Skoči na vsebino

Kasko zavarovalnica triglav

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 592
  • Avtomobil: Passat CC

Kaj pa dela zdaj Jerry od kar je problem z črnim zakolom in moraš potem še 10 let plačevati davek na kravo? Jaz imam občutek da dec hodi nekam v službo?

no way jerry pa služba če lah (po njegovih besedah) v enem dnevu po odpadih zaslužiš za cel mesec ... :).

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 061
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ja odkar ni več rottija in se je jerry postaral, je tak dolgcajt tukaj. Joda se nekaj trudi pametovat ampak jima že prej ni mogel parirat. No popo se tudi trudi-pohvaljen. Še par let izkušenj in boš kot zgornja dva, če se boš pridno učil

Nisem se postaral, jaz sem vedno enako star. Samo Tomzlu sem obljubil da ne bom delal kažina, sicer pa itak rotija ni več, da bi ga lahko dnevno pošiljal tja kamor spada. Drugih komunistov na forumu nimamo, oziroma niso tako zagrizeni, zato je dolgčas.

Kaj pa dela zdaj Jerry od kar je problem z črnim zakolom in moraš potem še 10 let plačevati davek na kravo? Jaz imam občutek da dec hodi nekam v službo?

Služba je pametna stvar če rabiš denar, jaz ga trenutno ne rabim, ker dilam drogo in s tem dobro zaslužim. Problem je samo v tem ker je bila letos slaba letina koke in ne vem kako bo, mogoče bom moral nazaj na šiht. Bomo videli. Če ima kdo kak šiht po 4 ure na dan in nad 3.000 eur neto, se priporočam. Za tak znesek sem pripravljen oddelat tudi kako naduro ali dve na mesec, če je res treba.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

no way jerry pa služba če lah (po njegovih besedah) v enem dnevu po odpadih zaslužiš za cel mesec ... :).

Ja glej, pri službi je načeloma problem samo v tem da tam zapraviš ves čas, namesto da bi ga porabil za kaj koristnega. Naprimer za to, da zaslužiš denar. Je pa včasih fajn tudi malo spremembe, konec koncev denar tudi ni vse v lajfu, sreče ne prinese denar ampak ljubezen, zdravje, družina, zlato, platina, diamanti in podobno.

Prikaži več možnosti
    • lukecklukec je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 652
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... pozabil si omeniti rezervne dele za e39...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... pozabil si omeniti rezervne dele za e39...

lp

joda

Jebi ga, staram se in sem ratal pozabljiv.

Prikaži več možnosti

philly
philly

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 561
  • Avtomobil: e31,e32,e34,e36,e39,f10;)

no da odgovorim,delni nisem dal ker pac nisem sel za tem, polnega sem pa pac placeval ce sedaj gledam iz malomarnosti brez da se pozanimam v dobri veri ce se kaj zgodi se pac to pokrije...kmecka logika...dejstvo je da je bila narejena skoda... popravljen pac ni isto in je avto posledicno manj vreden, razumem da bolje popravljen kot pobuskan.... ja avto za 5k,pri visjih cenah sklepam da je drugace, verjetno tud jaz sam in ti neb dal polne cene ce vidis da na 5ih mestih prebarvan itd pac avto ni vec vreden isto in pika. Prej bi rekel popravi avto in daj mi se 2jurja ker avto manj vreden(ker ocenjene vrednosti so po mojem mnenju pretirane kar sm vidu ponudbo)Ampak kaj mi je pa se dodatno dvignl pritisk....ta aroganca,da ne govorim ce bi bil salabajzar so mi luci dal navadne in ne adaptivne pa tako naprej,se dobro da sem slucajno preveril...vse skupaj cakal dober mesec,pa skos neko zgovarjanje,da me poklicejo nazaj 5x(niti enkrat me niso)pa da mi model rece da jaz nimam pravice vidt zapisnika od komisije kaj je kako po kateri podlagi ocenla..halo??? za moj avto gre ne njihov.Kasko mam zato da ce se kaj zgodi da sem na koncu na istem kot pred nesreco in tako kot je en predhodnik rekel pustil se za en avto v zavarovanju zahvala pa da ponudjo 30% ocenjene vrednosti. hvala lepa... pa pustmo pleh...kaj sele da bi se slo za otroka pa kako zdravljenje pa da tko nategnejo ....pomoje postrelim vse... za placevat smo dobri ko pa treba kej dat sploh postenim ljudem pa tako sranje.. tko da tole bom verjetno popravil oz bom malo razmislil kako bom z lucmi in potem grem osebno do nategunov. In na koncu me triglav s takimi pogoji ne vidi vec. kaj a pol ce mas oldtimerja dobis jurja za avto k vreden 50jurjev ker se je pac amortiziral... lopovska drzava resnicno... vseeno hvala ce ne druzga da malo vidim izkusnje
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

bilo bi zanimivo vidit seznam serijske opreme in seznam dodatne opreme, ki je vključena v zavarovanje.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

no da odgovorim,delni nisem dal ker pac nisem sel za tem, polnega sem pa pac placeval ce sedaj gledam iz malomarnosti brez da se pozanimam v dobri veri ce se kaj zgodi se pac to pokrije...kmecka logika...dejstvo je da je bila narejena skoda... popravljen pac ni isto in je avto posledicno manj vreden, razumem da bolje popravljen kot pobuskan.... ja avto za 5k,pri visjih cenah sklepam da je drugace, verjetno tud jaz sam in ti neb dal polne cene ce vidis da na 5ih mestih prebarvan itd pac avto ni vec vreden isto in pika. Prej bi rekel popravi avto in daj mi se 2jurja ker avto manj vreden(ker ocenjene vrednosti so po mojem mnenju pretirane kar sm vidu ponudbo)Ampak kaj mi je pa se dodatno dvignl pritisk....ta aroganca,da ne govorim ce bi bil salabajzar so mi luci dal navadne in ne adaptivne pa tako naprej,se dobro da sem slucajno preveril...vse skupaj cakal dober mesec,pa skos neko zgovarjanje,da me poklicejo nazaj 5x(niti enkrat me niso)pa da mi model rece da jaz nimam pravice vidt zapisnika od komisije kaj je kako po kateri podlagi ocenla..halo??? za moj avto gre ne njihov.Kasko mam zato da ce se kaj zgodi da sem na koncu na istem kot pred nesreco in tako kot je en predhodnik rekel pustil se za en avto v zavarovanju zahvala pa da ponudjo 30% ocenjene vrednosti. hvala lepa... pa pustmo pleh...kaj sele da bi se slo za otroka pa kako zdravljenje pa da tko nategnejo ....pomoje postrelim vse... za placevat smo dobri ko pa treba kej dat sploh postenim ljudem pa tako sranje.. tko da tole bom verjetno popravil oz bom malo razmislil kako bom z lucmi in potem grem osebno do nategunov. In na koncu me triglav s takimi pogoji ne vidi vec. kaj a pol ce mas oldtimerja dobis jurja za avto k vreden 50jurjev ker se je pac amortiziral... lopovska drzava resnicno... vseeno hvala ce ne druzga da malo vidim izkusnje

OK načeloma vse lepo in prav, ampak nečesa pa ne razumem. 2 jurja praviš da plačaš za polni kasko in to si plačeval koliko let, 5, 10, 15? A ti sploh veš, koliko keša si vrgel skozi okno v vseh teh letih? Če si lahko to privoščiš, pač požri še teh par jurjev za ketere so te zdaj okol prinesli in mirna bosna. Te bo vsaj izučilo, da se boš izognil kasku in po možnosti tudi takemu avtu, da ga zanj moraš plačevat. Poglej mene recimo, imam E60 za par jurjev, ki ga nisem opral že 3 mesece in se mi jebe. Že ko sem ga kupil je imel butnjena vrata in blatnik, pokrov prtljažnika je tak kot bi ga en na mačka pobarval, pa tega ob nakupu niti nisem opazil. Ker nisem gledal. Ker me ni zanimalo. Zanimalo me je samo mehansko stanje, tu je pa v piko in ko sem bil zadnjič pri schumiju, mi je rekel da je avto brez napak. Štekaš? Škoda živcev, no. Nabavi si nekaj normalnega in se ne boš sekiral vsakič, ko se bo muha gor usedla ali pa bog ne daj, ko bo na lak padla kapljica smole. Ne bodi suženj avtu, naj on služi tebi in ne ti njemu. Pa jebeš zavarovalnice in kasko, jaz sem dal kasko samo dvakrat v lajfu ko sem imel pač 1 leto in pol oziroma dve leti star avto in ni bilo druge izbire že zaradi morebitne kraje, to je pa tudi vse. Naj odirajo koga drugega!

Prikaži več možnosti
    • Mrcina, sash in lukecklukec uporabnikom je všeč to sporočilo

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: Citroen C4 Grand Picasso

Verjetno je že bilo kdaj napisano pa bom vseeno vprašal. Kako je pri kasko zavarovanju, če imaš na avtu platišča ki niso homologirana? Homologirano imam samo 205/5517. Jaz bi pa dal za zimo 205/6016, ki sicer so za moj avto ampak niso vpisana. A dela zavarovalnica probleme v primeru uveljavitve kaska?

Hvala za odgovor.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 925
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sigurno bodo iskali način da se plačilu izognejo in to jim gre zelo na roko. A jih tolk ceneje dobiš al kako?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: Citroen C4 Grand Picasso

Sigurno bodo iskali način da se plačilu izognejo in to jim gre zelo na roko. A jih tolk ceneje dobiš al kako?

Kupil sem nova jeklena platišča 16 col, da lahko sam doma zamenjam ne da se gužvam pri vulkanizerjih. So pa gume 16col občutno cenejša od 17, pa še škoda mi je aluminjastih platišč za zimo. Problem je da pri jeklenih platiščih ne dobiš certifikata, da bi jih lahko homologiral, čeprav so original od avta.

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 056
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT 3.0

Avto kot tak je za pristojne tehnično neizpraven .... Pa čeprav je avto v tehničnem smislu v nulo

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 909

Verjetno je že bilo kdaj napisano pa bom vseeno vprašal. Kako je pri kasko zavarovanju, če imaš na avtu platišča ki niso homologirana? Homologirano imam samo 205/5517. Jaz bi pa dal za zimo 205/6016, ki sicer so za moj avto ampak niso vpisana. A dela zavarovalnica probleme v primeru uveljavitve kaska?

Hvala za odgovor.

Če dimenzija ni homologirana, avto ni tehnično izpraven in po zavarovalnih pogojih to pomeni izgubo zavarovalnih pravic. Če se bo kdo vtaknil v 16" jeklena platišča pa je drugo, jaz sem to do sedaj samo enkrat preverjal na nekem kombiju, ki je imel flashy 18" platišča. Malo pobrskaj po forumu, imam v spominu, da je možno pridobiti od BMW Slovenija potrdilo o ostalih ustreznih dimenzijah, ki jih potem lahko naknadno homologiraš.

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 481
  • Avtomobil: UFO

https://www.bmwslo.c...18-col-platišč/
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti