Skoči na vsebino

Pozna kdo tole 420xd?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 628

Torej odkar nimam več bavarca, sem zelo malo na tem forumu, je pa naneslo, da mi je pred kratkim en znanec razlagal, da se je zagledal v tale avto:

https://www.avto.net...asp?id=14502534

in glede na to da gre za starejšega možakarja, ki ni ravno vešč kupovanja rabljenih vozil, bi v njegovem imenu vprašal, če kdo kaj ve o tem dotičnem vozilu (sicer bolj malo verjetno, zaradi razlogov, ki jih bom navedel). Namreč iz stvari, ki mi jih je povedal, meni kar nekaj zadev že takoj sproži alarme in sicer avta trenutno sploh ni pri nas, temveč je v Belgiji, kjer lastnik baje dela (kar menda drži, saj je zanj izvedel preko enega svojega prijatelja, ki prav tako dela v Bruslju in sta s tem lastnikom nekakšna sodelavca), kot drugo ni znal povedat ali je avto registriran tu ali gor in nasploh mi vse skupaj nekako smrdi. Se je pa z lastnikom dobil tu pri nas, ker trenutno ureja neke stvari, ampak brez avta. Torej, meni vse skupaj močno smrdi in bi sam takoj odstopil od nadalnjega zanimanja, ampak njemu se lastnik zdi korekten in nočem, da bo zdaj mene krivil, da mu je "ušel" dober avto.

Kot drugo pa dve vprašanji bolj na splošno - so pri teh letnikih še vedno famozne težave z verigo in pa ali še vedno velja, da je pri x-drive modelih priporočljivo imeti enake dimenzije prednjih in zadnjih pnevmatik, saj so sicer večje možnosti za težave z vtg-jem?

Že vnaprej hvala za odgovore.

Prikaži več možnosti

MihaJ
MihaJ

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 545
  • Avtomobil: 3ka

Možak je v oglas skopiral opremo po VIN, notri pa je označba da ima avto francosko literaturo in verzijo jezika. Torej je po vsej vrjetnosti iz Francije in težko verjamem da je 1. lastnik in kupljen v SLO.

In ni znal povedat kje je registriran?

Teh avtov je kot listja in trave, naj si korekten primerek naroči pri kaki slovenski firmi, ki se ukvarja z uvozom.

Prikaži več možnosti

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik

Ne, pravzaprav jaz nisem bil dovolj pozoren, ko mi je razlagal o avtu (oziroma nisem bolj podrobno vprašal), ker mi takrat (par dni nazaj) še ni padlo na pamet, da bi tule gor pofirbcal, za ziher vem le to, da je avto fizično gor in ne pri nas; je pa že to dovolj velik razlog za sumničenje, ker je pač označen kot slovensko poreklo in tudi če je lastnik Slovenec, ampak avto registriran v Belgiji (btw francoščina je eden dveh glavnih jezikov gor in sploh prevladujoč v Bruslju, tako da to ne pomeni, da je sedaj celo iz Francije), to pač ne drži. Pa tudi v tem primeru bi ga bilo najbrž laže prodat direkt gor, ne? Smisel uvoza k nam vidim samo, če vmes "izgubi" kakih 100k km, potem bi pa štimalo... Saj pravim, meni je vse skupaj zelo sumljivo, ampak vseeno poskusim če še kdo ve kaj več direktno, preden mu toplo odsvetujem spuščanje v tole.

Urejal MihaK3, 23.09.2019, 20:39.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 185
  • Avtomobil: 523i

Ker v belgiji govorijo kako?

Ce tip dela v bruslju ziher ni klosar in ce gre domov gre verjetno z letalom. Cisto legit zgodba
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik

To ja, samo ali ga ne bi bilo potem lažje prodat direktno gor?

Hmmm, vmes ko sem pisal, sem pa našel tole:

https://www.autoscou...a9b3a?cldtidx=2

morda pa je zadeva dejasnko kolikor toliko legit (razen slovenskega porekla) in si z oglasom na avto.net samo hoče dvignit možnost prodaje...sedaj pa nisem več ziher kaj naj znancu rečem...

Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 993
  • Avtomobil: 330d F31

Je avto res lahko tale letnik? Avto ima po besedah prodajalca B47 motor (140kW), je pa pred facelift oz. ima xenon luči in tudi zadaj so stare. To gre skupaj?

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 930
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Aktivnega (radarskega) tempomata sigurno nima (manjkajo tipke na volanu za nastavljanje razdalje - na levi strani, pa tudi v izpisu iz VINa je samo "cruise control with brake function").

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: F31 320d

Je avto res lahko tale letnik? Avto ima po besedah prodajalca B47 motor (140kW), je pa pred facelift oz. ima xenon luči in tudi zadaj so stare. To gre skupaj?

Ja gre, F36 je doživel facelift nekoliko kasneje kot F30 in F31... šele v 2017, medtem ko so B47 motorje začeli vgrajevati istočasno kot v ostale avtomobile.

Prikaži več možnosti
    • fp4492 in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo