Skoči na vsebino

Nestrinjanje s ceno popravila - Avto servis Košir, Dol pri Ljubljani

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
307 odgovorov v temi
Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 782
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Men se pa ne zdi nič hudo pretirano, če so bili uporabljeni kvalitetni deli...in pa za padalca, ki je verjetno po vsej sili vztrajal, da se avto zrihta včeraj. Ker noben mehanik nima časa se 5 ur ukvarjat s padalcem, ko ima redno delo, ampak ga parkira za 2 dni in počaka na vrsto. Zato bi bilo zanimivo slišat še drugo stran. Ker nategatorji niso podvrženi kreganju ali celo nasilju. Nekemu težaku od stranke bi pa tudi jaz nabil mal cene.

Če je nekaj po ceniku, je po ceniku. Naj si bo predsednik vlade, LaToya ali Papež,...cena je enaka! Bleferje, ki mi navijajo ceno zaradi xx vzrokov, ki jih tudi sami ne znajo pojasniti..zbrcam na glavno cesto, da jih vsi vidijo! In ja, zihr je en garažist imel original kvalitetne dele in je kao s tem opravičeval ceno, ki je 2x presežena glede na vse normative. Sej ni panike naviti ceno, samo s tem pljuvajo(te) v lastno skledo dolgoročno. 

Tudi sam imam doma storitve, v smislu popravil gradbenih&kmetijskih strojev, samo imam normative za vsako opravljeno delo in za vse stranke enako. Dodatno si zaračunam samo intervencijo, ki je uradno izven mojega delovnega časa. 

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

Hmmm, če prav razumem je avto pustila pri mehaniku da bi ugotovil, kaj je z avtom narobe in ne da ji ga kar popravi?

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Hmmm, če prav razumem je avto pustila pri mehaniku da bi ugotovil, kaj je z avtom narobe in ne da ji ga kar popravi?

Se kr dogaja to.. kolegu utrgalo zob.jermen peljal k mehaniku da mu oceni skodo in popravilo da se financno pripravi ker ni imel takrat dovolj €.. cez par dni pride pogledat avto ze popravljen ,strosek xxx...kap

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 971
  • Avtomobil: traktor

Se kr dogaja to.. kolegu utrgalo zob.jermen peljal k mehaniku da mu oceni skodo in popravilo da se financno pripravi ker ni imel takrat dovolj €.. cez par dni pride pogledat avto ze popravljen ,strosek xxx...kap

zahtevajte, da spiše delovni nalog, ki ga podpišete. 

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 185
  • Avtomobil: 523i

Sm mu reku kva je z delovnim nalogom, kdo je podpisal, kdo je kej javu kako pa kaj. Pac dretje, skakanje po delavnici, ne zves nc...
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 345
  • Avtomobil: VW Passat CC

v tem primeru ne bi plačal in bi klical šefico. Zdej lahko samo še poveš ime da ne vozimo tja in pozabš vse skup,...

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Avto servis Košir, Dol pri Ljubljani
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 487
  • Avtomobil: BMW logicno

No sedaj naj admini še popravijo naslov teme z dodatkom Izvajalca , da bo google prej našel, ko bo kdo iskal reference, da se še kdo ne opeče. 

Vedno je tako, dober glas gre v tretjo vas, slab pa v deveto ....    pregovor !

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam!
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 083
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Lepo pa prav, samo jaz bi vseeno še rad slišal drugo stran preden se obsodi.
Hitro se zgodi, da take informacije postanejo bolj rekla kazala.
Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Hja poklic na servis pa prasej. Pa sej ti je narod napisal kok pride material od oka; med 70-100€ ce mas zlato robo.
Sej pa je ze kdo menjal kdaj kak mikrojermen tu gor pa se ve kok kosta. Za 300€ mors skor ze kak pocen velik servis narest ne pa mikrojermen menat
Tuki ni rekla kazala ker sem bil na licu mesta. Jaz sem vecinoma govoril z njim.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 368
  • Avtomobil: Bmw

Sicer ne vem, ali je to poceni ali drago, koširja poznam, vendar že leta ne vozim k njemu šraufat, odkar imam bmwje. Moja mati in stric sta k njemu vozila sraufat R5. Zakaj ne več, ne bom razpredal.

bi pa vprasal, ce se vam zdi kul cena 840€ BR za klasični servis na a3 z menjavo zobatega jermena, vodno pumpo, rihtanje levega mehanizma za steklo in ''odmrznitev'' zadnjih čeljusti?

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 608
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Sicer ne vem, ali je to poceni ali drago, koširja poznam, vendar že leta ne vozim k njemu šraufat, odkar imam bmwje. Moja mati in stric sta k njemu vozila sraufat R5. Zakaj ne več, ne bom razpredal.

bi pa vprasal, ce se vam zdi kul cena 840€ BR za klasični servis na a3 z menjavo zobatega jermena, vodno pumpo, rihtanje levega mehanizma za steklo in ''odmrznitev'' zadnjih čeljusti?

...če je samo to kar je napisal je zelo drago, saj po specifikaciji materiala, če gledamo boljši material (conti) ne pride več kot 70€ in 3 ure dela (ki ga realno ni, ker alternatorja ni treba de montirati samo pravo orodje moraš imeti in je dela na izi uro pa pol)

...je pa tako, treba bi bilo videti kaj se je dejansko naredilo/me halo in z katerimi deli...

... za a3 pa nisi napisal za kateri letnik, kaj vse je bilo narejeno, (količine in znamka) ter z računom ali brez ter kje....

... lahko je ugodno, lahko pa veliko predrago...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 762
  • Avtomobil: Mesanec

Zq 300€ na specializiranem citroen servisu velik servis nardijo ne pa tole pocarijo.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, fotru je verovsek na 2.0 hdi c5 naredu pod 400€ komplet velik servis
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 359
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Sicer bi pa vprasal, ce se vam zdi kul cena 840€ BR za klasični servis na a3 z menjavo zobatega jermena, vodno pumpo, rihtanje levega mehanizma za steklo in ''odmrznitev'' zadnjih čeljusti?

https://www.audi-vednovredno.si/

Glej za q3 ki ima podobno platformo... 

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Heh vse jasno
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 368
  • Avtomobil: Bmw

Hay!

...če je samo to kar je napisal je zelo drago, saj po specifikaciji materiala, če gledamo boljši material (conti) ne pride več kot 70€ in 3 ure dela (ki ga realno ni, ker alternatorja ni treba de montirati samo pravo orodje moraš imeti in je dela na izi uro pa pol)

...je pa tako, treba bi bilo videti kaj se je dejansko naredilo/me halo in z katerimi deli...

... za a3 pa nisi napisal za kateri letnik, kaj vse je bilo narejeno, (količine in znamka) ter z računom ali brez ter kje....

... lahko je ugodno, lahko pa veliko predrago...

lp

joda

audi je 2004 letnik.

kaksni so materiali nevem. jaz sem samo prišel po avto, potegnil denar iz denarnice in plačal. Moji sem pa povedal, da dekowca hmalu ne maram imet več pred bajto. Za bmwja servis je cenejsi, pa za vogalom hise ga imam :ok

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 418
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Racunaj veliki servis, eno delovno uro plus cca 100 eur za mehanizem dviga stekla (ali dve uri plus repair kit, ki stane cetrtino tega), glede "odmrznitve" celjusti bi pa rekel samo to, da se praviloma celjusti ne rihta v delavnici. Namontira se obnovljeno, praviloma se menja obe, skupaj z oblogami, po potrebi tudi z novimi koluti. Ce je hin tudi zica rocne (kar je na nasih cestah pogost pojav), potem je 840 eur hudicevo ugodno. Ce je celjust le "razmigana", potem pa niti ne.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

840+ddv je 1000€. Za velik servis na 15 let starm audiju pa popravilo mehanizma sipe k stane nov 70€.

No comment
Prikaži več možnosti