Skoči na vsebino

Avtotelefon BT in nadgradnja IOS-a na 13 ali 13.1 nepravilno delovanje.

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 485
  • Avtomobil: BMW logicno

Vsem lastnikom obgrizenih telefonov, ki so še na verziji IOS-a 12,4 odsvetujem nadgradnjo na 13- tko, ker se jim zna, zgoditi, kot meni v BMW E70 - X5 letnik 2011  FL model, da po nadgradnji telefona, kljub zadnjemu SW v avtomobilu, na enkrat ne prikazuje več imen v avtu.  Prikazuje sicer še vedno tel. cifre , če jih poznamo ni problema, Imen pa žal ni več je samo nekaj v stili   ;  .   ,   in ostalo prazno. 

Sam sem na IOS 13.1 .     Če ima , kdo kako idejo , kako rešiti, da bo spet delalo ..........

OČITNO PA NISEM EDINI .....

https://f30.bimmerpo...d.php?t=1655149

https://forums.macru.../#post-27797990

Urejal Mat xxl, 25.09.2019, 13:31.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 485
  • Avtomobil: BMW logicno

Sem danes popoldan na ta problem že reševal tri vozila,   torej kako postopati.....

Najenostavneje izbrišite seznanjenost in v telefonu in v avtu in na novo sparite zadevo,   če to ne pomaga so še načini vendar veliko bolj zapleteni in vprašljivi. 

Je pa zanimivo, da ponekod deluje tudi predvajanje mp3 muzike iz telefona v avto......

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Jaz nimam nobenih tezav, vse je enako kot pred posodobitvijo. Gre pa za bmw f10..
Prikaži več možnosti

Tma
Tma

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 112
  • Avtomobil: F11

Meni tudi vse deluje - sicer F11 in iPhone 11 Pro (iOS 13.1). Že prej z Xs in iOS 12 se je včasi dogajalo, da v opravlkjenih klicih ni bilo imen do prvega klica ven ali noter - potem pa se je vse uredilo.

Z muziko načeloma ni bilo velikih težav - no včasih je bilo potrebno ugassnit BT v avtu in ga takoj ponovno vklopit, včasih pa ponovno zagnat telefon - ampak to so BT muhe - podobno se dogaja tudi z Garmin uro...

LP, T

Urejal Tma, 25.09.2019, 19:35.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Jaz tudi nimam težav s tem. Imam e61 s CIC-om in Comboxom. Od samega začetka sem že v beta programu iOS 13 in iOS 13.1 na XSu. Deluje brez težav telefonija in A2DP.

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik
  • Sporočil: 116

Tudi jaz nimam težav.. iPhone X iOS 13.1 in BMW F31
Prikaži več možnosti