Skoči na vsebino

Mestno redarstvo kazen

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry, Golf 4ke jih imajo, enako mislim da Polo 9N, pa veš kolk je bilo že samo teh avtov pri nas prodanih.

Glede na to kolk zaprašene avte imajo tudi na Barju, so tam leta preden jih bi dali v prešo.

Moj Caddy letnik 99 jih nima, moj mercedes letnik 06 jih ni imel in tudi noben bavarec jih nima. Večina avtomobilov jih nima.

Traja pa res par let preden jih dajo v prešo, ja.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Grilzz
Grilzz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 954
  • Avtomobil: Alfa romeo 75

Ni šans, do VIN-a nimajo dostopa, ker po zakonu ne morejo odpret avta. Avto pajek odpelje na parkirišče na Barju, potem pa lastnik sam pride po avto, če ga želi dobit nazaj. Če ne gre pač v prešo, brez da bi oni izvedeli kdo je lastnik. Torej če avto pustiš tam in je zaklenjen, kazni ne boš dobil.

V teoriji. V praksi pa je tako da ti avto odpeljejo na barje. Potem gres avto iskat placas odvoz 35€ in nato se kazen za zapusceno vozilo 120€.
Prikaži več možnosti

avalanche
avalanche

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 383
  • Avtomobil: T5

Moj Caddy letnik 99 jih nima, moj mercedes letnik 06 jih ni imel in tudi noben bavarec jih nima. Večina avtomobilov jih nima.

Traja pa res par let preden jih dajo v prešo, ja.

Ah đeri no...večina jih ima, a prav?

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

V teoriji. V praksi pa je tako da ti avto odpeljejo na barje. Potem gres avto iskat placas odvoz 35€ in nato se kazen za zapusceno vozilo 120€.

Kaj sem pa jaz napisal?  :ok2

Ah đeri no...večina jih ima, a prav?

Danes sem za foro pogledal na armaturko enih jaguar jajc in ja, res je imel tisto ploščico... tako da naj ti bo, očitno jih res večina ima to sranje  :laugh

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti