Skoči na vsebino

Iščem "ukraden" M3 E36 S50B32 motor

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 785
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Nekaj je dejstvo, nihče ne shranjuje odpadne kovine na paleto in zavito v folijo. Eden od njiju, bodisi lastnik, bodisi odpadar, bodisi oba, je točno vedel da je to še nekaj vredno.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 741
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Nekateri ( recimo ti )ne ločijo praženega od pečenega krompirja, nekateri pa M motor od katerega koli drugega motorja! :ok2

100% prepričan si lahko edino v to da zmeraj ne moreš imeti prav! Vse ostalo so pa tvoja prazna ugibanja!

Vrste krompirja ne ločim med sabo zato, ker so moji možgani tako zabasani s pomembnimi informacijami, da za nepomembne pač ni več dovolj prostora. Psihologija in mehanika sta moji področji in tu imam vedno prav, OK mogoče še zmotim enkrat na 10 let, absolutno nezmotljiv nisem. Lahko se kar navadiš da je tisto kar jaz rečem zakon, prej ko se boš navadil, lažje ti bo :)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 452
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Vrste krompirja ne ločim med sabo zato, ker so moji možgani tako zabasani s pomembnimi informacijami, da za nepomembne pač ni več dovolj prostora. 

Poklicnemu kuharskemu sefu je lahko vrsta krompirja pomembna informacija, motor avtomobila pa morda popolnoma nepomembna.

Mogoce je Fikret poklicni kuhar ¯\_(ツ)_/¯

Just saying .. nimajo vsi enakih prioritet in pogledov na svet kot ti Jerry, kar je sicer priznam, tezko razumeti  :-D  :beer 

Prikaži več možnosti
    • ily je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 202
  • Avtomobil: BMW

Vrste krompirja ne ločim med sabo zato, ker so moji možgani tako zabasani s pomembnimi informacijami, da za nepomembne pač ni več dovolj prostora. Psihologija in mehanika sta moji področji in tu imam vedno prav, OK mogoče še zmotim enkrat na 10 let, absolutno nezmotljiv nisem. Lahko se kar navadiš da je tisto kar jaz rečem zakon, prej ko se boš navadil, lažje ti bo :)

Zabasani možgani :confused  A ti sploh veš koliko imajo možgani kapacitete? Ti pa res kozle strelaš :gun

Sem dokaj prepričan da velika večina lastnikov M vozil svojega motorja na paleti ne bi prepoznala!

Tako da 100 % trditi da je en zbiralec odpadne kovine vedel kaj je naložil malo mimo!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Zabasani možgani :confused  A ti sploh veš koliko imajo možgani kapacitete? Ti pa res kozle strelaš :gun

Tako je, pravilno si prebral. Jaz točno vem koliko imajo možgani kapacitete, zato pa ti očitno nimaš pojma, koliko stvari jaz držim v glavi. Za krompir tam pač ni prostora, tega raje shranim v želodec. Mislim da to ni problem, večji problem imajo nekateri ki vejo kateri krompir je pražen in kateri pečen, se pa zato tam njihovo znanje zaključi. In takšnih ljudi ni malo.

Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako je, pravilno si prebral. Jaz točno vem koliko imajo možgani kapacitete, zato pa ti očitno nimaš pojma, koliko stvari jaz držim v glavi. Za krompir tam pač ni prostora, tega raje shranim v želodec. Mislim da to ni problem, večji problem imajo nekateri ki vejo kateri krompir je pražen in kateri pečen, se pa zato tam njihovo znanje zaključi. In takšnih ljudi ni malo.

Baje da pametni stvari zapišejo................

Overload v glavi se ti zagotovo bliža, če te zjebe en krompir! Ne vem če boš zdržal 70.000 postov kolikor je zdržal tvoj konkurent rottie!

100% je samo to da tvoje pametovanje za računalnikom motorja ne bo vrnilo!

Najbolje da greš ti tega Fikreta na štiri oči psihološko obdelat, ti bo sigurno motor dal nazaj samo da te ne bo rabil poslušat :blabla2 :blabla2 :blabla2

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Baje da pametni stvari zapišejo................

Overload v glavi se ti zagotovo bliža, če te zjebe en krompir! Ne vem če boš zdržal 70.000 postov kolikor je zdržal tvoj konkurent rottie!

100% je samo to da tvoje pametovanje za računalnikom motorja ne bo vrnilo!

Najbolje da greš ti tega Fikreta na štiri oči psihološko obdelat, ti bo sigurno motor dal nazaj samo da te ne bo rabil poslušat :blabla2 :blabla2 :blabla2

Kakšen konkurent neki, se ti malo blede? Overload je pri meni že zdavnaj dosežen, ampak k sreči sem začel pozabljat, tako da so se zadeve uredile same po sebi.

Kar se ciganov tiče z njimi nimam opravkov, razen ene parih s katerimi smo dobri kolegi, ampak je trajalo dolgo časa da smo prišli do te točke. Pisanje kolikor vem drži tole temo pokonci, kaj dosti pomagat pa žal ne morem, razen tega kar sem povedal.

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Kakšen konkurent neki, se ti malo blede? Overload je pri meni že zdavnaj dosežen, ampak k sreči sem začel pozabljat, tako da so se zadeve uredile same po sebi.

Kar se ciganov tiče z njimi nimam opravkov, razen ene parih s katerimi smo dobri kolegi, ampak je trajalo dolgo časa da smo prišli do te točke. Pisanje kolikor vem drži tole temo pokonci, kaj dosti pomagat pa žal ne morem, razen tega kar sem povedal.

Ok, potem pa prijatelj Rottie :sabljaca

Urejal prekov, 07.10.2019, 18:11.

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 082
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Jerry! Kralj foruma BMW :)

Prikaži več možnosti

mic70
mic70

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: BMW E39

In kot vedno se tema prevesi v prepucavanje...hahaha
Prikaži več možnosti

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 710
  • Avtomobil: roadsTTer

In to že na drugi strani, akterji pa vedno eni in isti.Ta forum se bo lahko počasi preimenoval v Marianski jarek, ker dno dosegamo dnevno...

Urejal Jure24, 16.10.2019, 15:20.

Prikaži več možnosti

CeeSeLje
CeeSeLje
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: Muenchen

Se je že našel?
Prikaži več možnosti