Skoči na vsebino

P: 2014 X5 F15 sDrive2.5

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
63 odgovorov v temi
saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 086
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

X5 brez X pogona? to dejansko obstaja?

Jst bi ga imel samo zaradi tega, x-a ne rabim in ga nikoli ne bom
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 857
  • Avtomobil: bel traktore

...pol že...

zna biti pa pozimi malce nerodno, že tako so x5tke znane kot težke krave, s preširokimi kopiti za v sneg... hmm, res se čudim, bmw-ejevi ponudbi x5tke brez x-a.

...je pa spet res po drugi strani, x-a ne rabiš 80-95% vožnje (sicer kakor kdo)... si pa vseeno x petice ne predstavljam brez štiri gnanega pogona

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 684
  • Avtomobil: BMW

Zna bit malo hecno da kje v snegu vrti v prazno in taka gmota obstane..v luči drugih oči in nevednosti o pogonu, bojo ostale samo besede, šrot od BMW še terenci niso več za v sneg
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 684
  • Avtomobil: BMW

Drugač 25d sploh ni glasna, sam imam v F10 tak motor, pa je top, poraba ok, lepo uglajeno tiho teče, v notranjosti ga ni porajtat, razen ko je mrzel in tiščìš po bremzi oz auto hold, "menjalnik pa rine naprej", takrat ga je slišat
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

ne resno...BMW X5 brez x pogona oz. awd pogona? :rofl :lmao

ravno X pred oznako je tisto, kar definiran pogon ali pač :rofl :lmao

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

Haha, ja. Toliko o poznavanju BMWjev.

To se ve ze vsaj 6 let da bo X5 samo "s" in 4 valjnik. Malo vec bo treba brat.

Drugace pa ja, ce ni osem ognjev ni nic kajne? Kdaj sem ze jaz ugotovil, da je 20d, cisto super zadeva, pa se mi je pol foruma smejalo.

Hec je zdaj, ko se tudi ta polovica foruma v 90% tudi vozi, z nic drugim kot 2.0 dizlom. Opravicil pa se mi ni se nihce za svojo zmoto.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • Mrcina je všeč

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 236
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Se nima kdo za kaj opravičevat, vsak vzame kar mu paše ane :)

Osebno ne maram smrdljivcev, ker traktor je za na njivo ne pa na cesto :ok2 :cool

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

o čem ti model pišeš? če me citiraš potem citiraj, da razumem...kaj sedaj je z X pogonom ali ni?

če to "poznavavnje bmw" leti na mene, me pa zaboli patak za bmw  :)

Urejal bancnik, 17.10.2019, 11:44.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 406

Noup, napka...X ne označuje nič pogona ampak SUV modele pri BMW. Npr. X1 (kolikor sem videl so večina z zadnjim pogonom).

x-drive pa je oznaka za pogon...

no pa saj to najberš veš

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 391
  • Avtomobil: star

tako kot obstaja x1 že od prve generacije kot s-drive (samo ena os gnana), obstaja tudi X3 od druge generacije naprej kot s-drive in tudi X5 v 3. generaciji možen kot s-drive 

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Mrcina
Mrcina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 906
  • Avtomobil: Honda Accord type R

Sam sem bil pred nakupom svojega prvega SUV isto tako prepričan, da SUV brez 4x4 ni vreden pogleda. Ko pa sem šel v nabavo in si nalil čistega vina, sem pa ugotovil, da je 4x4 v večini primerov popolnoma brezveze... Zadnjih ne vem koliko zim nisem nikjer ostal z dvopogonskim avtom, niti z zadnje gnanim na 18col. V blato/hrib ne vozim. Prikolice ne vozim. Malo večja razdalja od tal je pa v vsakem primeru. 

Zato sem gladko kupil dvopogonski SUV, privarčeval par tisoč ob nakupu, ob mesečnem računu za bencin prav tako, nisem bil pa niti še enkrat v situaciji, da bi ga potreboval...

LP

Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan, _peters_ in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Drugace pa ja, ce ni osem ognjev ni nic kajne? Kdaj sem ze jaz ugotovil, da je 20d, cisto super zadeva, pa se mi je pol foruma smejalo.

Hec je zdaj, ko se tudi ta polovica foruma v 90% tudi vozi, z nic drugim kot 2.0 dizlom. Opravicil pa se mi ni se nihce za svojo zmoto.

Vidiš, jaz pa sem prej vozil skozi 4 zyl.  do max. 2.0 motorje. Zdaj pa vozim R6 in V6, pa nič ne pogrešam starih časov. Je pa dejstvo in tega niti ne zanikam, časi ko so bil 4 valjni 2.0 motorji dejansko podhranjeni (npr. e39 520d) so že zdavnaj mimo. Veste kaj naredi nova G30 525d, e39 530d? Popapca jo za malico....

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam sem bil pred nakupom svojega prvega SUV isto tako prepričan, da SUV brez 4x4 ni vreden pogleda. Ko pa sem šel v nabavo in si nalil čistega vina, sem pa ugotovil, da je 4x4 v večini primerov popolnoma brezveze... Zadnjih ne vem koliko zim nisem nikjer ostal z dvopogonskim avtom, niti z zadnje gnanim na 18col. V blato/hrib ne vozim. Prikolice ne vozim. Malo večja razdalja od tal je pa v vsakem primeru. 

Zato sem gladko kupil dvopogonski SUV, privarčeval par tisoč ob nakupu, ob mesečnem računu za bencin prav tako, nisem bil pa niti še enkrat v situaciji, da bi ga potreboval...

LP

Vidiš jaz sem zadnja 3 leta imel karavana 4x4 in dejstvo da sem v zadnjih letih pozimi vedno prišel do bajte mi je priceless. Sploh ko imaš enkrat otroke ti to veliko pomeni, da ne rabiš z dojenčkom ob najhujšem sneženju pešačit dober kilometer do bajte. Ajde ko si še sam ti vseeno, se pač malo razgibaš... Pa všeč mi je da me pozimi ne kliče žena in mi razlaga o svojih vozniških podvigih med vožnjo iz službe.  

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 642
  • Avtomobil: /

Pa kje imate vi te tezke snezne meteze?:)
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 351
  • Avtomobil: bmw m3

LP

sam pol jaz ne vidim prednosti suv pred recimo serio 5, celo suv 4x4 vidim smisel edino in samo zaradi uporabnosti vleke prikolice za vozit igrače za odrasle gor

Prikaži več možnosti
    • iztok901 je všeč

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 748
  • Avtomobil: skunk :)

Vidiš jaz sem zadnja 3 leta imel karavana 4x4 in dejstvo da sem v zadnjih letih pozimi vedno prišel do bajte mi je priceless. Sploh ko imaš enkrat otroke ti to veliko pomeni, da ne rabiš z dojenčkom ob najhujšem sneženju pešačit dober kilometer do bajte. Ajde ko si še sam ti vseeno, se pač malo razgibaš... Pa všeč mi je da me pozimi ne kliče žena in mi razlaga o svojih vozniških podvigih med vožnjo iz službe.  

Samo ti živiš "malo v hribih" kolikor si enkrat pisal.

Mi v dolinah ga ne rabimo. In tudi jaz sem X1 naročil samo kot sdrive.

In potem v Dolomitih: "Blagor se tebi, ko imaš X1. Aja, saj imaš RWD :laugh ". Ko nas je ujel sneg konec junija :laugh

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Samo ti živiš "malo v hribih" kolikor si enkrat pisal.

Mi v dolinah ga ne rabimo. In tudi jaz sem X1 naročil samo kot sdrive.

In potem v Dolomitih: "Blagor se tebi, ko imaš X1. Aja, saj imaš RWD :laugh ". Ko nas je ujel sneg konec junija :laugh

V službi sem na 220m nadmorske višine, doma sem na 410 :-D m, otroka sta v vrtcu in šoli na 680m, kupujem pa nepremičnino na 1100m. Ma pozimi nam kar prav pride SUV in 4x4... :crazy No to v odebeljenem tisku pa je bil razlog za nakup SUV, ne pa šminka in visoko sedenje.  :-D

Ajde ontopic: lepa X5,  s 60k km, za dobrih 30k. Na avto.net, to mora  it še v tem tednu... :ok

Urejal Bavarec fan, 17.10.2019, 13:14.

Prikaži več možnosti

Mrcina
Mrcina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 906
  • Avtomobil: Honda Accord type R

V resnic

sam pol jaz ne vidim prednosti suv pred recimo serio 5, celo suv 4x4 vidim smisel edino in samo zaradi uporabnosti vleke prikolice za vozit igrače za odrasle gor

V resnici se strinjam... plus SUV je v višini od tal, malo manj se sekiras po kaki gozdni cesti, pa tudi na pločnikih v mestu. Pa višje se sedi, kar moja boljša polovica smatra za plus. Saj veš, pa moderni so :-)
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 267
  • Avtomobil: E91 320d xd

Da ga jebem in SUV in avto ko moram jzt gledati a bo sneg Al ne bo...ker ta x5 bez xdrive cez Ljubelj ne pride tudi ,do Bosne ne...za po Ljubljani se vozit ajd ok,se premakne..
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

o čem ti model pišeš? če me citiraš potem citiraj, da razumem...kaj sedaj je z X pogonom ali ni?

če to "poznavavnje bmw" leti na mene, me pa zaboli patak za bmw  :)

No pa zacniva. Za X1 si ze slisal? Verjetno? Ves da so bile sDrive variante? Ce bi to vedel, te ne bi smel X5 sDrive tako sokirati, sploh ker obstajajo sDrive tudi X3!

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti