Skoči na vsebino

Električni skateboard

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator
  • Sporočil: 3 318

Kot velik ljubitelj NA motorjev bom turbo ero verjetno preskočil in šel direktno na elektriko. :-D

Seveda je potrebno začeti počasi, z malim.  :cool

Električni skateboard anyone? To že kdo vozi?

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 695

Sem probal sam je bolano nevarna zadeva. Ne bi mel za v promet, za zajebancijo pa top.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 036
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Jaz sem samo videl nekoga... zgleda zanimivo, kako to krmiliš? s kakšnim daljincem v roki?

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja hitrost je z daljincem, smer pa z nagibom. S tem da grejo ta mocnejsi modeli krepko cez 50 na uro. Ce ne obvladas rolke same po sebi se zvrnes in polomis kot kanta....
Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator

Sem probal sam je bolano nevarna zadeva. Ne bi mel za v promet, za zajebancijo pa top.

Aha, hvala za opozorilo. Čeladi sem že prejel, skateboard je pa še na poti. Wish me a good luck. :-D

Sicer ne bo namenjen vožnji v prometu. Na dopustovanju za kopenski trening balansiranja (ker najbolj asociira na naš vodni šport, zato je tudi nadomestil načrtovani nakup električnega skiroja), verjetno pa bomo doma šli kdaj z njim tudi offroad po kakšnih gozdnih stezah, ki jih imamo v bližini.

Jaz sem samo videl nekoga... zgleda zanimivo, kako to krmiliš? s kakšnim daljincem v roki?

Tako je - daljinec z BlueTooth povezavo.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 624
  • Avtomobil: /

Si vzel evolve ali boosted?
Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator

Evolve Carbon GTR.

Ok, rolka mi ni tuja, samo nismo ga šibal glih 45. :)

Pa saj sem napisal, začeti je potrebno počasi, tako in tako. :-D

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 624

Hudo, best of the best, cestitke :).
Pomoje se bos tulk zabaval, da bos avto doma puscal :).
Prikaži več možnosti
    • Panda je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 856

Kolega je dobil eno karbonsko za 650€, nekje v sloveniji kupil. Dometa cca. 10km, top speed pa 40km/h. Na videz zelo podobna tejle Evolve Carbon. Sem se vozil, ampak je dejansko ne bi imel, ker je zadeva ful prevelika in precej težka za nosit. Men je najboljša igrača za to orginalen pennyboard, spraviš v vsako torbo, leti pa zaradi koles enako kot vsak long-board. Kamot se poganjaš z 10-15km/h. Edino v hrib ne bo šlo.

Se je pa kolega lepo razkantal s svojo, ker je spregledal železniške tire. Pa 40 se peljat moraš lepo zaupat, da ne bo kakšnega večjega kamna.

Urejal neicheq, 07.10.2019, 21:04.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Evolve Carbon GTR.
Ok, rolka mi ni tuja, samo nismo ga šibal glih 45. :)
Pa saj sem napisal, začeti je potrebno počasi, tako in tako. :-D

Top rolka. Samo po pamet vozite :-)
Prikaži več možnosti
    • Panda je všeč

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator

Hudo, best of the best, cestitke :).
Pomoje se bos tulk zabaval, da bos avto doma puscal :).

Hvala za čestitke. :ok

Si me kar nasmejal, pa ti bom vseeno v kratkem objavil majhno slikico, da potrdiš svoje mnenje (upoštevaj, da sem petrolhead). ;)

Top rolka. Samo po pamet vozite :-)

Se bomo potrudili. :ok

Ko na boardu po vodi letiš 50 in več km/h, se 45 km/h na rolki niti ne sliši tako veliko, se pa zavedam, da ga ni junaka, ki bi se pri tej zemeljski hitrosti sprehodil z rolke … , vsi padejo oz. se zavalijo (s tem, da je v vodi vseeno malo bolj prijeten občutek). :-D

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 083
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Niso te stvari omejene na 25km/h?

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 856

Niso, rolke letijo neomejeno.

Kako ima ta Evolve zavoro? Ker pri kolegovi je ful obcutljiva, kot bi bila bolj on ali off samo. In ko stisnes te vrze cez nos, tako da se mors ful prej pripravit pa nazaj naslonit..

Urejal neicheq, 08.10.2019, 13:55.

Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Administrator

Evo, včeraj dobil skateboard, je bilo treba prej še baterije napolniti na polno, pa zato nisem mogel prej odgovoriti.

Takole izgleda daljinec za upravljanje. Kazalec za pospeševanje, palec za zaviranje.

evolve-r2.jpg

Pri pospeševanju je res fino imeti občutek na prstu, sicer je start kar konkreten, medtem ko pri zaviranju je daleč od tega, da bi bilo on/off, je zvezno delovanje in precej manj občutljivo.

Sicer sem hotel tesno vožnjo izvesti šele za vikend, pa ni šlo. Včeraj zvečer je šla moja s psom (Parson russell terier) na sprehod, pa sem šel zraven. Sem prevzel povodec. Prvih 100 m je še nekaj lajal, ker kaj je to za eno čudo, no potem pa … sva šla po svoje in po moje še ni imel tako intenzivnega sprehoda. Pa da ne bo kdo zapenjal, sem ga peljal z občutkom, ne na polno.

V glavnem, zadovoljen, res top rolka. 

Prikaži več možnosti
    • MG in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo