Skoči na vsebino

K: “raketo” do 5k eur

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
108 odgovorov v temi
V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 829
  • Avtomobil: BMW V8 LPG; Kappa SW JTD

Glede napisano človek išče nek EURO Muscle car. Mislim da ne moreš dobiti avta, ki je noro dober za ovinke, ima dovolj prostora tudi za otroke in 4/5 vrat za predviden budget.

Ampak ima pa kar lepo bero športnih limuzin/karavanov na izbiro. Za večino le teh ljudje niti ne vejo kako ti avti "letijo".

Legendarni Saab 2.3t Aero, Volvo T5, Jaguar V8, pa še subaru turbo boxer. Tisti tastar mondeo ST200 pa je itak cool deal - se nbenmu ne sanja da je ta stara kišta imela 200hp+.

Vsi 3 vratni Hothatch-i odpadejo, ker nimajo praktićnosti ob prevažanju otrok... Vsaj tako jaz razumem kriterije @Shadow-a...

LP D.

Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 508
  • Avtomobil: Bmw e61

Glede napisano človek išče nek EURO Muscle car. Mislim da ne moreš dobiti avta, ki je noro dober za ovinke, ima dovolj prostora tudi za otroke in 4/5 vrat za predviden budget.
Ampak ima pa kar lepo bero športnih limuzin/karavanov na izbiro. Za večino le teh ljudje niti ne vejo kako ti avti "letijo".
Legendarni Saab 2.3t Aero, Volvo T5, Jaguar V8, pa še subaru turbo boxer. Tisti tastar mondeo ST200 pa je itak cool deal - se nbenmu ne sanja da je ta stara kišta imela 200hp+.

Vsi 3 vratni Hothatch-i odpadejo, ker nimajo praktićnosti ob prevažanju otrok... Vsaj tako jaz razumem kriterije @Shadow-a...

LP D.

Točno to, dobro si ocenil moje kriterije :ok
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 901
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

A OK zgleda si športnost jaz predstavljam drugače kot da avto nima trakcije če ga malo odpreš, v ovinkih pa takoj ribaš z nosom ven in se guncaš kot na jadrnici. 

Če se išče to je kompromis kupit kakšnega S60R z ročnim. Prodajali so se tudi po 5K. Vsaj nekaj ''prave'' športnosti ima tak avto  :)

Urejal bvogri, 25.10.2019, 21:23.

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 508
  • Avtomobil: Bmw e61

Res je, da si kot “raketo” najprej prestavljamo mali nabrit avto, ki se drźi ovinkov kot cek, pa vendar, ko imaš družino ti avti po večini odpadejo zaradi nepraktičnosti. Kar pa sicer res, da z omejenim budgetom ne pomeni, da ni možnosti vsaj delno podoživeti z večjim avtomobilom. Tako kot je omenil V8-BMW so ti starejši turbaki pravi “biseri”, pa vendar, mnenja in predlogi so zlata vredni, saj vsi nimamo izkušenj z onenjenimi modeli.

Mislim, da lahko Croma_man kaj več pove o nabritem Volvu, ki ga je imel...
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

Hja okoli 850tke ti lahko kar jaz povem da je to en najbolj pod krmarjenih avtov. Sama osnova pa daleč od športnega feelinga. Se pa da tele T5 precej odpret za kurt gume in se vozit po ravninah :D 

Vglavnem pojma nimam več kaj ti sploh hočeš. Kupi potem BMWja :)

Prikaži več možnosti
    • rockson je všeč

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 108
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Hja okoli 850tke ti lahko kar jaz povem da je to en najbolj pod krmarjenih avtov. Sama osnova pa daleč od športnega feelinga. Se pa da tele T5 precej odpret za kurt gume in se vozit po ravninah :D 
Vglavnem pojma nimam več kaj ti sploh hočeš. Kupi potem BMWja :)

Sva že dva, k nimava pojma. Jaz sem si predstavljal, da se išče nekaj agilnega, poskočnega in hkrati uporabnega. Meni tu edino 5-vratni hot hatch not paše.

Vse zgoraj predlagane limuzine so autobahn bomberji, ki pa na ovinkasti cesti niso v svojem elementu. Če pa se išče samo vau faktor v pospeških in hitrosti po ravnem, potem pa so pravi naslov.
I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

Res zanimivi pogoji,

Ma to niti pravi autobahn bomberji niso ker so to večinoma tehnično gledano zastarele kante, ki pa imajo potentne motorje. Pa še to boš prej kakšnega modernejšega 2.0 dizla spravu na 240 konjev in si na istem. (da o 3.0 ne govorimo =) )

Sej zaradi takih iskalnih pogojev pa imajo BMWji z močnejšimi motorji ceno ker združujejo nekakšno uporabnost  z športno osnovo in motorjem :)

Urejal bvogri, 25.10.2019, 22:11.

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 262
  • Avtomobil: kwatro

Čudno da sam kupec ne ve kaj mu je sploh všeč. Bolje da ti je nekaj všeč in potem iščeš samo detajle . Iskanje vsega in svašta od a do ž ne bo našlo razmerja na dolgi rok.

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 755
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Audi A3 generacija 8P1 . 3 vraten. 2.0TFSI 260km (RSR). Quattro. Bilstein B8 . Rocni menjalnik 6pr.

Sibedah, Klima, el. zlozljiva ogledala, audi RNS-E navigacia, Bi-xenon tudi z DRL, meglenke, itd. 

Motor je BWA. Serija k ni imela tezav. Olje menjano na 10000km do . max. 15000km.

Ima 200000km . Avto je pravi sleeper na zunaj nevpadljiv hkrati pa primeren za koga fajn ujezit. 

Vec na PS

Ce je interes bo tale avto na voljo za prodajo.  

LP Pirc
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.