Skoči na vsebino

E92 330d (2007)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
V tej temi ni odgovorov
paskoo23
paskoo23

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 101

Zivjo, pred kratkim sem nabavil Bmw-ja in sicer E92 330d (2007). Avto ima nekaj hib in pa stvari ki bi jih rad cimprej odpravil/dodal pa se mi zdi najboljse da vprasam BMW eksperte. Pa bom napisu malo po točkah.

1. Senčni rolo na zadnjem oknu nereagira na pritisk na gumb za zapiranje in odpiranje, bilo je celo tako da se je parkrat še poskusil spustiti ampak mu je uspelo samo za kaksnih 5cm in potem je obstal. Sedaj se ne zgodi nič več in je rolo skoz odprto.

2. Pri drugi točki nevem točno kaj je (najverjetneje je poškodovana/zvita felga ). Pri voznji od priblizno 50km/h naprej prihaja na sprednjem desnem kolesu do rahlega tresenja ki pa se z višjo hitrostjo seveda samo povečuje (pri 240 km/h na Deutsche Autobahnu je bilo zelo moteče). Desna felga je malo poškodovana ampak nisem siguren če je samo felga ali je lahko kaj drugega pa zato raje uprašam.

3. Na vozilo zelim dati distancnike pa me zanime ce mi lahko kaksne priporocate in pa kaksne velikosti. Ne zelim si da bi gume gledale ven in karoserije ampak da bi bile vseeno malo bolj narazen ce gledas avto od vzadaj ali spredajj kot so pa serijsko.

4. In pa kot zadnje bi vprasal katere zimske gume bi priporocali za ta model (zoll/sirina/znamka).

Sigurno se bo se kaj naslo ceprav upam da se nebo haha :D

Za odgovor hvala lepa ze vnaprej.

Prikaži več možnosti