Skoči na vsebino

P: E61 525dA touring

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
25 odgovorov v temi
tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 569
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Ni problem v slo.lastnikih, ampak kvaliteti izdelave ipd.
Po vsej verjetnosti bom nabavil nekaj iz VAG koncerna.

In kaj konkretno boš pri VW grupi profitiral? Če vzameš Passata, boš pač plačeval ljudske cene popravil, namesto premium. Stroški pa te ravno tako čakajo. Audi pa tudi dvomim, da je pri tej kilometrini potrebuje kaj manj ljubezni kot BMW...

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 612
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Je kaj resnega interesa za avto? Razlišljam, da bi morda poizkusil s prodajo svoje e61. Ista motorizacija in menjalnik. Nekako se v njem ne najdem najbolj, čeprav je presenetljivo "zanesljiv"... Ampak me je strah, da je povpraševanje po njih na psu. Za 3k ga pa ne dam...

btw. Kdo ti je obnavljal menjalnik in koliko je to stalo?

Urejal E39-530d, 26.02.2020, 14:19.

Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 145

Ne, nič interesa ni. Sej ni samo pri seriji 5 tko, pleha (izbire) je ogromno dandanes, cene so dostopne, prav tako krediti in lizingi in rabljen, sploh starejši avto višjega ranga, je težko prodat.

Čeprav za moje pojme toliko kot dobiš trenutno pri E60/E61 za ta denar ne dobiš pri nobenem drugem avtu, povrhu pa avto še vedno zgleda OK na cesti in ne kot ena stara kanta.

Ga pa tudi sam nimam namena dajat za neke smešne zneske. Z njim zdej ko je porihtan nimam nič problemov, pelje se pa tudi vrhunsko, tko da če ga kdo vzame kul, če ne pa pač vozim naprej, kar se mi, glede na vloženo, tudi najbolj splača :)

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 846
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Dizne so bile ze menjane/obnovljene? Pri teh kilometrih je razlika ali je ze narejeno ali se se bo delalo.

Kdo je obnavljal avtomatski menjalnik, kaj tocno? Samo wandler ali se kaj druga?

Hvala in lp
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 145

Saj sem napisal kaj je blo porihtano v mojem lastništvu na prvi strani.

Avt. menjalnik se ne spomnim kaj točno je že bilo rihtano, znesek po spominu je bil cca 1200-1500€. Za resnega kupca se bom probal spomnit kaj je bilo. Je pa bil obnovljen za brez veze, ker se je na koncu izkazalo da sploh ni bila napaka na avt. menjalniku ampak se je izmikala polosovina iz diferenciala. Strošek za tisto je bil 20€. :-D :crazy

Prikaži več možnosti

wazzap
wazzap

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 296
  • Avtomobil: MB W212, AUDI A6

Si že prodal avto?

Lp

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.