Skoči na vsebino

K: E92 325/330/335i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
41 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 118

Malo komentiranja. Zelo lep primerek, razen dodatno zatemnjena stekla zadaj in bez notranjosti z navi enoto in arrrrghhhhh srebrnimi letvicami. Pozna kdo?

https://www.avto.net...asp?id=14726563

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 684
  • Avtomobil: E46 320Ci

Malo komentiranja. Zelo lep primerek, razen dodatno zatemnjena stekla zadaj in bez notranjosti z navi enoto in arrrrghhhhh srebrnimi letvicami. Pozna kdo?

Kaj pa je problem z navi, saj si lahko daš notri kitajski android ali nekaj, pa boš mel bluetooth muziko vsaj.

Jaz bi vzel navi samo zato ker izgleda lepše dashboard, brez navi je tako pusto in čudno, kot da nekaj manjka.

Urejal Maticb, 28.10.2019, 19:52.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 158
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Bom kar obema s PICem odgovoril. Gre predvsem za to, da mi biznis ne dovoljuje vec pretiranega izzivljanja s hondo type r. Ceprav ji cisto nic ne manjka in jo bom obdrzal. Hvala.  :)  Hoces, noces je status pogojen z dolocenimi dejavniki in trojka coupe, sestvaljni bencinar s 300KM je dovolj vozila, da je hkrati relativno eroticno in agilno za vsak dan. Enica je premalo, verjamem, da je 135i sneta sekira! Petica prevec pleha. Ker sem samski, vrh glave dovolj.  :)

Gerchy, ce nisi porocen imas punc povsod kolikor hoces. Ce razumes malo igre, nisi couch potato plus dober avto vseeno pomaga h koncni sliki. Zadnje case se precej zadrzujem v lounge klubih in priznam, da je smesno odpeljati dekle s hondo.  :blackeye

Ko je kriza za spotoma, imas pa na vaskih veselicah toliko, da se jih z metlo otepas. Mislim dejaven sem povsod. Odvisno od pocutja. Lahko se dogovorimo kdaj. Dva, trije max  :)

Saj zato!

Ker jih je povsod kolikor hočeš, jih bo zdaj še več. Še tiste naivne, ki ne vedo, da je to 15 let star model.  :skrbast

Drugače pa hvala lepa, kar uživaj, najbrž si (pre)mlad skočil v zakonski stan, pa je treba zdaj nadoknaditi. :ok2

Morda še nasvet: dobro stestiraj E92, ker ima tako audijevsko visoka stranska okna. Navigacija je pa res odveč, tista grba na sredini je lahko moteča.  :laugh

Urejal gerchy, 28.10.2019, 20:23.
Dodal pomembno opazko! :D

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 188
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ne vem zakaj ne gres tega pogledat. Navi bi razumel da te moti da ga ni ampak da je pa da te moti?? Sej ne rabis uporabljat navigacije.

Pa vprasanje je kaj isces, sicer je 330ci puna kapa ampak 335ci je drug svet..posebej z malo dodelavami ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 643
  • Avtomobil: /

Je le avtor teme prisel v pameti, da honda ni za take kalibre kot smo na bmw forumu :).

Jaz jih furam okol v 20 let stari e46, pa jo vse pohvalijo :D.

Je pa tudi res da sem visok, lep, temnolas, pameten in s smislom za humor, tako da avto mogoce ne igra vloge :).
Prikaži več možnosti
    • Maticb je všeč

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 997
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Kaj pa kakšna 6ka? Zdej jih je veliko naprodaj
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 860
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Tale je kar zanimiv ja.

Je pa res vprasanje kaj je dolgorocno bolj zanimivo, zadnji orng atmosferc, al prvi orng turbak? :ok2
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 583
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Drugi lastnik tega je bil moj kolega, kupljen 2010 leta z nekje 20 ali 30k km od prvega lastnika, ki je bil nekje iz Dolenjske. Prodan z nekje 100-120k leta 2016. Takrat je bil v prvi barvi, edino platišča so bila barvana na novo v njegovem lastništvu. Kaj se je pa potem dogajalo z avtom pa ne vem, ko ga je imel on je bil res lep.

lp,m

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 061
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Je le avtor teme prisel v pameti, da honda ni za take kalibre kot smo na bmw forumu :).

Je pa tudi res da sem visok, lep, temnolas, pameten in s smislom za humor, tako da avto mogoce ne igra vloge :).

Kaj se je zgodilo pa s tisto ki je bila včasih s tabo, a si jo pustil v Tanzaniji?

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Ah jebiga se zmeraj 20 let star bmw bolj vzge kot plasticna honda. :lmaopa se lep nisem tako kot ti tako, da kompenziram. Hec fantje. Jerry imam sedaj toliko bivsih. V bistvu sploh niso bivse, ker ne iscem nic resnega. Scasoma se vprasas zakaj, kaj ti nudijo in ce je vredno. Je za enkrat, dvakrat zato se niso bivse, afere, pravzaprav noro pase menjavati ampak pustimo to, avto iscem. 

Kaj pa kakšna 6ka? Zdej jih je veliko naprodaj

Sestice so predrage za vzdrzevanje in dokler gre samo za gorivo ni problema, ko zacne crkovati vse po vrsti pa hvala lepa.

Imas prav gerchy, premlad. Pravzarap pred 30 letom odsvetujem vsakemu dedcu.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry imam sedaj toliko bivsih. V bistvu sploh niso bivse, ker ne iscem nic resnega. Scasoma se vprasas zakaj, kaj ti nudijo in ce je vredno. Je za enkrat, dvakrat zato se niso bivse, afere, pravzaprav noro pase menjavati ampak pustimo to, avto iscem. 

Khm, vprašanje je bilo namenjeno PIC-u...  :ok2

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem vajen vprasanj, kje je una, kje je tretja, enostavno pozabim in spregledam.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 902
  • Avtomobil: new age e39

Kaj je to lounge klub? Una rec na Brniku ce mas dovolj milj?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • Jure24 in PIC uporabnikom je všeč to sporočilo

PROUDTIC
PROUDTIC

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 46
  • Avtomobil: BWM F10 530d

Ta avto sem si jaz lastil leta 2016 in  z njim prevozil od cca 107.000 do cca 135.000 km. kilometri so bili realni, bil je v prvi barvi, jaz sem potem barval oba blatnika in sprednji odbijač.  Pvi lastnik je bil in NM, potem je bil avto na Koroškem, jaz sem bil realno tretji lastnik. Prodal sem ga v Postojno. Kaj so tam delali z motorjem ne vem, ker je potrgalo vijake na oljni pumpi in jih razmetalo po karterju tako da je bil potem motor zunaj in popravljen

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 923
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Imas prav gerchy, premlad. Pravzarap pred 30 letom odsvetujem vsakemu dedcu.

Oprosti ker bo še offtopic, a nisi imel ti že otrok?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sem vajen vprasanj, kje je una, kje je tretja, enostavno pozabim in spregledam.

Ti si, PIC pa očitno ni, ker ne odgovarja  :laugh

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 436

Pozna kdo tega amerikanca?
https://www.avto.net... 3: 335i Cabrio
Je res tolk slab, ker se že dolgo prodaja?
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 922
  • Avtomobil: prdalica

Poklici Molka ce ti kaj pove. Nekaj je sigurno narobe bilo ker je avto bil v 30kkm 4x pri njemu

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: 1er

Poklici Molka ce ti kaj pove. Nekaj je sigurno narobe bilo ker je avto bil v 30kkm 4x pri njemu

2x oljni, sprednje bremze in zavorna... kaj je tu narobe?

lpS

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Če je servisiran pri Molku je to samo velik plus, ne minus.

Prikaži več možnosti