Skoči na vsebino

P: 2014 X5 F15 sDrive2.5

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
63 odgovorov v temi
svetiamis
svetiamis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 96
  • Avtomobil: BMW 525d

Znamka:BMW
Model: X5 F15
Letnik 1. registracije:2014
Dejanski letnik vozila (leto izdelave):2014
Barva vozila:Kalistograu metalic
Tip menjalnika:Automatski 8 prestava
Moč motorja:218ks
Kilometri:63000

Realnost kilometrov:100% Garancija

Oprema vozila:Bi xenon,panorama,črn strop,F1 prestave,usnjeni ogrevani el.pomicni sedezi,opozarjanje na mrtvi kot,zunanji M paket in se...

Splošna brezhibnost vozila:Odlicna,naredi teh.
(če ga danes peljemo na tehnični pregled, ga naredi ali ne)

Tehnične napake vozila:Nima

Vizualne napake vozila:Nima

Bivša omembe vredna popravila:Poskodovan biu spredaj odbijac in hauba,brez kakrsnih koli drugih poskodb podvozja,motorja al airbegov.

Moj opis vozila:
Zelo lep avto z realnimi kilometri.
Avto nima xdrive pogona in ima navadne amortizerje.
Ce nimate potrebe po stirikolesnim pogonom je ta x5 cis prov.
Nizki stroski vzdrzevanja in registracije.
Poraba 7.8l.
Zelo zmogljiv 2.0 bi turbo motor v kombinaciji z 8 stopinjskim avtomatskim menjalnik je res vec kot dovolj za normalno uporabo.
Slike vozila (opcijsko):

Cena:32000e lahko lizing ,za gotovino popust

Kontakt:
070667502

Pripete slike za predogled

• Resized_20190915_172555.jpeg
  • Resized_20190915_172159.jpeg
  • Resized_20190915_172615.jpeg
  • Resized_20190915_172345.jpeg
  • Resized_20190915_172633.jpeg
  • Resized_20190915_172521.jpeg
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 880
  • Avtomobil: bel traktore

zelo zelo lepa x5-ka....malce pa dvomim, da boš tukaj našel kupca. Do sedaj se mi ni sanjalo, da se da x-petico dobiti tudi z pogonom le zadaj. dobro prodaj

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Tud jaz sem sel gledat podatke na splet, ker prvic vidim serijo X5 z 2.0 motorjem in samo zadnjim pogonom :) drugace pa res full lep avto, mi je vsec..

Uspesno prodajo..
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 544
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Zaradi take verzije X5 sem jaz trgovcu gnjavil naj mi preveri na naročenem Touaregu če je res 4x4.. Pač sem imel predračun in ponudbe pa ni nikjer pisalo da bi bil 4motion. :crazy

Mora pa biti zanimivo pozimi na kakem smučišču itd, je pa fajn ko lahko postaviš po mokrem in snegu X5 pošrek. Je pa drugače tale res lep primerek, za nekoga ki se fijaka po mestu, dela veliko km po AC in ne hodi v hribe na smučarijo je tole top že zaradi porabe.  :ok

Prikaži več možnosti

svetiamis
svetiamis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 96
  • Avtomobil: BMW 525d

Hvala vsem,ja jasno mi je glede pogona upam da bi ga kupil kasn z obale kater res ne gre v gore pa da ne rab xdrive drgac avto se pelje vrhunsko,pa zanimljivo je da ima tovarnisko povecan tank na 120l verjetn za kasn sneg da se ga natanka zarad teze .
Za Alpe pa sigurn ni..
Bomo vidl se en mesec bo na cest pol gre v garazo soli ne bo videl,saj to..
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 753
  • Avtomobil: skunk :)

Sicer ne smučam, ampak na smučanje hodijo le osebe s 4x4 vozili? :zmeden

Ne vem zakaj z sdrivom ne bi prišel bp. Kaj je konstantno po 15cm nespluženega snega na cesti?

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 577
  • Avtomobil: BMW logicno

Povej še nekaj ,  sam gledam za kako novejšo X5,  sicer tale, ker ni 4wd, mi nekako ne diši, vseeno me pa zanima sledeče. Motor je 4 valjnik verjetno, kako se to sploh pelje v realnosti, verjetno bolj v stilu Yuga 45, ker je avto relativno težak ?   Sam imam sedaj 6 valjnika 3.0 dizel, pa ja to je OK, bi rekel, več ne rabiš, res me zanima kako to potegne, ko je avto težak blizu 2 t.    Sicer pa mislim, da glede km, bo hitro šel, pač od zunaj vse možno tudi M oprema, da se vidi za sosede, od znotraj, pa najbolj švoh motor in samo 2 wd..., to imajo Slovenci večina, radi, ker sosedi itak ne vedo, kako je z motorjem in pogonom,  tako, da uspešno prodajo. 

Res me pa zanima o moči, ker ja vem, da 3.0 d je takoj že ob uvozu dražja vsaj za 6k eur zaradi dajatev .......

Urejal Mat xxl, 16.10.2019, 15:05.

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 753
  • Avtomobil: skunk :)

Naj bi bilo dovolj pišejo :)

https://www.volan.si...ege-brez-oznak/

http://avto-sport.net/bmw-x5-xdrive/

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 717
  • Avtomobil: roadsTTer

Mat xxl, kaj, če, bi, ti, namesto, tvojih, brezveznih, analiz, in, filizofiranja, šel, raje, na, kakšen, tečaj, postavljanja, vejic?

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 401
  • Avtomobil: star

Za povprečnega Janeza je 25d popolnoma dovolj, tudi za povprečno Marijo da vozilo otroke v vrtec in da gredo potem Janez in Marija in otroci skupaj na morje... sam sem bi presenečen kako dobro skoči sicer model x drive torej bi ta mogoče lahko bil še piko bolj poskočen... Edino res edino kar je hecno je pač zvok... ampak sedaj ko so v modi 3zly je tudi 4 že ok

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

navsezadnje ima

F15 25d 218KM: 8,2 sek do 100km/h, 220 končno in 1000m v 29,2sek

E70 30d 245KM: 7,6 sek do 100km/h, 210 končno in 1000m v 28,5sek

E70 30d 235KM: 8,3 sek do 100km/h, 216 končna in 1000m v 29,4sek

E53 30d 218KM: 8,3 sek do 100km/h, 210 končno in 1000m v

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 266
  • Avtomobil: OOOO

Povej še nekaj ,  sam gledam za kako novejšo X5,  sicer tale, ker ni 4wd, mi nekako ne diši, vseeno me pa zanima sledeče. Motor je 4 valjnik verjetno, kako se to sploh pelje v realnosti, verjetno bolj v stilu Yuga 45, ker je avto relativno težak ?   Sam imam sedaj 6 valjnika 3.0 dizel, pa ja to je OK, bi rekel, več ne rabiš, res me zanima kako to potegne, ko je avto težak blizu 2 t.    Sicer pa mislim, da glede km, bo hitro šel, pač od zunaj vse možno tudi M oprema, da se vidi za sosede, od znotraj, pa najbolj švoh motor in samo 2 wd..., to imajo Slovenci večina, radi, ker sosedi itak ne vedo, kako je z motorjem in pogonom,  tako, da uspešno prodajo. 

Res me pa zanima o moči, ker ja vem, da 3.0 d je takoj že ob uvozu dražja vsaj za 6k eur zaradi dajatev .......

Vem, da je bogi zvok.. pa 3/4 foruma mastrubura na 6 oz vsaj 8 cilindrov.

Ampak, krivulja navora pri bi-turbo motorju je bolj vozniku prijazna kot pri kateremkoli single turbo. Uporabnost motorja je tako od 1250/o pa do 4500 oz pogojno skoraj do 5000. Posledicno tudi proznost, katero single turbo motor nima. Ne primerjaj na ta nacin, ker ni dvakrat za rect, da tale revcek, sploh mapiran z lahkoto popapa marsiketarega 6cyl. Pa ne samo ko se perfektno salta...
Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan in Mat xxl uporabnikom je všeč to sporočilo

DD-B
DD-B

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 730
  • Avtomobil: A6 3.0 TDI, BiTu

Zaradi take verzije X5 sem jaz trgovcu gnjavil naj mi preveri na naročenem Touaregu če je res 4x4.. Pač sem imel predračun in ponudbe pa ni nikjer pisalo da bi bil 4motion. :crazy

Mora pa biti zanimivo pozimi na kakem smučišču itd, je pa fajn ko lahko postaviš po mokrem in snegu X5 pošrek. Je pa drugače tale res lep primerek, za nekoga ki se fijaka po mestu, dela veliko km po AC in ne hodi v hribe na smučarijo je tole top že zaradi porabe.  :ok

ah jaz sem se z E70 4 x 4 zakopal na mokri travi.

Kombinacija teže, širokih gum in mokre trave. - Pa je prišel sosed z traktorjem - smeh zagotovljen :)

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 577
  • Avtomobil: BMW logicno

Mat xxl, kaj, če, bi, ti, namesto, tvojih, brezveznih, analiz, in, filizofiranja, šel, raje, na, kakšen, tečaj, postavljanja, vejic?

Samo za tebe ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  še za bodoče poste !!!   Ni nobenih analiz, ali, filozofiranja, so, le dejstva !

navsezadnje ima

F15 25d 218KM: 8,2 sek do 100km/h, 220 končno in 1000m v 29,2sek

E70 30d 245KM: 7,6 sek do 100km/h, 210 končno in 1000m v 28,5sek

E70 30d 235KM: 8,3 sek do 100km/h, 216 končna in 1000m v 29,4sek

E53 30d 218KM: 8,3 sek do 100km/h, 210 končno in 1000m v

Druga pozicija je vsaj končna podana napačno, če ne verjameš ti dokažem z merilnikom in gps om zraven za kontrolo .....  Govorimo o FL verziji z 8 st. menjalnikom. 

Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 171
  • Avtomobil: 2X BMW

In te decimalke avto spremenijo v pravi dirkalnik!
Prikaži več možnosti
    • penny3 je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Se ne gre za to da bi bil bilo kateri dirkalnik. Point v decimalkah je v tem da stevilke pokazejo kako majhne so razlike... in za povprecnega voznika popolnoma zanemarljive... pac posmehivanje tistih ki imajo 30d tistim ki imajo 25d je brez veze... vsak ve zase... lahlo bi napisali da so tudi lastniki 30d revcki v oceh tistih ki si lastijo 35d 40d 50d oz x5m... v smislu vazbo da slisis sosed 6zly pa tudi ce je najbolj svoh... 25d se premakne zadovoljivo zagotovo...
Prikaži več možnosti

Alen232
Alen232

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: Bmw 318d 2009

Ce mene vprasas tale x5 se bo zelo hitro prodala ravno zaradi tega ker ni xdrive, ker xdrive je drek od dreka za moje pojme. Se pa strinjam z ekipo zelo lep avto.

Hvala vsem,ja jasno mi je glede pogona upam da bi ga kupil kasn z obale kater res ne gre v gore pa da ne rab xdrive drgac avto se pelje vrhunsko,pa zanimljivo je da ima tovarnisko povecan tank na 120l verjetn za kasn sneg da se ga natanka zarad teze .
Za Alpe pa sigurn ni..
Bomo vidl se en mesec bo na cest pol gre v garazo soli ne bo videl,saj to..

Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 506
  • Avtomobil: /

Raje imam karkoli drugega na svetu s štirivaljnikom, samo bmwja in mercedesa ne.

Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 171
  • Avtomobil: 2X BMW

Se ne gre za to da bi bil bilo kateri dirkalnik. Point v decimalkah je v tem da stevilke pokazejo kako majhne so razlike... in za povprecnega voznika popolnoma zanemarljive... pac posmehivanje tistih ki imajo 30d tistim ki imajo 25d je brez veze... vsak ve zase... lahlo bi napisali da so tudi lastniki 30d revcki v oceh tistih ki si lastijo 35d 40d 50d oz x5m... v smislu vazbo da slisis sosed 6zly pa tudi ce je najbolj svoh... 25d se premakne zadovoljivo zagotovo...

S tabo se čisto strinjam, imam sam tak 2.0 motor. Namenjeno je bilo @matt xxl, bi moral citirati.
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

X5 brez X pogona? to dejansko obstaja?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti