Skoči na vsebino

P: VW Passat 1.9 TDI Variant 2008

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
38 odgovorov v temi
Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 523

Zakaj potem prodajate? Tega res ne razumem. Jaz če se odločim nekaj prodat, to pač prodam. Za ceno, ki je pač v tistem trenutku ponujena. E39 sem prodal za dobra 2 jurja. Pa še vedno mislim, da je bila boljša od večine, ki se jih trenutno prodaja. Prodal nisem edino picassoja, ker sem vmes ugotovil, da ga potrebujem. Mene oglas z napisanim, da če se proda se, če ne bo...(100 različnih stavkom) mine takoj. Ne mislim nič slabega, ampak to neko tipanje mi je res mimo. Pa še nekako razumem, če gre za neko specifično zadevo.

Eni kupimo zadevo po xx ceni hlrayi uporabljas in probas se malo zasluziti za zraven, kje je tukaj problem... ce na vsakem avtu naredis 500€ pa je super pa 3krat na let to naredis pa imas lustn tedn dopusta
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 015
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

To čist razumem. Pa je treba pisat zraven še en kup trapastih stvari. Nastavi cenonin se je drži. Če ne boš zdajle prodal z ničlo, boš pa čez pol leta z 500 minusa.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 473

To čist razumem. Pa je treba pisat zraven še en kup trapastih stvari. Nastavi cenonin se je drži. Če ne boš zdajle prodal z ničlo, boš pa čez pol leta z 500 minusa.

Eni mislijo da je njihovih 100€ vredno več,kot od ostalih.. :ok2

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 907
  • Avtomobil: star Bmw

Moral bi lepo napisat:
Prodam passata, ki sem ga kupil pred enim tednon za 9000. Sem ga opral, očistil in zamenjal dotrajane stvari in prodam za 11000.
Ker me pokliče za zadnjo ceno mu rečem 10000 in to je to. Moj zaslužek je 500eur in kupci bi potem navdušeni stali v vrsti.
Aja, zdajle vidim, da je cena polovična.
Kaj so tak poceni ti nemški avti?
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 853

Moral bi lepo napisat:
Prodam passata, ki sem ga kupil pred enim tednon za 9000. Sem ga opral, očistil in zamenjal dotrajane stvari in prodam za 11000.
Ker me pokliče za zadnjo ceno mu rečem 10000 in to je to. Moj zaslužek je 500eur in kupci bi potem navdušeni stali v vrsti.
Aja, zdajle vidim, da je cena polovična.
Kaj so tak poceni ti nemški avti?

To ma Veloce posebno akcijo ta vikend. Hitro kupit! Pol bo spet 10.000 EUR.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 293
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Meni se pa zdi logična izjava. Če se proda, se, če ne pa ostane doma. Ker če se dejansko ne proda, bo res ostal doma. Kje pa? Pri sosedu. Ne dam ga za vsako ceno. To hočem reči. Briga me kaj si mislite tisti ki ga ne mislite kupit. Jaz vem da je avto dober in vreden svoje cene. In me sploh ne zanima al ga prodajam en mesec al pa pol leta. Prodajam ga in med tem uporabljam. Torej win win situacija zame. Avto je poservisiran in brezhiben.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 685
  • Avtomobil: BMW

To ma Veloce posebno akcijo ta vikend. Hitro kupit! Pol bo spet 10.000 EUR.

Vsi imate te možnosti..če ma človk veselje to delat in mu je spotoma to hobi, zakaj pa ne.

Ni pa to za vsakega hobi-biznis, včasih je + včaish - en kp živcev, časa..drugi pa spet odstejejo 1000€ več in se nejebejo s tem.

Treba je ločit med dobrim in slabim preprodajalcem. Dober kupi dober avto in ima nekaj malega zaslužka, slab pa pobere vse in hoče met 1000 na avtu.
Prikaži več možnosti
    • BISSON in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 150
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Treba je ločit med dobrim in slabim preprodajalcem.

Kako preprosto, ampak povej mi, kako naj ločim med njima, zaupaj skrivnost... :jok

Po telefonu,"avto je notri kot nov, vozila ga je starejša gospa"....pridem na ogled, volan spraskan grobo, gumbi na volanu uničeni ,alu letvica na vratih 1000 majhnih luknjic od ure in prstana, prestavna ročica zdrgnjena do gole plastike, do o mastnih sedežih ne govorim, pa pravi , da ga je imela samo za trgovino in včasih v službo... :crazy

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 861
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Heh ne vem kako ti izbiraš avte, ki so potencialni nakup ampak jaz sem mogoče parkrat  resno šel na ogled in avta nisem kupil.

Pri dilerju bi kupil samo nekaj iz uvoza kar ima zraven neke papirje o km, licitaciji... Kar je preprodajanja znotraj SLO je itak manipulacija z zgonjenimi jajci. Zraven pa zgodbe 1.lastnik zdravnik/zobar/gospa ( v resnici 5.ti)... pa razne takšne in drugačne zgodbe.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 118

Med dobrimi in slabimi prodajalci je treba znat brat med vrsticami in se povabiti k njemu. Pogledas kako zivi, stanje trenutnega avtomobila, morebitne zene, otrok, kje dela... Neverbalna govorica. Jerry lepo razlozil ene parkrat ampak deci ste trdoglavi,da ni res. Pri povprecnih je res bolje,da s seboj vzamete zeno, punco,.. so rojene za medvrsticno sporazumevanje
Je pa pri veloceju glede na zgodovino na forumu malce tezko pricakovati, da bo kupoval zjebane primerke, za silo poklepal in prodajal kot prvi lastnik ali ker kupuje nepremicnino.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko sem prodajal Golfa je prišel en mladec z očetom in je na vsak način hotel avto vzet. Oče mu je pravil, naj bo previden. Ko sem to videl, sem potegnil z očetom.  Sam sem mu rekel, naj dobro premisli. Avto lahko pride še vedno iskat kakšen drugi dan. Naj pogleda še kakšnega in se potem odloči. In res je bilo tako. Zadovoljen sem bil, ko sta šla. Torej nisem hotel za vsako ceno prodat avta. Nato je čez en teden bil prodan drugemu sicer. Nisem noben grebator in nočem nobenega nafrknit. Povem vse. Ima to in ono prasko, to je za poštimat. Ampak avto je mehansko OK in mu ne manjka nič. Pejdi se peljat. Če ti ustreza, vzemi. Praske so drugotnega pomena pri tako starem avtu. Celo sam sem predlagal, da gremo na tehnične preglede in ga pogledamo spodaj. 

Vsi, ki so kupili avte od mene so zadovoljni. Niti en sam me ni do zdej poklical in mi podal kakšno reklamacijo. Vsakemu rečem, naj se sam odloči glede na videno in povedano, ker potem ni več je blo to ali ono. Še napišemo vedno na en list zraven vse, tako da je vse jasno črno na belem.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, Donki kong in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

morebitne zene, 

Hm, torej tudi zeno prodajalca je treba stestirat pred nakupom?  :sex  :sex

Sam na tem forumu pa res preberes svasta.

Ko sem prodajal Golfa je prišel en mladec z očetom in je na vsak način hotel avto vzet. Oče mu je pravil, naj bo previden. Ko sem to videl, sem potegnil z očetom.  Sam sem mu rekel, naj dobro premisli. Avto lahko pride še vedno iskat kakšen drugi dan. Naj pogleda še kakšnega in se potem odloči. In res je bilo tako. Zadovoljen sem bil, ko sta šla. Torej nisem hotel za vsako ceno prodat avta. Nato je čez en teden bil prodan drugemu sicer. Nisem noben grebator in nočem nobenega nafrknit. Povem vse. Ima to in ono prasko, to je za poštimat. Ampak avto je mehansko OK in mu ne manjka nič. Pejdi se peljat. Če ti ustreza, vzemi. Praske so drugotnega pomena pri tako starem avtu. Celo sam sem predlagal, da gremo na tehnične preglede in ga pogledamo spodaj. 

Vsi, ki so kupili avte od mene so zadovoljni. Niti en sam me ni do zdej poklical in mi podal kakšno reklamacijo. Vsakemu rečem, naj se sam odloči glede na videno in povedano, ker potem ni več je blo to ali ono. Še napišemo vedno na en list zraven vse, tako da je vse jasno črno na belem.

Jaz verjamem, da si dober diler. Ni panike tle.

Jaz ti "zamerim" samo, da ne prodajas kaksne zanimive BMWje. :)

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 005

Moj frend je zobar, super bajta, 3 otroc, zena vsak teden pri kozmeticarki, sam avta pa tud zastonj ne maram od njega. Tko da ni vse v videzu. On nikol ne pelje avta na servis, kupi vedno novega audija, vozi 2-3 leta in proda. Tud olja ne da zamenjat. Prisezem tip je res mal poseben
Prikaži več možnosti
    • bimmer 5 je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Moj frend je zobar, super bajta, 3 otroc, zena vsak teden pri kozmeticarki, sam avta pa tud zastonj ne maram od njega. Tko da ni vse v videzu. On nikol ne pelje avta na servis, kupi vedno novega audija, vozi 2-3 leta in proda. Tud olja ne da zamenjat. Prisezem tip je res mal poseben

Sicer verjamem da taki tipi obstajajo. Ampak kako pa je z garancijami? 

Prikaži več možnosti

bimmer 5
bimmer 5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 823
  • Avtomobil: Bmw 528ia,VW Passat BMT

Bimmerji :-D

Veloce, oprosti prispevek je bil namenjen v moj oglas

Bimmer 5

Urejal bimmer 5, 04.11.2019, 10:12.

Stairway to heaven!
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ni panike! :ok

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 005

Sicer verjamem da taki tipi obstajajo. Ampak kako pa je z garancijami?

2 leti nic ne crkne, vsaj do zdej mu ni...

Edin pred leti mu je en subaru zaribal, ker je naredil 75kkm brez menjave olja in je bil motor ze cist suh na koncu.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Dvigam in nižam

Cena 4650 eur.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

veloce