Skoči na vsebino

K: E9x 335i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
67 odgovorov v temi
bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 139

Na avtonetu imaš 11 335i (limuzina,karavan,coupe) in iščeš glih tistega, ki ga ni na avtonetu? Koliko od teh si jih šel dejansko sploh pogledat? Določeni imate tudi nekakšne čudne načine nakupa. Ko si odprl temo nisi niti napisal v katerem rangu budgeta si. Kar je pri teh avtih, ki jih kupuješ ključnega pomena. To so specifični avti, ki imajo specifične kupce. Cene pa nihajo od do zaradi več dejavnikov (zgodovina, ohranjenost, oprema). Verjamem, da sta kupec in prodajalec v večini primerov na nasprotnem bregu. Kupec bi rad dobil poceni prodajalec bi rad čimveč iztržil. Ampak pri teh avtih je tako, da je odličnih (zgodovina, ohranjenost) je zelo malo. Zato se moreš odločit v katero smer boš šel. Ali boš kupil cenejši primerek (prvi letnik modela 2006-2007, ponavadi ameriški, karamboliran, zariban, slabo ohranjen, potreben ličarskih popravil, potreben večjih vložkov že v štartu) ali kupiš dražji primerek (mlajši, evropski/slovenski, nikoli karamboliran, brez posegov v motorju, odlično hranjen karoserijsko kot mehansko, brez potrebnih vložkov že v štartu).

Prikaži več možnosti
    • SONiK je všeč

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 916
  • Avtomobil: BMW

Pozdravljeni če kdo kupuje E92 335i se lahko na mene obrne :ok

Urejal t€dy, 01.07.2020, 20:32.

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 538

Kaj je pa narobe z temi na avto.netu? Tako iz firbca, nisem kupec.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta ugodnejši so ponavadi ameriški, slabo ohranjeni, karambolirani zaribani, itd. Če je avto v fazi prodaje v nulo kot npr moj je dražji in posledično manj zanimiv. Ampak ni to ključen problem tako bom rekel. Bolj je problem da folk nima denarja ali niso sposobni za financiranje. Ker če bi bili bi bil moj že 10x prodan brez heca.
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 392

Odpri prodajno temo.
Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 160
  • Avtomobil: Klijo

Ta ugodnejši so ponavadi ameriški, slabo ohranjeni, karambolirani zaribani, itd. Če je avto v fazi prodaje v nulo kot npr moj je dražji in posledično manj zanimiv. Ampak ni to ključen problem tako bom rekel. Bolj je problem da folk nima denarja ali niso sposobni za financiranje. Ker če bi bili bi bil moj že 10x prodan brez heca.

To so prej sekundarni razlogi.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

To so prej sekundarni razlogi.

Ne vem točno na kaj si cilal. Ampak sam ko sem kupoval sem si takoj zastavil cilj in to je da avto ni ameriški, da ni bil kramboliran, da ima znano celotno servisno zgodovino, da je ohranjen kot se spodobi, da ima bogato opremo.. In to sem bil tudi pripravljen plačati. Zato nisem gledal po cenejših primerkih pa sem kljub temu dal na avto 1800€. Sedaj si upam trditi da je avto resnično eden boljših 335i v Sloveniji.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 728
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

In koliko je cena, letnik, ročni menjalnik?

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.