Skoči na vsebino

F3x kodiranje od A do Ž

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
94 odgovorov v temi
Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 497
  • Avtomobil: 523i

Golica? Pa to so osnovne stvari,ki so ze doplacane, halo??!!

Avto ma biznis navigacijo pa blutut povezljivost. Dfcq bi mogu se doplacat??
To da rds ne prikazuje izvajalcev na radiju v avtu letnik 2014 sploh nam omenjal...
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 779
  • Avtomobil: F31 320d

Jah, če ne delajo očitno niso doplačane...

V mojem avtu, isti letnik in praktično isti "model", vse omenjeno deluje brez težav (tud imena izvajalcev preko RDS).

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

No sej toj zalostn kaj mors doplacevat...
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 313
  • Avtomobil: OOOO

Biznis navi +bluetooth jih ima 80% na nemskem trgu. Vecina jih sploh ne oznaci da ima navi.

Kakorkoli. Da sem v F22 najdel vso opremo, katero sem zelel, sem skoraj doktoriral v iskanju. Pri F34 je bistveno lazje
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 373
  • Avtomobil: e91

kupiš najcenejši avto na netu in pol jamraš da nima opreme  :crazy  :crazy

bi dal 2 violici več pa bi imel še to zraven.

No ali pa Laguna 2008....

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj ima opremo, sam deluje ne. Al kako si vi predstavljate, da doplacas blutut pol pa se enkrat doplacas blutut? A rds predvajanje je oprema? Ja je ja, v hondi 2004 letnik.
Moj je bil po fakturi par stotakov pod 50 jurjev v belgiji 2014 (aktiven bixenon,avtomatski dolgi snop, biznis navigacija+bt+usb vmesnik, vlecna kljuka, usnje, ambientalna osvetlitev, led osvetlitev kufra, osvetljitev zunanjih kljuk, dig avt klima, tempomat z zaviranjem,zaznava pescev, elektricna prtljazna vrata,alu paket letvic,sebzor za dez2x pdc, avto alarm.

Torej more bit 100 da ni gol al kako?
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 373
  • Avtomobil: e91

Majaster, danes ce nimas gli glave sam zaradi frizure lahko vso opremo preveris z dvemi kliki na netu. Seveda pa je za svojo nesposobnost najlazje vse ostale krivit..
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

A res? Dej razloz ti men z dvema klikoma kako ves da ti ali ti ne predvaja rdsa ali pa muzike preko btja. Glede na to da je en kup tem odprtih na te dve temi v tujih forumih si ocitno samo ti tok superioren in mas doktorat iz opreme bmwhev, mi ostali povprecni uporabniki pa zal ne in se ti klanjamo
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik

Ni glih raketna znanost ugotovit...

Če ima avto opremo 6NS, 6NL ali 6NK, potem imaš možnost predvajat audio, če imaš "samo" 6NH, potem nimaš.

V nekaterih primerih se da 6NH skodirat v 6NS.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

In to vesta pomoje tocno ti pa Ily. Res, povprecen uporabnik bo to vedu... C'mon

Drugace pa hvala za info
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik

Jest sem poguglal... vzel mi je točno 2 google searchea.

Prikaži več možnosti
    • fp4492 in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

A res? Dej razloz ti men z dvema klikoma kako ves da ti ali ti ne predvaja rdsa ali pa muzike preko btja. Glede na to da je en kup tem odprtih na te dve temi v tujih forumih si ocitno samo ti tok superioren in mas doktorat iz opreme bmwhev, mi ostali povprecni uporabniki pa zal ne in se ti klanjamo

Ko sem zacel kupovat avto, sem prvo pogledal kaj majo najdrazji tega letnika in kilometrov. In valda mi je v oci padlo marsikaj.
Ce v vin decoder ruknes sasijo, vse lepo izpise. Moja ideja je bila (navajam spodaj en primer), da si mora vsak razjasnit kaj je njemu pomembno. No in tako sem sam mislil, da je ful pomembno met lane asist, pa zaviranje v sili in airbag v haubi v primeru trka s pescem. Dokler nisem skapiral da je prava stvar active cruise control, vse ostalo na tem podrocju je bullshit. Torej oznaka drive asist al kaj je recimo. Marsikaj marsikatera znamka proda s primernim marketingom brez uporabne funkcije.

In se in se bi lahko nasteval o tem kar meni ni bilo pomembno. Po drugi strani pa je bilo ogromno stvari, ki so se mi zdele pomembne. To da mi vibrira volan ce grem cez crto je zanimivo 3x, potem je annoying. Da ti ga pa sredi zime greje na -15 je sigurno bolj dobrodoslo. Tako da poleg opreme je dobro se kaksen youtube pogledat, ce ze v praksi ni mozno preizkusit.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Men se zdi rds tekst pa predvajanje prek btja neki samoumevnega, ker to poznamo zadnjih xxx let in se mi ni zdel to sploh vprasanje a ma al nima ker sem imel kup drugih vozil nizjega ranga ki to majo.
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Men se zdi rds tekst pa predvajanje prek btja neki samoumevnega, ker to poznamo zadnjih xxx let in se mi ni zdel to sploh vprasanje a ma al nima ker sem imel kup drugih vozil nizjega ranga ki to majo.

Men se je tudi zdelo, da ce imam v opremi drive asist, da to dejansko je kaj od tega. Pa je eno navadno sranje brez pomena, ki deluje preko kamere samo in ne radarja.

Point mojega posta je bil ravno to. Ce pogledas par youtuberjev z izkusnjami se hitro izcimi kaj si zelis met v avtu in potem z vindecoderjem locis plevel od zrna. Zal je vedno bilo tako, da so premium avti imeli ogromno opreme samo po narocilu in je zato veliko samoumevnega treba doplacati, pri rabljenem avtu pa preveriti da res ima ;)
Prikaži več možnosti

audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: Bmw e91 320d, Bmw F31

Je kdo kaj "expertiral" in pogruntal kaj novega. Jaz sem si med drugim vklopil animacijo za cirkulacija zraka, kjer animiria vstopa zraka z opisom med preklapjanjem gumba za cirkulacijo. Žal delujo samo v angleščini, v slo so namesto besed krice krace, zanimiva zadeva ampak za nas neuporabna... Malo bolj zanimiva xdrive in kompas

Pripete slike za predogled

• IMG_20191222_193544.jpg
Prikaži več možnosti

Jerry123
Jerry123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25

Je mogoče že kdo decodiral The Apple CarPlay® Preparation, ki v bmw CD trgovini stane 300 eur? 

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 031
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Ko sem kupoval prvega bmwja, se je meni tudi zdelo samoumevno, da ima preklop zadnjih sedežev, kot ga je imela 101-ka iz katere sem prešaltal na e46. Pa tega ni bilo in sem komaj pozneje, ko sem začel malo študirat dodatno opremo, ugotovil, da je to serijsko pri coupejih, pri limuzinah pa doplačilo. J**i ga, na napakah se učimo, pa zato še ne krivim firme ampak sebe, ker se nisem prej pozanimal :) Zato pa sem toliko bolj pazil na naslednjih dveh.

p.s.: Sem zdaj po 3 letih poskusil preko BTja predvajat muziko in izpiše ime izvajalca in pesem (nisem pa tega še nikoli prej uporabil...), telefoni pa gredo 4 priklopit (professional navi).

Prikaži več možnosti

hojnikb
hojnikb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66
  • Avtomobil: F30 13' 318d

Ko sem kupoval prvega bmwja, se je meni tudi zdelo samoumevno, da ima preklop zadnjih sedežev, kot ga je imela 101-ka iz katere sem prešaltal na e46. Pa tega ni bilo in sem komaj pozneje, ko sem začel malo študirat dodatno opremo, ugotovil, da je to serijsko pri coupejih, pri limuzinah pa doplačilo. J**i ga, na napakah se učimo, pa zato še ne krivim firme ampak sebe, ker se nisem prej pozanimal :) Zato pa sem toliko bolj pazil na naslednjih dveh.

p.s.: Sem zdaj po 3 letih poskusil preko BTja predvajat muziko in izpiše ime izvajalca in pesem (nisem pa tega še nikoli prej uporabil...), telefoni pa gredo 4 priklopit (professional navi).

enako tukaj. Na F30 sn tut mislu da je to serijska oprema (se vsaka druga limuzina prej je mi je to mela) ampak hladen tus, k hocem nekaj noter dat  :confused

Live and learn.

Ce mas 2014 letnik, zna bit, da mas ze NBT navigacijo, kar se pa da skodirat (za predvajanje muske preko bluetooth rabis enhanced bluetooth opcijo sicer).

Pri CIC navigaciji rabis pa combox, ce tega nimas, potem ne gre.

Taka bolj pocen opcija je sicer tudi, da telefon z kaksno aplikacijo prisilis, da predvaja musko kot telefonski klic, to potem deluje, ampak kvaliteta ni na nivoju. Se bolj splaca potem vtaknet usb noter.

In to vesta pomoje tocno ti pa Ily. Res, povprecen uporabnik bo to vedu... C'mon

Drugace pa hvala za info

Bi bil presenecen, kaksna oprema je za doplacilo in ni navoljo standard, sploh ko se pomikas nizje po lestvici. Nekateri avti se danes ne pridejo standardno z klimo npr.

BMW 318d 13' F30

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 848
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Kateri kitajski "OBD2 Adapter" se splača kupiti za F30/31 LCI (2015+) ? npr za vklop funkcij "video med voznjo / iz USB, start/stop spomin, kompas v iDrive..." ?

Predvidevam, da za odklep apple carplay so pa potrebna druga orodja ?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 882
  • Avtomobil: BMW logicno

Greš k nekomu, ki ima Carly a pa uredita .....

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.