Skoči na vsebino

K: E92 325/330/335i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
41 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 118

Kupim e92 coupe, najraje 330 - N52 motor, pogojno 325 ali 335. Obvezno sportni sedezi, usnje ni pogoj, brez navi enote. Se ne mudi z nakupom. Lepo ohranjen, sproti vzdrzevan, praske in kaksna buska ne motijo. :)

Naj nima prav veliko prevozenih, ker ga ne bom imel v vitrini ampak bo pridno nabiral kilometre.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Primer nekaj taksnega, vsecna notranjost in barve, brez navigacije. Ampak zaradi pomanjkanja ponudbe sem odprt.

https://www.autoscou...082b8?cldtidx=3

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 583
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Kupim e92 coupe, najraje 330 - N52 motor, pogojno 325 ali 335. Obvezno sportni sedezi, usnje ni pogoj, brez navi enote. Se ne mudi z nakupom. Lepo ohranjen, sproti vzdrzevan, praske in kaksna buska ne motijo. :)

Naj nima prav veliko prevozenih, ker ga ne bom imel v vitrini ampak bo pridno nabiral kilometre.

Ga ima DJFalco za prodati, 325, lepega.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne najdem oglasa. Je pa tako, da je top izbira 330i, 272KM, coupe. Vse ostalo sem toliko bolj kriticen do opreme in ohranjenosti. Odpadejo pa vsi stirivaljniki in 4 vratni avtomobili. Kaksen exoticen karavan morda. :)

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 485
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Enake-podobne zahteve kot sem imel jaz, e92, bencinar šestak, športni sedeži. Za ostalo mi je bilo pa vseeno. :)
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja pomojem je sedaj pravi cas, da najdes se ok ohranjeno za normalno ceno. Model bo sel pocasi v zgodovino in kot poslednji mohikanec postal rariteta. Drugace ga bom pa uvozil. Katastrofa kam je bmw prisel, za 10-15 jurjev dobis f30 pa vse vstopni dizli z nikakvo opremo in grso notranjostjo, vsi karavani. Bljak. Ce je bencinar pa trivaljnik. Lepo prosim. :-D

Kako si zadovoljen s 25tko?

Urejal jjjernej, 26.10.2019, 18:30.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 643
  • Avtomobil: /

https://www.avto.net...serija 3: 325xi

Ugoden, jaz bi pohitel, ker prodajalcu sigurno telefon pregoreva :).

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 860
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

10 na dan odzene kupca stran.
Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Pojma nimaš, če ima pa ročno klimo... Veš kako je to redko v e92! :crazy  :beer

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja pomojem je sedaj pravi cas, da najdes se ok ohranjeno za normalno ceno. Model bo sel pocasi v zgodovino in kot poslednji mohikanec postal rariteta. Drugace ga bom pa uvozil. Katastrofa kam je bmw prisel, za 10-15 jurjev dobis f30 pa vse vstopni dizli z nikakvo opremo in grso notranjostjo, vsi karavani. Bljak. Ce je bencinar pa trivaljnik. Lepo prosim. :-D

Kako si zadovoljen s 25tko?

Kot veš sem pred njim imel mk7 Gti. No hitro sem ugotovil da nimam rad toliko denarja v avtomobilu in da so mi bolj všeč starejši atmosferci. Najprej je bila ideja o enem 16v It oldiju, gtv, 124... No potem se preizkusil kup alf in se totalno zagrel za novejšo gtv 2.0 v6 turbo, ja vem ni atmosferc vendar mi je bil všeč koncept coupeja in v6 motorja. No zadevo sem preizkusil in sem ugotovil da med nama ni kemije. Istočasno se je pa takrat na netu pojavila moja bivša e46 323ci, komaj sem se zadrževal da nisem poklical forumaša in šel po njo. No polna glava vsega in moja službena pot v Koper, se peljem pred Postojno in pred mano ena lepa e92... to je to sem si rekel. E 92 sem dobro poznal saj jo je imel pred leti svak (5 let), sicer 320d pa dobro...kako se pelje sem dobro vedel... 

Z e92 sem totalno zadovoljen, napram Gti-ju ne gre nikamor, kar mi je v bistvu všeč da ne rabim toliko merkat števca. Teden dni sem se jo učil vozit, če ima GTI turbo luknjo v spodnjih obratih, ima 25i Grand Canyon pod 4k obratov. Zadeva se zadovoljivo premika, porabi mi med 10-12 litri (ja pri meni ob vsaki vožnji in segretem motorju kazalec obratov doseže rdeče polje), to je pa to. V 4k km še nisem dolival nič olja, tako da mislim da sem zmagal. Avto bo ostal pri bajti, saj mi trenutno ni nič drugega zanimivega. Dobrih 200hp imam dovolj, karoserija-oblika mi je bomba, rwd imam, atmosferskega šestaka tudi... to je to. Malo jo počasi dodelujem, v notranjosti sem vse lučke dal v led, osvetlitev tablice , pa angels eyes tudi vendar sem vrgel nazaj dal navadne žarnice ker so mi lepše. Zdaj sem še nabavil m vzmeti, bilstein b4, distančnike 15 mm, dal preobleči volan v stilu m3, menjal prestavno ročico za krajšo... Pač ga dodelujem po svojem okusu, imam pa popolnoma vse originalne dele doma na polici, prav tako ne predelujem ničesar kar ne bi mogel povrniti v tovarniško stanje. To je to, neko igračo mora imet taprav dec ki se ne boji šraufncigra.  :-D

Prikaži več možnosti
    • Davidf1, bpavsic, jjjernej in 2 ostalim je všeč

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net...serija 3: 330xi

Tole je pa zanimiv primerek, ce seveda ni prezvecen?

Ajde X je, ampak E92 rwd itak nima spere, tako da ni lih neki razlike :).

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net...serija 3: 330xi

Tole je pa zanimiv primerek, ce seveda ni prezvecen?

Ajde X je, ampak E92 rwd itak nima spere, tako da ni lih neki razlike :).

Avto je videt lep in dober, vendar ni e92. Jbga.
Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za lep opis. Sem vozil golfa gti, imam civica type r, ki ga moras pognati nad 4krpm, da se zbudi. Problem hatchbackov je, da goljufajo konje skozi slabo zvocno izolacijo, pretirano odzivnostjo, da ima clovek obcutek, da vozi m3. Ampak ok tisto je drug svet.
Ravno zato mi je 25tica zelo na meji in si jo nekako ne zelim. E92 je tak gliser na cesti, dovolj playboya in sportnika obenem, Ampak z vsaj 30, 35 motorjem.
Ne maram x drivea, niti gledati ne grem. Tukaj so bolj custva v igri. Kot pravis bavarec, oblika. Zna biti tole vecja rariteta in legenda kot kaksen 135.

Sem potrpezljiv. :)

25ix ni ne tic ne mis. Pa ene sedem jurjev predrag. Gledamo in iscemo klasike, ki bodo to postale.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole je 100x boljša ideja kot kar ti iščeš:

https://www.avto.net...ffa. short s...

Prikaži več možnosti

MihaJ
MihaJ

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 547
  • Avtomobil: 3ka

25ix iz a.neta ima 3.0 motor z 218 km. DO polnih 272 km mu manjka samo sesalni kolekto in remap, cca 1500 € stroška, guglaj Mosselman N53.

Je pa X, kar ni tako dobrodošlo.

Tisti 135 z neta je dober videt, ampak ima vse težave N53 plus turbine in ostala jajca.

Pa tudi sicer, čez atmosferca ga ni, pa ima lahko drugi 6 turbin...

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 473

Se strinjam da saj 330i,jaz bi mel tudi 330d,ali pa oba 335...

Sam sorry brez navija je pa totalno prazna notranjost,pa še težje ga prodaš,če je brez...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 860
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Navi je zadnja stvar, ki jo gledas, ko isces tak avto :ok
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 158
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Čakaj, a se ne otepaš punc že zdaj? :skrbast

Kako to, da boš kupil tako pozerski avto? Deficit? :ok2

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 473

Tebi ja,meni ne,je pa v večini primerov itak logično da ima taka motorozacija,saj business notri...

Recimo pri F10/11 mi je mala navi enostavno neprebavljiva....

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Čakaj, a se ne otepaš punc že zdaj? :skrbast

Kako to, da boš kupil tako pozerski avto? Deficit? :ok2

Bom kar obema s PICem odgovoril. Gre predvsem za to, da mi biznis ne dovoljuje vec pretiranega izzivljanja s hondo type r. Ceprav ji cisto nic ne manjka in jo bom obdrzal. Hvala. :)  Hoces, noces je status pogojen z dolocenimi dejavniki in trojka coupe, sestvaljni bencinar s 300KM je dovolj vozila, da je hkrati relativno eroticno in agilno za vsak dan. Enica je premalo, verjamem, da je 135i sneta sekira! Petica prevec pleha. Ker sem samski, vrh glave dovolj. :)

Gerchy, ce nisi porocen imas punc povsod kolikor hoces. Ce razumes malo igre, nisi couch potato plus dober avto vseeno pomaga h koncni sliki. Zadnje case se precej zadrzujem v lounge klubih in priznam, da je smesno odpeljati dekle s hondo. :blackeye

Ko je kriza za spotoma, imas pa na vaskih veselicah toliko, da se jih z metlo otepas. Mislim dejaven sem povsod. Odvisno od pocutja. Lahko se dogovorimo kdaj. Dva, trije max :)

Tocno tako, poleg tega je navi na vsakem iphoneu ali androidu boljsa izbira kot kockasta grafika na vgrajenih navigacijah. Pri pravem avtu radia itak ne uporabljas.

Urejal jjjernej, 28.10.2019, 19:41.

Prikaži več možnosti