Skoči na vsebino

2007 E60 530d space-grey metalic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
47 odgovorov v temi
BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 841
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Komfort sedezi iz blaga, to obstaja?

Usnje :D. Če so hlajeni je idealno.
Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 523

Usnje :D. Če so hlajeni je idealno.

Hja se strinjam, samo jaz 1000% nebom sel komplet notranjosti menjavat... tako da mi ostanejo sam sportni sedezi
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 463
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Zelo lep in originalen, jaz ne bi dajal M odbijačev gor, obdrži ga v originalnem stanju.

Tudi jaz sem enakega mnenja. :ok

Vidim da nisem edini ki ga moti slaba jakost aux-a, kako bi lahko ojacal zvok na auxu?

Se da kodirati da preko Bluetootha predvajas muziko?

Da se v dolocenih primerih dvigniti gain s kodiranjem.

BT stream v E60 v originalu na pre-faceliftu ni bilo.

Komfort sedezi iz blaga, to obstaja?

Nisem ziher (bi rekel, da ne), ampak - zakaj blago? Lazje se umaze, tezje ocisti, to, da je usnje pozimi hladno in poleti vroce pa tudi forsirajo povecini tisti, ki ga nikoli niso imeli... Jaz ne grem vec z usnja - pa nimam hlajenega! :ok

Aja, ce bi menjeval sedeze, bi tudi jaz iskal komfortne.

Urejal zok, 31.10.2019, 21:55.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 058
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hja se strinjam, samo jaz 1000% nebom sel komplet notranjosti menjavat... tako da mi ostanejo sam sportni sedezi

Pa kaj ga serješ, saj ni treba menjat celotne notranjosti, menjaš samo sedeže in tapete  :laugh Če imaš črno notranjost vzameš pač črne športne sedeže, te je 10x težje zamenjat kot tapete, tapete zamenjaš za šalo... pazit moraš pri sedežih, da se ne boš zajebal in vzel takih, ki se ne bojo dali sprogramirat  :ok2

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 523

Pa kaj ga serješ, saj ni treba menjat celotne notranjosti, menjaš samo sedeže in tapete  :laugh Če imaš črno notranjost vzameš pač črne športne sedeže, te je 10x težje zamenjat kot tapete, tapete zamenjaš za šalo... pazit moraš pri sedežih, da se ne boš zajebal in vzel takih, ki se ne bojo dali sprogramirat  :ok2

Ja zame je to cela notranjost :-D usnja se nebi branil samo s takim “projektom” kot je zamenjava celotne notranjosti se nebi rad srecal :-D bomo videli, ce bo posel laufal bom presaltal na sedmico ki ima ze vse kar tukaj pogresam pa bo, e60 bo pa v garazi ostala...
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Ja zame je to cela notranjost :-D usnja se nebi branil samo s takim “projektom” kot je zamenjava celotne notranjosti se nebi rad srecal :-D bomo videli, ce bo posel laufal bom presaltal na sedmico ki ima ze vse kar tukaj pogresam pa bo, e60 bo pa v garazi ostala...

Ja saj sedeže in tapete imaš v max 2 uri zamenjane ;) Gre to hitro  :-D

Urejal panki_86, 01.11.2019, 09:04.

Prikaži več možnosti

helmut
helmut

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 309
  • Avtomobil: E60 530d

Zanima me še sledeče:

Ali lahko upirabim AUX IN, ki je pod zadnjimi zračniki na sredinski konzoli za vhod, da lahko glasbo poslušam preko tel.?

Moti me še, ker ima prestavni joy stik resss minimalno zračnost-sama ročica. Mehanik je rekel, da se to ne da rešit, da me naj neha motiti :)

Problem imam z povezavo Bluetooth, nikakor mi ne najde telefona, nobenega. Na testerju ni kazalo, da bi bil modul.

Bluetooth, mi še kar noče povezat :confused

Prestavna ročica :jok

Urejal helmut, 01.11.2019, 09:40.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Bluetooth, mi še kar noče povezat :confused

Prestavna ročica :jok

Vem da so nekatere E60 imele Bluetooth samo za povezavo z BT slušalko. Nisem pa 100%, če so imele tako tudi FL.

Prikaži več možnosti