Skoči na vsebino

Nesmiselni avtomobilski trendi

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1047 odgovorov v temi
Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 957

Od novih avtov, ti je všeč smax, ki ga ne proizvajajo več že od lani :)

Dobro, če ti ločiš med 2022, 2023 in 2024 si dober. Jaz pač ne, sam imam 2017 smaxa in mi je najnovejši (torej očitno 2023) pač nov. Ne rabiš se na vsako malenkost obračat. Če pa se boljše počutiš, pa tudi ok. 

50k je v ameriki. Pri nas je x2 skoraj :-)

To je pa nekaj, kar težko sprejmem. V Ameriki sem vozil highlanderja in sem si ga želel tu nabaviti, ker je stric dal za novega 45k. Pa sem si rekel eh, 2-3 rabljenega dobiš za cca 20-25k, pol so pa pri nas novi 65k pa gor, rabljenih pa zelo malo.  V USA pa je najcenejši hihglander 40k. Noro kake razlike. 

Tud Lexus mi je všeč, tega pa je še manj na našem trgu.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 275
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Meni je vsec tanova Land Cruiser, so rekli od 50k dalje, zdaj pa vidim ceno 92k lol.

Meni je pa huda toyota GR supra
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 013
  • Avtomobil: G20 M340i xDrive

Dobro, če ti ločiš med 2022, 2023 in 2024 si dober. Jaz pač ne, sam imam 2017 smaxa in mi je najnovejši (torej očitno 2023) pač nov. Ne rabiš se na vsako malenkost obračat. Če pa se boljše počutiš, pa tudi ok. 
To je pa nekaj, kar težko sprejmem. V Ameriki sem vozil highlanderja in sem si ga želel tu nabaviti, ker je stric dal za novega 45k. Pa sem si rekel eh, 2-3 rabljenega dobiš za cca 20-25k, pol so pa pri nas novi 65k pa gor, rabljenih pa zelo malo.  V USA pa je najcenejši hihglander 40k. Noro kake razlike. 

Tud Lexus mi je všeč, tega pa je še manj na našem trgu.

Avti so res poceni v USA. Sodelavec američan je naročil novega Mustanga GT V8 za manj kot 40k$.
Nov V8 za manj kot 40k€ lahko samo sanjaš pri nas. Že novega šestaka po moje ne dobiš za ta denar.
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 86 707
  • Avtomobil: Bee-em-wee

Avti so res poceni v USA. Sodelavec američan je naročil novega Mustanga GT V8 za manj kot 40k$.
Nov V8 za manj kot 40k€ lahko samo sanjaš pri nas. Že novega šestaka po moje ne dobiš za ta denar.

Še huje. Pri nas za ta denar dobiš Teslo, ki cilindrov in batov sploh nima.

Srce lahko včasih odkleneš tudi tako, da ključ vtakneš eno nadstropje nižje.

Prikaži več možnosti
    • Zlobny, Borut30, Mr.Fritz in 2 ostalim je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 957

Me prav zanima, koliko pride uvoz novega avta iz USA. Kolikšna bi bla na koncu razlika po vseh stroških (kontejner, homologacija, davki,...) med uvoženim in tukaj kupljenim novim, ve kdo?

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 416
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Me prav zanima, koliko pride uvoz novega avta iz USA. Kolikšna bi bla na koncu razlika po vseh stroških (kontejner, homologacija, davki,...) med uvoženim in tukaj kupljenim novim, ve kdo?

carina, dmv, kontejner, papirji,.... cca 20-25k€

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 275
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

carina, dmv, kontejner, papirji,.... cca 20-25k€

Kako pa kaj ravnajo z avtom? Ali te je strah, ko na cilju odpiraš kontejner? Kakšne so kaj izkušnje s tem?
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 951
  • Avtomobil: e46, g21, f39, S1000R

@ Jerry zamenjava za Caddy-ja  :ok2  :laugh

ajPY4Mg_700b.jpg

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.