Skoči na vsebino

P: 1992 E34 525i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
MK808
MK808
  • Uporabnik
  • Sporočil: 41
  • Avtomobil: E30

Znamka: BMW
Model: E34 525i
Letnik 1. registracije: 3. 1992

Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 1992

Barva vozila: Granitsilber metallic
Tip menjalnika: automatski
Moč motorja: 141 kw
Kilometri: 380000

Realnost kilometrov: Da

Oprema vozila (seznam): Automatska klima, pranje žarometov, električni pomik stekel spredaj in zadaj, vlečna kljuka (OEM), usnjeni sedeži, gretje sedežev, veliki potovalni računalnik.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): Avto je stal od leta 2014, takrat je bil brezhiben. Sedaj bi bilo potrebno malo ročno nastavit, pa pregled podvozja naredit.

Tehnične napake vozila:

Vizualne napake vozila: Manjkajo spodnje letvice na vratih in blatnikih, ter na zadnjih desnih vratih zgornja letvica, nosilec za tank deklc je počen, hauba napikana od kamenčkov, zadnji odbijač počohan, najde se tudi kakšen risek in buška.

Pretekla omembe vredna popravila: V zadnjem letu kleparsko zrihtan in ličarsko to kar se je popravljalo. Zamenjana vrata z drugimi NE rjavimi, pravtako vrata prtljažnika, nova sprednja blatnika, popravljena praga na dvižnih mestih spredaj in zadaj, popravljen levi bok, ker je bil robek nad odbijačem rjav, popravljeni nosilčki na škarjah od šip, pravkar zamenjano tesnilo na pokrovu ventilov....

Moj opis vozila: Avto sem kupil od starejšega gospoda, vbistvu 1. lastnika v Sloveniji (2.lastnik). Pred tem je avto vozil eden od direktorjev BMWja v Munchnu, kar pomeni da glih ni balkanski golič in ima nekaj malega od opreme. Zraven imam vse brošure, tudi lizing pogodbo od 1. lastnika z 9800km, navodila za kljuko z adapterjem, ter 2 ključa, pravtako 3je ključi od avta. Torej avto z znano zgodovino.

Avto sem kupil z namenom, da se bo z njim vozil moj oče, ampak zaradi dela in obveznosti ne najde časa (pa seveda njegovo jugo prepričanje, da bi rajši imel fičkota ali peglico). Sam imam E30 s katero naredim letno 1000km, kar pomeni da E34 stoji pod streho pokrita in čaka na prah ali pa na odrešitelja kateri bo vložil še nekaj eurčkov, ljubezni in se z njo vozil :-D  

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

IMG_2077.jpg

IMG_2083.jpg

IMG_2080.jpg

IMG_2082.jpg

IMG_2085.jpg

Cena: Cena za forumaše 2.600 €

Kontakt: na ZS ali 040-151-647

Prikaži več možnosti

MK808
MK808
  • Uporabnik

Ročna je nastavljena. Nasla so se tudi original 15col ALU platisca. Avto gre drugi teden na tehnični pregled, tako da se ena skrb manj :-D

Pozabil dopisat, cena ni zadnja!

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 081
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Glede na slike, zagotovo vreden tega denarja. Fajn prodaj, kupac pa naj uživa v vožnji. Fajn avto za pelat. :)

Prikaži več možnosti

MK808
MK808
  • Uporabnik

Nobenega ne mika? Mozna menjava za motor BMW R65 ali K100

lp. Marko
Prikaži več možnosti

osenar
osenar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 627
  • Avtomobil: E39 530i FL

Hudo lep avto :ok škoda da imam smotano žensko, mi ne pusti hobi avtov... srečno s prodajo
če na avtu nič ne crkuje je treba na servis ;) :burnout
Prikaži več možnosti