jo radi vedeli zgolj za predstavo in primerjavo z njim znanimi.

Vsekakor ne izpadeš večji frajer s tem ko se posmehuješ drugim v smislu sam sme preveč hud, da bi se s tem ukvarjal.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik

Ne nič ne verjamem, in niti ne razmišljam ali lastnik ve. Pač vprašam, če me zanima. Če lastnik ne ve, lahko to tudi pove. Me je zato treba imet za idiota?

Sej jaz se nisem znašel v tej situaciji, nisem akter v tej zgodbi, ampak se pa mora kakšen obiskovalec počutit neumno ob takšni uzvišenosti  :crazy

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 394
  • Avtomobil: prdalica

Pri svojem, prisezem pri sinu nisem do danes niti enkrat skusal racunati koliko pije. Niti trudil se nisem ali je 15 ali 30.
Pru mojem ljzdje niti niso spraševali o porabi. Bolj kot ne je bilo res nadlezno ker so še na semaforju skakali iz avtomobilov in delali selfije. Nobenega miru nimaš z tako pojavo. Če se kje ustaviš 1 uro ne mores nikamor

Tole je moj če je kdo pozabil :)

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • powerslide, nightmare, LEO37 in 3 ostalim je všeč

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik

Hudo :cool  Pri taki stvari niti nimaš filinga dimenzije, če ni zraven en navaden evropski avto :)

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

No, se odgovori ne vem in je stvar rešena. Meni je poraba prav tako zanimiv podatek kot koliko ima kubikov, konj, navora, menjalnik, kakšne ima zavore, vzmetenje,.....

Me zanima, če bi bili tako ošabni tudi ko bi jih kakšna nepoučena deklica vprašala koliko valjev ima motor ko pa bi ji moglo biti jasno, da je edini pravi motor na svetu le V8.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdor ima prvo vprasanje kaksna je poraba je to res neumno vprasanje.

Ali je kaksna razlika za takega ce mu poves da pije 10 ali pa 50...,mu bo to kaj povedalo? Povedalo mu bo samo to da popije pac vec kot njegov frcajh ko se bo srecen odpeljal iz srecanja.

Resna vprasanja so koliko Cu/Ci je motor,2bbl,4bbl,6bbl ,big block,small block taki naj sprasujejo za porabo in verjemite bodo lastniki ce vedo tudi povedali.

Jaz verjamem da jim je neumno to nonstop razlagati ,ker pri takih avtih to ni prva zadeva katero bi vprasal.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

No, se odgovori ne vem in je stvar rešena. Meni je poraba prav tako zanimiv podatek kot koliko ima kubikov, konj, navora, menjalnik, kakšne ima zavore, vzmetenje,.....

Me zanima, če bi bili tako ošabni tudi ko bi jih kakšna nepoučena deklica vprašala koliko valjev ima motor ko pa bi ji moglo biti jasno, da je edini pravi motor na svetu le V8.

Lp, Samo

Kar se tice KM/Nm zate in tudi za ostale kateri ne poznate tako teh zadev. Ti podatki so "zelo" netocni pri americanih saj so razlicno merili KM/Nm sploh v obdobju od nekako 72ga(naftna kriza) naprej imajo isti motorji po papirjih manj KM/Nm zaradi drugacnega merjenja le tega. Tako da preden vprasas po teh podatkih vprasaj ce ga je imel na valjih ce hoces imeti tocen podatek in z tem primerjati oz. dobiti obcutek z EU konjih.

Ali vprasa deklica ali pa dec vsaj zame to ni neumno vprasanje,veliko je americanov z inline 6 motorji sploh Mustangi,grem stavit da se 95% ljudi zmoti in misli da je pod haubo V8.

Urejal blackberet, 17.09.2019, 14:50.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

Nek povprečnež, ki si je vzel prosto soboto zato, da pripelje družino na ogled neke druge kulture avtomobilizma pač ne pozna vseh teh oznak in ga verjetno niti ne zanima. Jebat ga, ko je kupoval svoj vžigalnik mu je bila poraba na prvem mestu in edino glede tega lahko primerja.....

Mogoče bo pa v njegovih očeh tak lasnih izpadel še večji frajer ko bi videl kak strošek si lahko privošči on pa še ob teh 4ih litrih na 100 komaj preživi.....

Res ni potrebe po takem vzvišenem nastopu, sploh pa ne na srečanju/razstavi taih vozil kjer je glavni namen, da pride folk mal pofirbcat.

Kar se tice KM/Nm zate in tudi za ostale kateri ne poznate tako teh zadev. Ti podatki so "zelo" netocni pri americanih saj so razlicno merili KM/Nm sploh v obdobju od nekako 72ga(naftna kriza) naprej imajo isti motorji po papirjih manj KM/Nm zaradi drugacnega merjenja le tega. Tako da preden vprasas po teh podatkih vprasaj ce ga je imel na valjih ce hoces imeti tocen podatek in z tem primerjati oz. dobiti obcutek z EU konjih.

Ali vprasa deklica ali pa dec vsaj zame to ni neumno vprasanje,veliko je americanov z inline 6 motorji sploh Mustangi,grem stavit da se 95% ljudi zmoti in misli da je pod haubo V8.

No evo, nič od tega nisem vedel in nič od tega mi ne bi padlo na pamet uprašat na samem dogodku lastnika dotičnega avtomobila. Pa bi prec izpadel idijot.

Lp, Samo

Urejal nightmare, 17.09.2019, 14:56.

Prikaži več možnosti
    • DreamBMW in fantastic five uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa folk res toliko sprasuje o porabi?Kar jaz vidim po teh srecanjih,folk sploh kaj dosti ne sprasuje oz.sprasujejo poznavalci ali lastniki takih modelov katere zanimajo bolj specificne zadeve.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 021
  • Avtomobil: focus arriba in še kaj

Mene je punca, ki je delila Oreote, sramežljivo vprašala, kaj sploh je to danes tukaj. Na odgovor, da gre za srečanje novodobnikov, pa je z zanimanjem vprašala, a so ti avti sploh še vozni. Nič ni narobe v tem, da vprašaš - da je le kdo tam, ki ti je pripravljen razložiti.  :)

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 173
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Ni neumnega vprašanja, so samo neumni odgovori.
Tema potrjuje.
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 095
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Ni res na neumno vprašanje dobiš neumen odgovor.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 466
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Mene je punca, ki je delila Oreote, sramežljivo vprašala, kaj sploh je to danes tukaj. Na odgovor, da gre za srečanje novodobnikov, pa je z zanimanjem vprašala, a so ti avti sploh še vozni. Nič ni narobe v tem, da vprašaš - da je le kdo tam, ki ti je pripravljen razložiti.  :)

Novodobnikov?
Lepo si razložila nevednici...
Prikaži več možnosti
    • blackberet, LEO37 in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.