Skoči na vsebino

K: Ameriški V8 pick up, iz obdobja '80-'90

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

M62 flikneš noter, pa gasa... :-D

Pa ne bo imel.nikoli takega zvoka kot ga proizvede USA V8.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 319
  • Avtomobil: bmw m3

Te bom en dan poklical pa bova eno rekla na to temo. Ker ni glupih eko pizdarij, ni dosti elektronike in znam sam šraufat, kar pa ne bom znal se bom pa naučil, do sedaj mi je vedno ratalo.

chevy motor 2015 mas lahko sam en plus za dat na baterijo za ga upalit, ni to evropska komplikacija

Bratranec ima F350 z 6.2 V8 dizel mašino, sva ravno teden dni nazaj govorila, če je že zamenjal za novejšega. Kilometri blizu 350k km, brez večjih težav (obnova podvozja, ker ga ima za delovno mulo in čip tuning je vmes naredil).

Avto sem tudi jaz fijakal tri tedne po Kanadi in nisem imel občutka, da bi se vozil v vreči za smeti.

@ avtor teme: če boš kupoval dually, upoštevaj, da avta praktično nikjer ne boš mogel normalno parkirati (že tako so vsi zelo široki), sicer pa srečno z nakupom.

ja lej ,lahko ma tud 500.000km, pol ma pa laHKO CUMMINS DIESEL 2.000.000KM s 1000konjev, sej tud clioti 1.5dci obstajajo s 400.000. Fordu pač ne rata nardit enga normalnega dizla, sej to ve cel svet, niso šale brez veze. Šef v ameriki ni nikoli imel starejšega od 2 let, največ na 2 leti je menjal za novga, pa vseeno so bli skoz kaki problemi

zato pa obstaja vse sorte kitov za engine swap v forda, največ cummins al pa chevy duramax, ni naklučje da obratno se ne dela swapov

Urejal žorž4x4, 03.10.2019, 18:37.

Prikaži več možnosti