Skoči na vsebino

K: Carly adapter

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
14 odgovorov v temi
Dejc535d
Dejc535d
  • Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: E60 530dA

Če kdo prodaja, kupim Carly adapter.

Dejan

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 788
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Sej veš da je 55eur letna naročnina? Al je kakšna Partis opcija že :D

Prikaži več možnosti

Dejc535d
Dejc535d
  • Uporabnik

Vem. ;) Mislim, da jim še ni ratalo hehe.

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 228
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Je unlocked verzija na netu sam na roke moraš posodabljat...
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 788
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Hmmm kje? A za android al prek emulatorja za PC?

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 228
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Android itak...
Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 646
  • Avtomobil: Ni (več) BMW

Stari uporabniki imamo lifetime naročnino vključeno. Nimam več BMW, pa še vedno ravno zaradi tega ne prodam adapterja :)

Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

Dejc535d
Dejc535d
  • Uporabnik

Škoda, osebno, bi Vam dobro plačal.

Dejan
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Škoda, osebno, bi Vam dobro plačal.
Dejan

Zakaj ne kupis raje novega kateri stane tistih 75€..ter zakaj ga rabis ker ce se hoces iti kvalitetno diagnostiko pozabi ker pol stvari ne pokaze.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Zakaj ne kupis raje novega kateri stane tistih 75€..ter zakaj ga rabis ker ce se hoces iti kvalitetno diagnostiko pozabi ker pol stvari ne pokaze.

Jaz sem dal za Carly adapter za android 39€ preko uradne strani, pa še 10€ za adapter za starejše BMW. Carly načeloma vse napake izpiše, Torque Pro pa samo tisto za kar lučka sveti...

Urejal panki_86, 01.10.2019, 19:32.

Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 262
  • Avtomobil: E30 318IS

Imam viška Carly adapter...Če koga zanima, naj se mi javi na zs..

Prikaži več možnosti

Dejc535d
Dejc535d
  • Uporabnik

Ni fore v tistih 75€, nedolgo nazaj so spremenili poslovni model in imajo subscription oz. letno narocnino. Kot je omenil Vocko v prejsnjem postu, starim kupcem Carlya pripada lifetime narocnina.. zato bi raje kupil njegovega kot pa novega in vsako leto placeval narocnino.

Ni vse v diagonostiki, ogromno stvari se da kodirat in spreminjat.. kolikor sem slisal pokaze kar veliko stvari. ;)
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Ni fore v tistih 75€, nedolgo nazaj so spremenili poslovni model in imajo subscription oz. letno narocnino. Kot je omenil Vocko v prejsnjem postu, starim kupcem Carlya pripada lifetime narocnina.. zato bi raje kupil njegovega kot pa novega in vsako leto placeval narocnino.

Ni vse v diagonostiki, ogromno stvari se da kodirat in spreminjat.. kolikor sem slisal pokaze kar veliko stvari. ;)

Saj ni licenca vezana na adapter, ampak na Google/Apple račun. Nevem kako bi ti to kdo prodal? Jaz imam tudi Lifetime (pred tremi leti sem kupil) in če tebi prodam moj račun, dobiš ti moj imenik, koledar, mail, vse aplikacije, ki sem jih kupil s tem računom, bančne kartice, aktivacije telefonov... Dvomim da ti bo kdo to prodal.

Razen če bo vse zbrisal iz računa, pa registracije spremenil za ta mail, ali pa če ima ta mail samo za Carly-ja.

Kodirati se da bolj osnovne zadeve, kaj so pač vezane za tvoj model in letnik vozila. Celotnih retrofit zadev, ali pa zamenjanih modulov ne gre kodirati s Carlyjem. Gre naprimer registrirati novi Akku, regeneracijo DPF prisilno zagnati, loputo na izpuhu odpreti/zapreti (če jo imaš, pa mora biti F ali G serija (na E6x 2005 letnik ne gre, pa ima 535d loputo)).

Vidim da imaš E60. Dosti stvari imaš opcijo za spremeniti, pa sploh ne dela. Npr. Light Cornering in Welcome light ne dela z LM1 modulom, z LM 2 pa.

Meni je naprimer šlo vklopiti avtomatski prikaz gretja sedežev na iDrive, za ventilacijo sedežev sploh ni bilo opcije (sem si potem z NCS expertom vklopil).

Meni je Carly ok za preverjanje napak in kakšno hitro osnovno kodiranje. Je pa res enostaven za uporabo :)

Urejal panki_86, 01.10.2019, 21:48.

Prikaži več možnosti
    • Dejc535d je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Pac ce ga rabis placas narocnino,logetime pa vidis da noben nove dat.
No ti si slisal jaz ga pa tudi uporabljam vsake toliko samo.kar se tice diagnostike motorja,menjalnika lahko.iz prve roke povem, da ne pokaze kaj dosti oz. Mu ni kaj prevec za verjeti.

Za resno.diagnostiko je INPA itd. ,Carly je pa za bolj hobi igrackanje oz. Vziganje sklaplanje luck,zmigovckov itd. se najbolj uporaben je za kodiranje akumulatorja, vzig DPFja ter kaksne take malenkosti.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Dejc535d je všeč

Dejc535d
Dejc535d
  • Uporabnik

Vredu, hvala za vajino pomoc, na tem podrocju sem dokaj nov in se na programe ter razlicne adapterje ne spoznam kaj prevec. Kot sem omenil, sem slisal, da naj bi bil Carly kar vredu zadeva ampak je govorice vedno potrebno vzeti z nekaj rezerve. ;) Potem je brezveze, da ga sploh kupim.. raje nabavim OBD2 kabel pa gasa z Inpo.

Dejan
Prikaži več možnosti