Skoči na vsebino

P: E36 318i + LPG 1992

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
V tej temi ni odgovorov
tsmrecnik
tsmrecnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28
  • Avtomobil: E36 1993 318i

Znamka: BMW
Model: E36 318i
Letnik 1. registracije: 1992
Dejanski letnik vozila ;leto izdelave: 1992
Barva vozila: BRILLANTROT 
Tip menjalnika: ročni
Moč motorja: 83 kw
Kilometri: 270000

Realnost kilometrov: Ne vem, ne garantiram

Oprema vozila: Strešno okno na el. pomik, Avtomatsko dvoconsko klimo, zadnje PDC, radio na bluetooth, el. pomik sprednjih stekel, plinska naprava

Splošna brezhibnost vozila;bi danes opravil tehnični pregled: Da, tehničnega opravil marca brez problema

Tehnične napake vozila: zadnje puše na rokah potrebne menjave, že kupljene nove priložim kupcu

Vizualne napake vozila: kakšna buška in praska, kar je razumljivo za 27 let star avto

Pretekla omembe vredna popravila: v zadnjih 20 tisoč kilometrih opravljena 2 redna servisa, zadnji pri 264 000 km, pri 265 000km, torej pred 5 tisoč kilometri menjana sklopka

Moj opis vozila: Avto sem kupil marca letos in z njim naredil okoli 20 tisoč kilometrov, v tem času sem naredil 2 servisa, pri prvem je bilo menjanih poleg olja in filtrov še kabinski filter, luft filter, bencin filter in še par tesnil. Augusta je bila menjana tudi sklopka za novo. Avto sem uporabljav oz. ga uporabljam vsak dan za prevoz v službo, do sedaj nisem imel nobenih problemov. Kar se opreme tiče, je v avto naknadno vgrajena avtomatska dvoconska klima, ki deluje odlično, zadnji parkirni senzorji, el pomik strešnega okna deluje popolno.

Avto ima vgrajeno tudi plinsko napravo, zaradi katere je poraba "smešna". Za vsakodnevno uporabo avto do službe in nazaj preko mesta, naredim z okoli 29€, torej med 50-55L plina, med 500 in 530km. Torej se da brez problema voziti na daljše relacije tudi pod 6€ na 100km.

Pri nakupu avtomobila priložim 2 kompleta alu felg, oba 15 col, na enem zimske gume skoraj nove ter na enem letne gume vsaj še za 2 sezoni.

V roku 2-3 let bo avto že primeren za certifikat oldtimerja, torej "zastojn" registracija in zavarovanje.

Kontaktirate me lahko vsak dan po 18. uri ali preko SMS ali maila. Ogled avta je možen v Mariboru ali na Koroškem. 040 884 854

CENA: 2500€ 

Za to ceno priložim sprednja črna usnjena ogrevana športna sedeža in lepe vratne tapete.

Menjave me ne zanimajo, razen kakšna zanimiva E28, E30, E34, E39 ter kak turbo bencinar.

Jutri naložim še več slik.

Pripete slike za predogled

• 20190323_175125.jpg
  • 20190313_125314.jpg
  • 20190313_125259.jpg
Prikaži več možnosti
    • naroz je všeč