Skoči na vsebino

K: E60 ali E61

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
penny3
penny3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 040
  • Avtomobil: Air Jordans

Tale? Nazadnje je bila cena 7700.

https://www.avto.net...ve vsa opre...

Pripete slike za predogled

• 358B9CB9-1C0D-4942-8365-8936974FEA23.jpeg
Live free or die tryin.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 334

Ne ne, ena ljubljanska avtohisa... se mi zdida je bla avtohisa car4U sam nisem ziher.
Res lep je bil na slikah, samo cena je bila v visavah...

Urejal Donki kong, 08.10.2019, 20:49.

Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 389
  • Avtomobil: BMW E65

Jaz nisem v nobenega 3.0d vložil toliko, kot sem v 3.0i v nekaj mesecih - blizu 2 tisočaka, kar je bilo povezano z motorjem.
Pa je imel avto realnih manj kot 200k km.

Z mojega vidika je 530d super izbira.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 995

Ok budgeta imam 15 jurjev. Res mi ni za zapravljati 2 jurja dodatno v nekaj mesecih. Pac, da laufa zadeva. E60 verjetno dobim ze ok za ta denar. Samo vidim, da za ta denar ze e92 335i dobim. Kaksna je pa ta zadeva?

Hvala Jerry, morda te res kontaktiram.

Urejal jjjernej, 09.10.2019, 17:38.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 772
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jaz nisem v nobenega 3.0d vložil toliko, kot sem v 3.0i v nekaj mesecih - blizu 2 tisočaka, kar je bilo povezano z motorjem.
Pa je imel avto realnih manj kot 200k km.

Z mojega vidika je 530d super izbira.

V katerega, M54? Jaz imam svojega 530i N52 zdaj že točno 3 mesece in sem v motor "zmetal" točno 90 eur - zamenjal sem olje in oljni filter. No pa saj ne rečem, tudi dizel je dobra izbira, to so vrhunski motorji, samo jaz sem se jih že malo prenažrl.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 772
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ok budgeta imam 15 jurjev. Res mi ni za zapravljati 2 jurja dodatno v nekaj mesecih. Pac, da laufa zadeva. E60 verjetno dobim ze ok za ta denar. Samo vidim, da za ta denar ze e92 335i dobim. Kaksna je pa ta zadeva?

Hvala Jerry, morda te res kontaktiram.

V E92 335i imaš na izbiro dva različna motorja, o tem smo že veliko pisali na forumu. Kolikor te poznam ne boš srečen dokler ne bo avto mehansko v piko, tako da ti priporočam da vzameš karkoli, samo da bo šlo za res vrhunski primerek, po možnosti od prvega lastnika in da bo že ob nakupu brez napakice. Kateri model bo to ti pa težko povem, boš videl kaj bo čas prinesel. Dobra novica je ta da je zdaj jesen, v tem letnem času veliko ljudi menja avto ker imajo trgovci zdaj popuste in akcije, poleti recimo tega ni, zato je tudi ponudba (lepih) vozil na trgu klavrna. Kar v akcijo torej, oglasiš se pa tudi komot, ni problema, toliko da vidiš če ti je tak motor sploh všeč.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 993
  • Avtomobil: 330d F31

@hla, S-max-a še imaš? Če ja in je naprodaj, mi posreduj informacije, da jih posredujem naprej.

Prikaži več možnosti

hla
hla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 414

@hla, S-max-a še imaš? Če ja in je naprodaj, mi posreduj informacije, da jih posredujem naprej.

Zdravo.

Uf žal ne. Vmes sem že dva zamenju.

E60 so nekako "sanje" avto mi je top v vseh pogledih (tko kot sveti gral E39 :-D ) ampak trenutno me še ni noben prepričal.

Po moje bo spet zadeva podobna in bom vzel nov avto. Lani sem gledal od @jappsterja (sem ga že poimenoval mrcina 2) ampak enega avta nisem uspel prodat tako da je tisti šel v drugo smer.

Prikaži več možnosti