Skoči na vsebino

F3x kodiranje od A do Ž

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 124
  • Avtomobil: Bmw e91 320d, Bmw F31

Živjo, malo sem brskal forum ful ni neki govora o tem. Pa bi bilo dobro vsaj za tisto peščico ljudi, ki nas to zanima če bi se malo razpisali. Torej bimmercode predvsem expert mode. Se je kdo kaj igral kaj naštudiral? Tudi google je zelo slab na tem področju, trenutno iščem kako v NBT vklopit prikaz gretje zicev, neuspešno...
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 241
  • Avtomobil: 523i

Mene zanima recimo a se da da bi bili sprednji pdc senzorji skos aktivni. Ker je mal butast da se vklopjo samo ko das v rikverc.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik

Mene zanima recimo a se da da bi bili sprednji pdc senzorji skos aktivni. Ker je mal butast da se vklopjo samo ko das v rikverc.

Nimsš gumba za pdc pri menjalniku?
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja mam, tko kot najo vsi avti s pdcjem gumz za vklop izklop, sam ni glih najbolj elegantna resitev. Nissan, skoda isti letnik kot moj, oba mata to dost boljse reseno
Prikaži več možnosti

elmatador
elmatador
  • Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: F31

To sem imel tudi jaz na MB C klasi, ko si sel manj kot 20kmh se mi zdi, se je samo vklopilo. In odgovor za bmw je NE, ne da se tega sprogramirat! Mene tudi moti!
Prikaži več možnosti

bmwgavrin
bmwgavrin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 704
  • Avtomobil: BMW F31 M

Če prav razumum bi vi mel pod 20 na uro skoz na displeju park senzorje? Al kar skoz ko se vozite?
Spet Bayerische Motoren Werke AG :ok
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 188
  • Avtomobil: e91

Pa da mu na vsakekm semaforju mal zaigrajo
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 526

Da se vklopiti s testerjem...
Prikaži več možnosti

elmatador
elmatador
  • Uporabnik

Pa da mu na vsakekm semaforju mal zaigrajo

Ja, jaz bi imel tako, recimo pod 20kmh. In kaj je narobe? Imel sem v C klasi in ni prav nic motilo, ravno obratno.

Da se vklopiti s testerjem...

Jaz s Carlyjem nisem mogel vklopit oz. nisem najdu kje bi lahko...
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 526

Na g seriji mislim da lahko ze v idtive meniju to vklopis, jaz osebno sicer tega nebi vklapljal se mi zdi brezveze. Ce prides do tesnega prostora pac rocno vklopis...
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Če prav razumum bi vi mel pod 20 na uro skoz na displeju park senzorje? Al kar skoz ko se vozite?

Vecina ma tako. In ko se priblizas ze zelo blizu se vklopi. Jaz dnevno vklapljam s knofom, recimo ko parkiram pred hiso direkt z nosom naprej in je malo prostora in mora avto z nosom cist do fasade. Prav tako je fajn ko parkiras z nosom pred kak vecji robnik in vmes pozabis ko startas naprej. Situacij miljon kjer pride prav.
Bi blo pa leps tko k pr ostalih avtih k jih vozim kjer se avtomatsko vklopijo ko se priblizas oviri
Prikaži več možnosti

bmwgavrin
bmwgavrin

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem v mestu v koloni skoz piskal, prehod za pesce spet piskanje. v mojem primeru (povprečno hitrost ta mesec imam 27km/h) bi piskal v avtu ves čas. Ne verjamem da se drugot vkapla vsakič ko brzina pade pod 20 na uro.Mora bit še kak drug pogoj.

Prikaži več možnosti

audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik

Glede na več kot 100 nastavitev glede PDCja v expert modu, se pomoje da, sam kdo ve kaj vse to pomeni... A je kdo kaj česal po googlu a res ni nikjer kaksenga sheet-a kjer bi bilo cisto vse napisano? Aja pa drgač če kdo rabi bluetooth obdlink LX imam dva, res nora zadevca tale bimmercode.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem v mestu v koloni skoz piskal, prehod za pesce spet piskanje. v mojem primeru (povprečno hitrost ta mesec imam 27km/h) bi piskal v avtu ves čas. Ne verjamem da se drugot vkapla vsakič ko brzina pade pod 20 na uro.Mora bit še kak drug pogoj.

Nevem kaki so pogoji. Na oktaviji quasquaju in c5 lepo deluje - takrat ko nucas
Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

elmatador
elmatador
  • Uporabnik

A ti pescem ustavljas na pol metra? Na semaforjih isto?
Prikaži več možnosti

bmwgavrin
bmwgavrin

BMW fanatik

• Uporabnik

Jao. Sej oni skačejo okol avta. Vglavnem mrni se zdi ta tole je čist brez veze.

Pa sam še vprašanje, a ostali majo ločen vklop spredaj zadaj senzorje? Ker če maš pa še zadaj vkloplen potem pa bog pomagi. Kamera?
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce se teb zdi brezveze se ne pomeni da je. Potem nebi tega inzinirji razvijal. Seveda se loceno vklopi, je dovolj pametno nagruntan.
Men je sam bmwjeva resitev cudna in zastarela
Prikaži več možnosti

audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik

Zgrešil smo point te teme, če nekomu paše da se mu avtomatično priklopi ventilacija sedežev ko prdne, mu pač paše, 100 ljudi 100 čudi... Vprašanje je kako to skodirat Torej še enkrat poleg vseh klasičnih funkcij (video med vožnjo, start/stop, luči gor dol, welcome animacije...) kdo je kaj sprobal v expert mode ali našel kaj pametnega?
Prikaži več možnosti

elmatador
elmatador
  • Uporabnik

Jao. Sej oni skačejo okol avta. Vglavnem mrni se zdi ta tole je čist brez veze.
Pa sam še vprašanje, a ostali majo ločen vklop spredaj zadaj senzorje? Ker če maš pa še zadaj vkloplen potem pa bog pomagi. Kamera?

Pri MBju je piskalo neprekinjeno samo ene 2-3 sekunde, dovolj da opozori. Tudi ce so potem skakali okoli avta...
In ne, nimajo locen vklop spredaj zadaj...
Dobro nima veze zdej, ocitno jaz in se nekateri to pogresamo pri BMW. Je pa fajn pri BMW da je vsaj tipka za vklop senzorjev pri roki na sredinski kozoli in se ni treba stegovat nekam...
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 861
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Pri novem

Nevem kaki so pogoji. Na oktaviji quasquaju in c5 lepo deluje - takrat ko nucas

Ravno to sem mislil napisat. Pri Touranu se prižge spredaj ko potrebuješ. Ima pa nekako sprogramirano da ne teži skos ko voziš.
Smo pa ravno zaradi PDCja dobili prvi vpoklic za update infotainmenta. Po nakupu je malo blesavo delalo in se res pri parkiranju ni vklopil vedno ko bi rabil.
Prikaži več možnosti