Skoči na vsebino

Potrdilo o razgradnji

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
BMWgeek
BMWgeek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: BMW

Jaz sem poklical par razgrajevalcev avtomobilov (Lasbacher, Frigomat, Saubermacher) in se pozanimal kako lahko dobim potrdilo o razgradnji, za avto ki ni kompleten. Načeloma ne rabi bit kompleten, ga pa v tem primeru zvagajo in jim moraš plačat 10 centov na kilogram do teže, ki je navedena v prometni. To da bi v avto naložil motorje in kaorserijske dele od drugih avtov jim ni dišalo, ker pravijo da se more bit vse od tega tipa avta.

So mi pa pri enem podjetju celo rekli, da sem naredil kaznivo dejanje, ker sem sam razstavil svoj avto  :rofl

Pri kateremu razgrajevalcu pa moraš plačato 10 centov na kilogram, da ti izda potrdilo o razgradnji?

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Jaz sem poklical par razgrajevalcev avtomobilov (Lasbacher, Frigomat, Saubermacher) in se pozanimal kako lahko dobim potrdilo o razgradnji, za avto ki ni kompleten. Načeloma ne rabi bit kompleten, ga pa v tem primeru zvagajo in jim moraš plačat 10 centov na kilogram do teže, ki je navedena v prometni. To da bi v avto naložil motorje in kaorserijske dele od drugih avtov jim ni dišalo, ker pravijo da se more bit vse od tega tipa avta.

So mi pa pri enem podjetju celo rekli, da sem naredil kaznivo dejanje, ker sem sam razstavil svoj avto  :rofl

Je to sploh dovoljeno ,da ti branijo izdati potrdilo?

Kot bi peljal smeti na deponijo pa bi ti branili ,da jih ne smeš vreči v za to namenski kontejner.

Urejal blackberet, 02.10.2019, 10:34.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Volvej
Volvej

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 369
  • Avtomobil: Volvo V70R AWD

Za Lasbacher nevem, ker so mi rekli da sem predaleč stran in naj se obrnem na nekoga v moji okolici. Frigomat so rekli 10 centov na kg, Saubermacher so rekli da je za doplačat, točne cene pa mi gospa ni znala povedat, me je vezala naprej ampak nisem nikogar dobil na telefon. Predvidevam da imajo isto ceno? Vglavnem da se, ni pa zastonj. Upam da komu pride prav.

Je to sploh dovoljeno ,da ti branijo izdati potrdilo?

Kot bi peljal smeti na deponijo pa bi ti branili ,da jih ne smeš vreči v za to namenski kontejner.

Ja na Dinosu na Ptuju sem bil osebno, pa so mi rekli, da nekompletnega avta niti slučajno ne vzamejo. Da ne sme manjkati niti en blatnik, kaj šele kakšna vrata ali motor. Tudi akumulator mora imet. To je seveda če želiš dobiti potrdilo o razgradnji. Če ne rabiš potrdila ti sprejmejo bilokaj, zvagajo in še plačajo.

Sem vprašal kje pa naj dobim potrdilo o razgradnji za nekompleten avto, pa je gospa rekla da bo skoraj nemogoče da bi kdo to želel vzet in mi rekla naj se obrnem na Lasbacher, Frigomat, Saubermacher, kjer so mi povedali zgoraj napisano. Se pravi da sprejmejo ampak ne zastonj.

Prikaži več možnosti