Skoči na vsebino

P: 2014 X5 F15 sDrive2.5

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
63 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 992

Absolutno so to stroji, sam ko govorimo o hitrosti je pa 2.0bitirbo zajebana zadeva...
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Ne pozabi na R6, ker tudi to je stroj v vsakem primeru. :)

sploh n52 520i... :-D  

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 184
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

V danasnjem casu so vsi V6, R6, V8, V10, V12 motorji luksuz.

Prej je bil BMW sinonim za R6, danes je sinonim za nezanesljivost motorjev. Ampak tudi to so uspeli zapakirat v en paket in se prodaja kot vroce zemljice.

Smetimo temo prodajalcu al mu jo drzimo na vrhu?

Enega takega X1 za zadnjim pogonom, sem predlani pozimi pomagal izkopat....no ne izkopat, pomagal da je prisel na en majhen klanec ampak po ledeni cesti, pravi ice-ice baby, 30 km dolg ;)

Seveda sem mislil da sem se ustavil na vrhu klanca, pa nisem, kako sem startal ne vprasajte, ker po zivem ledu je malo tezko avto potiskat (pa se za to nisem imel nobenega).

X na zadnji pogon, ce sluzi kot urbano vozilo, zakaj pa ne, za offroad pa ravno ni.

Dobro prodaj!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 322

Odlicen avto, noben test ne izpostavi nobene slabosti, sta pa nenavadni dve stvari, in sicer motor ter zadnje gnani kolesi. To ni nic slabega, le v premium SUV razredu tega noben ni navajen.

Se je pa potrebno vprasati ali je vredno odsteti 30k za staro tehnologijo, za podoben denar se dobijo spodobno opremljene g30. No vsakemu po svoje, kar je tudi prav.

Verjamem, da se bo hitro prodal, sploh ker je moznost financiranja in kot jih je ze nekaj ugotovilo, motor in sdrive sta za veliko kupcev +.

Urejal Začetnik, 02.11.2019, 14:27.

Prikaži več možnosti