Skoči na vsebino

Nesmiselni avtomobilski trendi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
260 odgovorov v temi
Aljaž H
Aljaž H

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 143
  • Avtomobil: BMW e30 316

O nesmiselnih avtomobilskih trendih:

https://www.bolanvol...riji-stebriku-c

Prikaži več možnosti
    • Jerry, višnja, jjjernej in 2 ostalim je všeč

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 320
  • Avtomobil: Mašina

Ja, roko na srce, če potrebuješ avto v 99% primerih za vožnjo v službo iz periferije v mestno središče za jajcanje v kolonah in nesmiselne omejitve hitrosti, so jim vozne lastnosti res španska vas.

Točno to. Jaz sem recimo že dvakrat v zadnjem času plačal kazen 63 na 50 omejitve in podobne cvetke na seveda dejansko  NENEVARNEM odseku v bližini doma.

Ko se odločiš , da boš vozil po omejitvah in ne boš dal več policajem za nove čevlje in ko greš recimo na daljšo pot in moraš od 5 urne vožnje po AC  1,5 ure  voziti 80km/h po delovišču, se ti res gladko jebe ali ima avto 120konjev ali 300, ali ima glas motorja ali ga nima(boljše da je čim bolj tiho), fajn je če nekako izgleda, važno da ima udoben sedež, višjo pozicijo sedenja dobre luči in asistenčne sisteme, ker itak je taka vožnja vsaj zame zelo "uspavalna" oz. sem manj zbran pri vožnji. In ko k tej enačbi prišteješ še parkiranje na parkiriščih kjer ti cel avto zbutajo z vrati je rezultat takšen, da je boljše si kupiti vsakdanji avto taki, da ne gojiš pretirane simpatije z vozilom, da dobro služi svojemu namenu in da potroši čimmanj goriva in ostalih dajatev, to je pa tudi vse, ker da boš rekel , da je dandanes z takšnimi razmerami na cesti kot so, kje kakšen užitek v vožnji...ne vem no, zame ga ni :) 

Drugo je pa če si petrolhead in imaš dodatno vozilo doma še za namen "ljubiteljstva oz. naklonjenosti do vozil", ampak generalni trend gre v EKO smeri in čimveč ekrani, da ljudje drsajo po njih ko so ustavljeni v koloni. That's it. Zato sedaj FWD BMWji, BMW enoprostorci, Porsche SUV in štrirvratne limuzine in podobni digitalnoštevčni derivati....

Prikaži več možnosti
    • Jure24, veloce, Iztok Z. in 4 ostalim je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144

O nesmiselnih avtomobilskih trendih:

https://www.bolanvol...riji-stebriku-c

:metalc

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 112
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry pogosto menja mišljenje... :skrbast

Pred tremi leti je tole napisal... :obrvi

A jebi ga, nekdo mi je obljubil da mi ga bo podaril če ga bom nehal pljuvat, pa sem obrnil ploščo. Ampak ker nimam sreče v življenju se mu je avto na poti k meni vžgal in popolnoma zgorel, tako da sem ostal praznih rok. Drugič bom raje zahteval dostavo z avtovleko, bo bolj ziher.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 329

A pri tej reklami koga kaj zmoti? Mene ne zanima, kdo koga izbira, ampak to posiljevanje na vsakem koraku s tem, malo neokusno. 0:05->0:09

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 958
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pač hočjo bit moderni/"napredni".
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 529
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

A pri tej reklami koga kaj zmoti? Mene ne zanima, kdo koga izbira, ampak to posiljevanje na vsakem koraku s tem, malo neokusno. 0:05->0:09

Pač butasta reklama od našega uvoznika, ciljajo na ovce ki bi se zdajle pred zimo spomnile da potrebujejo Suv-a za v sneg. Saj te reklamo za celo paleto vozil so bile vedno kar nekaj, potem pa še začnejo bluzit o norih popustih itd. Treba se je do konca leta losat starih letnikov, ni kaj.  :)

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 947
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

@Bavarec fan

Ne gre se za sneg in SUVja... Gre se za "poroko" med 0:04 in 0:09.

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

@Bavarec fan

Ne gre se za sneg in SUVja... Gre se za "poroko" med 0:04 in 0:09.

Ja fak nisem niti opazil, to pa ni avtomobilski trend... :crazy

Jbga, sva se ravno zadnjič z ženo pogovarjala o tem kako razložit moji 7 letni hčeri za mojega bratranca, kateri živi skupaj s svojim možem. Za zdaj misli da sta brata, no saj sta neke vrste... :-D  :napaka Nimam nič proti, vse dokler se znajo brzdat v javnosti (držanje za rokico, lizanje itd.) . Tiste vsakodnevne parade ponosa, so mi pa malo mimo. 

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 932
  • Avtomobil: prdalica

To je in zdej saj vidiš- Šel bo kupiti avto, pa boš dobil kmalu dodatno opemo samo še kolikšen podaljšek rabiš, pa tiča v rit namesto popusta. Tako gre ta svet dokler ne bo res kakšna MAD MAX apokalipsa

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 217
  • Avtomobil: kwatro

SUV i so za geje...saj so res

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in sash uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 080

Tako je . Pravi dedci vozijo Fiat 500 z rocnim menjalnikom :-)
Prikaži več možnosti
    • bizdam, andy, Grilzz in 2 ostalim je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 932
  • Avtomobil: prdalica

No vsaj nekateri najdejo pa kakšen smisel :) 3.5 v6 biturbo, 400KM. Matr tole bi melo vsakega za Daily

https://www.youtube....8_lbMarRTs&t=6s

Urejal mihaing, 24.10.2019, 07:29.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144

Pa ne, da se pocasi prebujate, feminizacija western society se zelo aktivno dogaja vse od seksualne revolucije dalje in od recimo zacetka 2000 s progresivnim feminizmom vedno bolj agresivno pometa z mladimi moskimi in fanti. Celotna disney produkcija recimo temelji na tem, vecina mainstream filmov, glasbe in ostalih medijev. Vprasajte se zakaj se zenske, punce, puncke vzpodbuja, do so vedno bolj macho, fante pa demaskulinizira, od vrtca naprej. :)

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako je . Pravi dedci vozijo Fiat 500 z rocnim menjalnikom :-)

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 217
  • Avtomobil: kwatro

Sam poglej življenjski slog človeka ,a res rabi SUV al pa ne , torej je lahko le prikriti gej.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ne, da se pocasi prebujate, feminizacija western society se zelo aktivno dogaja vse od seksualne revolucije dalje in od recimo zacetka 2000 s progresivnim feminizmom vedno bolj agresivno pometa z mladimi moskimi in fanti. Celotna disney produkcija recimo temelji na tem, vecina mainstream filmov, glasbe in ostalih medijev. Vprasajte se zakaj se zenske, punce, puncke vzpodbuja, do so vedno bolj macho, fante pa demaskulinizira, od vrtca naprej. :)

Vse se je začelo leta 1994 ko je Arnold dobil otroka, od takrat naprej to vsi poskušajo.  :laugh

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 693
  • Avtomobil: E46 320Ci

Samo ti si ja takšni macho womanizer, bi moral bit vesel vsakega geja, več bab za tebe.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • Vugy in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 080

Prevec se ukvarjate s tem. Pac en avto kupis ki ti je kul in to je vse. Ni nege hude filozofije. Dans se pa vozim s skodo octavio pa sem tud zadovoljen. Kaj sem pol? Cudak verjetno ?
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486
  • Avtomobil: UFO

Jernej ima prav.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti