Skoči na vsebino

KLIK vs KLIKIN

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 644
  • Avtomobil: BMW x

V čem je razlika, če sta oba na NLB, delata pa vsak malo po svoje in si ne izmenjujeta vseh podatkov ... npr. če nekaj plačaš na KLIKINu in zraven določiš čas plačila čez par dni, se to v KLIKu ne pojavi v čakalni vrsti plačil tako kot če to isto vpišeš v KLIKu ... ?

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 775
  • Avtomobil: LPP Urbana

V čem je razlika, če sta oba na NLB, delata pa vsak malo po svoje in si ne izmenjujeta vseh podatkov ... npr. če nekaj plačaš na KLIKINu in zraven določiš čas plačila čez par dni, se to v KLIKu ne pojavi v čakalni vrsti plačil tako kot če to isto vpišeš v KLIKu ... ?

Predlagam, da se to vprasanje postavi na tehnicno pomoc NLB, da se pridobi strokovni odgovor.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

Predlagam, da se to vprasanje postavi na tehnicno pomoc NLB, da se pridobi strokovni odgovor.

Sem že pa tudi oni ne znajo pojasnit.

Prikaži več možnosti

Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 249
  • Avtomobil: E60 530dA

Bom vprašal fotra, pride jutri zvečer, dela na NLB xD

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 795
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Hehe kakšna tema.

Ja napiši jim da naj polinkajo zadevo tako kot je treba :)
Ali pa na 24ur da bodo mel kaj za pisat.
Prikaži več možnosti

care90
care90
  • Uporabnik
  • Sporočil: 20

Ja ali pa če plačam račun prek klikina s slikanjem tega ni v kliku pod arhivom, da bi lahko sprintu potrdilo. Nevem kdo je to izumu.
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz mislim, da je to zato ker zadeva dela na dveh razlicnih platformah. OK med seboj sta povezani kar se tice prikaza stanja sredstev na racunu in prometa po racunu.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem sel sedaj preverit:
- placilo, ki ga naredite v Klikin-u se shrani pod promet na Kliku ( ce kliknete na transakcijo v prometu se prikazejo vsi podatki)

ok potrdila se sicer ne more tiskat, ker ni v obliki kot je, ce ga placam preko klik-a. A po drugi strani zakaj bi potreboval potrdilo, ce sem transakcijo izvedel preko spletne/mobilne banke?

Ce pa ze kdo nuca potrdilo za kaksno dokazilo ‘nekomu’ pa tega vedno lahko pridobi pri nas v banki.

Prikaži več možnosti

care90
care90
  • Uporabnik
  • Sporočil: 20

To vem da je pod prometom, men je samo zanimivo da ni podatka v arhivu.
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

Hehe kakšna tema.

Ko ti bodo kakšno plačilo za par 100€ "spregledali" kot so ga meni pred kratkim in ti po pol leta poslali opomin pa ne boš mogel hitro preverit št. plačila ali sprintat potrdila, da boš moral letat po banki ter prosjačit za potrdilo, ti zadeva ne bo več tako brezvezna ali smešna ...

Ja ali pa če plačam račun prek klikina s slikanjem tega ni v kliku pod arhivom, da bi lahko sprintu potrdilo. Nevem kdo je to izumu.

Kot, da se ne tiče istega računa in kot da ni skupne baze podatkov ... neumnost in nepreglednost česar od take banke ne pričakuješ ... 

Prikaži več možnosti

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 314
  • Avtomobil: S60 2,4 185

:eek 

A sranje od NLB sploh kdo še uporablja  :damn

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 610
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

.... meni je zakon, posebej še klikin.... slikaš in plačaš, če pa rabim kakšno potrdilo, pa pokličem osebnega bančnik in dobim še isti dan na mail...
... isti način uporabljam za Hrvaško preko njihove pošte in brez računa, pa je tako sedaj strošek na položnico samo 2 kune, ne pa par €...

lp

joda

Urejal joda, 14.10.2019, 00:35.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 314
  • Avtomobil: S60 2,4 185

Vsakomur svoje

Da bom slikal, plačal, zahteval potrdilo ……………….. za mene NO GO

Ravno zaradi tega sem prenesel poslovni in osebni račun drugam, kjer nimam teh problemov

Plača, plačilo se shrani, če slučajno rabim dokazilo ga skopiram in pošljem po mailu

V zadnjih 4 letih nobenih težav, prej pa živa štala - dobil izvršbo, ker zadeve niso sprocesirali 

Tako da, vsaj zame - NLB - prste vstran od mojih financ  :)

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko ti bodo kakšno plačilo za par 100€ "spregledali" kot so ga meni pred kratkim in ti po pol leta poslali opomin pa ne boš mogel hitro preverit št. plačila ali sprintat potrdila, da boš moral letat po banki ter prosjačit za potrdilo, ti zadeva ne bo več tako brezvezna ali smešna ...

Kot, da se ne tiče istega računa in kot da ni skupne baze podatkov ... neumnost in nepreglednost česar od take banke ne pričakuješ ... 

prosijačit? nikoli še nikdar ni nihče prosijačil...vsak, ki se je pri meni oglasil ( od mojih strank) je dobil potrdilo isti moment in stisk roke :ok

vsak si sam izbira svojega "bančnika".

Vsakomur svoje

Da bom slikal, plačal, zahteval potrdilo ……………….. za mene NO GO

Ravno zaradi tega sem prenesel poslovni in osebni račun drugam, kjer nimam teh problemov

Plača, plačilo se shrani, če slučajno rabim dokazilo ga skopiram in pošljem po mailu

V zadnjih 4 letih nobenih težav, prej pa živa štala - dobil izvršbo, ker zadeve niso sprocesirali 

Tako da, vsaj zame - NLB - prste vstran od mojih financ  :)

slikam in ne zahtevam potrdila, ker ga ne potrebujem, če pa ga že potrebujem ga pa dobim na banki, simpl.

vsak se za izbiro banke prostovoljno odloči, eni tako, drugi spet drugače.

Urejal bancnik, 14.10.2019, 10:26.

Prikaži več možnosti
    • joda je všeč